آموزش اتوکد در 32 روز به سبکی نوین با تدریس بهترین مدرس اتوکد ایران

و به نوعی می توان گفت شرکت در یک دوره آموزش اتوکد، اولین گام مثبت برای ورود به بازار کار است. در واقع به بیانی دیگر می توان گفت اتوکد یکی از پایه ای ترین نرم افزارهای طراحی و مدلسازی دوبعدی و سه بعدی در حوزه عمران ، معماری و نقشه کشی است. مورد بعدی اینه که از اتوکد 2009 به بعد که ریبون به اتوکد اضافه شده تا اتوکد 2022 تغییر خاصی نکرده و ما هم از طریق نوار ریبون دستورات رو اجرا می کنیم تو این دوره. به شما قول میدهیم با مطالبی آشنا خواهید شد که تا به حال استفاده نکردهاید و نمیدانستید، ما ادعا میکنیم مشابه این دوره هیچجا وجود ندارد چون برخی از مطالب اتوکد را فقط میتوان از این پکیج آموزشی یاد گرفت. در ادامه روش فعال کردن اکانت را توضیح میدهیم. تفاوت و ویژگی بارز روش آموزش کلاس جهانی با روش اول ، این است که شما در روش سطح جهانی هیچ دستوری را به طور ناقص نمی آموزید و در قالب یک آموزش صفر تا صد ، هر دستوری را در جایگاه خود خواهید آموخت. اگر میخواهید فرمان Dimension را برای دایره یا سوراخ اجرا کنید، اول باید یک نقطهی مرکزی داشته باشید.

آن وقت طول یا شعاع را میبینید و میتوانید Annotateرا اعمال کنید. همانطور که در آگهی های استخدام بالا میتوانید ببینید شما در ابتدا باید یکی از رشته های کاری خود را که مرتبط با شرایط شما برای مثال مهندسی معماری و عمران برای مواردی که در شرکت های معماری و عمران به آن برای استخدام نیاز دارند و همینطور موارد مربوط به مهندسی برق و مکانیک میباشد را انتخاب نموده و پس از آن در طی آموزش اتوکد همراه با استاد در همان راستا اقدام به ایجاد نمونه کارهایی نمایید. مطمئنم شما هم تأیید میکنید که مقایسه تفاوت سبک تدریس بسته آموزشی متخصص اتوکد با دیگر پکیجها میتواند به دیدگاه شما برای انتخاب بهترین تصمیم کاری زندگیتان کمک کند، به همین جهت در جدول پایین گوشهای از تفاوتها را برای شما بازگو خواهم کرد! همه ی جزوه های قدیمی اتوکد ، پکیجهای تصویری ناقص و قدیمی خود را دور بریزید این پکیج آموزش اتوکد به جای تمامی آنها برای شما ایفای نقش خواهد کرد!

اتوکد یکی از مهمترین و قدیمی ترین نرم افزارهای طراحی و مدلسازی دو بعدی و سه بعدی معماری می باشد که توسط کمپانی آتودسک ارائه شده است. پلانهای دو بعدی و سه بعدی با استفاده از اتوکد طراحی خواهند شد. مطمئن باشید بهترین نقطه شروع اتوکد برای شما هنرجویان عزیز این نقطه است چون تمامی چالشهای محیط کاری شما در این پکیج دیده شده است و با تهیه و دیدن این پکیج شما توانایی این را دارید که به راحتی انواع پروژهها را تکمیل و طراحی کنید. رابط کاربری اتوکد در ورژن های به روز و جدید تغییرات زیادی به خود دیده است و اکنون نسبت به قبل آسان تر است. احتمالا شما هم اگر به دنبال آموزش اتوکد باشید در یکی از رشته های مهندسی در حال تحصیل و یا فارغ التحصیل بوده و یا علاقه مند به یکی از حوزه های کاری مهندسی ذکر شده خواهید بود. آیا میدانستید که اتوکد پرکاربردترین نرم افزار طراحی به کمک کامپیوتر (CAD) برای تولید نقشههای معماری، مهندسی و ساخت و ساز است؟

هنگامی که شما به عنوان یک مهندس عمران ، مهندس معماری و یا مهندس نقشه کشی ، برای همکاری در یک پروژه اقدام می کنید ، بی تردید صاحب پروژه و کارفرما با فرض این که شما به نرم افزارهای مهم و کاربردی این حوزه همچون نرم افزار اتوکد مسلط هستید ، با شما مصاحبه به عمل خواهند آورد. اتوکد به عنوان یک ابزار طراحی برای مهندسان و معماران آغاز به کار کرد، اما اکنون توسط متخصصان دیگر نیز استفاده می شود. در ادامه باید عنوان کنم که نظام مهندسی و شهرداری فقط نقشههایی که در اتوکد ترسیم و طراحی شدهاند را قبول میکنند! این افتخار را داریم که در پکیج تصویری آموزش اتوکد ۲۰۲۰ که ماه ها توسط تیم مهندسی وبسایت طراح شید که هر یک افراد دارای برندی در ایران و این کار هستند جمع اوری شده است و در قالب این محصول به شما ارائه شده است. نرم افزار اتوکد بگونه ای قدرتمند و حرفه ای طراحی شده است که هر دو معنی Design و Drafting را در قالب ساختاری پیچیده و قدرتمند بطور کامل معنا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید