آموزش اتوکد در 32 روز به سبکی نوین با تدریس بهترین مدرس اتوکد ایران

با اتوکد میتوانید اشیاء دوبعدی و سهبعدی رسم کنید: مثل نقشههای معماری و پروژههای ساختمانی و مهندسی. خطی با زاویهی 65 درجه رسم کنید و طول آن به اندازهای باشد که به دایرهی دوم بچسبد. به Top View بروید و چندضلعی را با شعاع 100 Circumscribed کنید. بدون شک با داشتن این مجموعه حرفهای، توانایی شما برای سرعت بخشیدن به طراحی و ترسیم نقشه و زیباتر کردن ترسیمات افزایش مییابد و دیگر نیازی نیست برای بدست آوردن انواع هاشور و فونت اتوکد و نقشههای معماری هزینهای بپردازید و زمان شما تلف شود، زیرا ما این گنجینه ارزشمند را در بسته آموزشی متخصص اتوکد قرار دادهایم! اعتبار این مجموعه اینقدر بالاست که بخاطر چند صد هزار تومان پول، خود را در معرض اتهام قرار ندهد! لطفا این موضوع را هم بخاطر بسپارید. شما هم میتوانید بعد از آموزش اتوکد بصورت تخصصی و حرفهای با کارفرمایان بزرگ همکاری کنید و بابت تخصص خود درآمد بالایی داشته باشید، علاوه بر آن میتوانید در راه آموزش به دیگران هم ایفای نقش کنید و از راه تدریس اتوکد، درآمد قابل قبولی داشته باشید و باعث پیشرفت دیگران شوید و زندگی اطرافیان خود را تحت تأثیر قرار دهید.

تمامی بلوکها کاملا طبقهبندی شده و حرفهای در بسته متخصص اتوکد قرار داده شده! مطمئن باشید بعد از گذراندن این دوره میتوانید به راحتی تمامی پروژههای دانشگاهی و اجرایی و تمامی ایدههای ذهنی خود را در اتوکد ترسیم، ویرایش، مدلسازی، نورپردازی، متریالسازی و رندرگیری کنید و بدون اینکه به کوچکترین مشکلی برخورد کنید! حاضر بودید چقدر پول خرج کنید تا مانند یک متخصص اتوکد این نرمافزار را بلد باشید و با اعتماد به نفس جلوی جمع بایستید و بگویید من هم یک متخصص اتوکد هستم. اگر میخواهید فرمان Dimension را برای دایره یا سوراخ اجرا کنید، اول باید یک نقطهی مرکزی داشته باشید. حالا یک خط یا دو نقطهای را، که میخواهید توصیف کنید، انتخاب کنید. به زبان ساده، اتوکد مهندسان، طراحان و معماران را قادر می سازد تا با استفاده از رایانه مدل های دو بعدی و سه بعدی تولید کنند. به همین جهت برای راحتی حال شما، شرایطی فراهم کردیم که فقط افرادی که این پکیج تهیه میکنند قادر خواهند بود در پنل کاربری خود سوالات و ابهامات بپرسند و ما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی مشکلات آنها خواهیم بود. علاوه بر این، اتوکد همچنین معماران را قادر میسازد تا نقشههای خود را با استفاده از ویژگیهای خاص موجود در برنامه، ارائه دهند.

با این کار میتوانید از تمام ابزارهای Sketch and 3D برای طراحی نقشهها و اشیاء سهبعدی استفاده کنید. اتوکد همچنین در صنعت مد توسط طراحان استفاده میشود زیرا آنها میتوانند اشکال و طرحهای دشوار را بدون هیچ مشکلی طراحی کنند. به شما قول میدهیم با مطالبی آشنا خواهید شد که تا به حال استفاده نکردهاید و نمیدانستید، ما ادعا میکنیم مشابه این دوره هیچجا وجود ندارد چون برخی از مطالب اتوکد را فقط میتوان از این پکیج آموزشی یاد گرفت. وقتی اسم بسته رو میبریم یعنی هر آنچه که شما برای آموزش اتوکد نیاز دارید را ما برای شما فراهم میکنیم تا به یک اتوکدکار حرفهایی تبدیل شوید! در یک کلام بینهایت فوقالعاده بود واقعا دم مهندس منتظری گرم من تو دورههای خیلی زیادی شرکت کردم، اما مطالبی رو در این بسته آموزشی از اتوکد یاد گرفتم که اصلا تا به حال به گوشمم نخورده بود. اصلاً انتظار نداشتم اینقدر مطالب جدید از اتوکد یاد بگیرم، از تلاش شما سپاسگزارم و ممنونم از اینکه تمام اتوکد رو کامل توضیح دادید به برکت آموزشهای عالی مهندس منتظری الان تو یک دفتر مهندسی مشغول بهکارم و تونستم از نظر مالی استقلال داشته باشم.

همه مطالب اتوکد خیلی روان و ساده توضیح میدن، حتی اگه نخوای اتوکد یاد بگیری بازم با روش آموزشی ایشون یاد میگیری. با دابلکلیک کردن روی شئ میتوانید ارتفاع را تغییر دهید. افراد با کنترل کننده های گرافیک داخلی شروع به آزمایش کردند که به آن ها اجازه می داد نقشه های مهندسی معماری را در قسمت جلو بکشند که در انتهای پشتی کامپیوتر به طور موثر تکرار می شدند. یکپارچه سازی: اتوکد اجازه می دهد تا API با صفحات گسترده، ویرایشگران اسناد و سایر برنامه های کاربردی ادغام شود. اتوکد یک برنامه جهانی است. در ادامه باید عنوان کنم که نظام مهندسی و شهرداری فقط نقشههایی که در اتوکد ترسیم و طراحی شدهاند را قبول میکنند! این اولین نرم افزار تجاری موفق CAD بود که در سال 1982 و مبتنی بر رایانه در بازار عرضه شد. نرم افزار اتوکد(Autocad) یکی از قدیمیترین نرم افزارهای ارائه شده توسط کمپانی معروف اتودسک است که به هدف ترسیم نقشههای مهندسی، ساختمانی و صنعتی به دنیا ارائه شد.

دیدگاهتان را بنویسید