آموزش اتوکد در 32 روز به سبکی نوین با تدریس بهترین مدرس اتوکد ایران

درحین آموزشها به شما نحوهی اجرای دستورات ترسیمی و ویرایشی را میگوییم و برای هر دستور، مثالهای کاملاً واقعی و اجرایی ارائه میدهیم که علاوه بر دقت، سرعت شما هم در استفاده از ابزارهای اتوکد بهبود پیدا کند. قبل از این که بخواهید فرایند آموزش اتوکد را پیش بگیرید باید بدانید اتوکد مادری برای تمامی نرم افزار های حوزه ترسیم و نقشه کشی است ، بنابر این پر کاربرد ترین نرم افزار حوزه طراحی نیز محسوب می شود؛ فرقی نمی کند بخواهید رویت (revit) کار کنید یا etabs شما باید اتوکد بدانید و در نهایت فایل ایجاد شده توسط این نرم افزار را وارد سایر نرم افزار ها کنید؛ همین باعث می شود که شما آموزش اتوکد را جدی بگیرید . علاوه براین، باید بگویم که همراه بستههای آموزشی ما ( چه بصورت پستی و چه دانلودی)، ضمانت نامه 20 روزه وجود دارد که در صورت نارضایتی میتوانید فقط با یک تماس، پول پرداختی خود را پس بگیرید.

تمامی خواستههای شما از اتوکد در این بسته آموزشی پاسخ داده میشود و شما به هیچ منبع دیگری نیاز ندارید زیرا همراه این بسته آموزشی، کتاب آموزش اتوکد هم برای شما ارسال میگردد که نویسنده این کتاب هم مدرس همین دوره است. برای مشاهده پاسخ هر سوال، روی علامت (۷) کلیک کنید. اگر اشتباهی مرتکب شدید، برای ویرایش طراحتان روی آن دابلکلیک کنید. کاملترین نرمافزار برای انجام پروژههای معماری و عمران، اتوکد است ولی قبل یادگیری اتوکد باید شناخت کاملی از آن پیدا کنیم، یک کاربر حرفهای در ابتدا باید اتوکد را خوب بشناسد و بعد با تسلط کامل، این نرمافزار را مدیریت کند. مستطیل مستطیل رسم می کند. خطی دیگر بکشید که نقطهی شروع آن گوشهی بالای سمتِ راستِ مستطیل باشد. در فصل اول پک آموزش Autocad، ابتدا مفاهیم پایه مربوط به آموزش اتوکد دو بعدی، به شما آموزش داده میشود که شامل: آشنایی با محیط نرمافزار و تمامی ابزارها و دستورات ویرایشی و ترسیمی، هاشورها و متنها، اندازه گذاریها و جداول، لایه بندی و مدیریت لایه ها، آشنایی با بلوکهای داینامیک و هوشمند، پلات گرفن اصولی از نقشههای اتوکد و همچنین کلیه دستورات و تکنیکهایی است که شما برای ترسیم نقشهای دقیق و با بالاترین سرعت به آن نیاز دارید.

نماد UCS در اتوکد؟ حالا UCS را به صورت Front View تنظیم کنید. حالا وارد Front view شوید و “UCS” را تایپ کنید. هزینه کلاسهای حضوری به مراتب بیشتر از دورههای غیرحضوری است و علاوه بر آن وقتی هزینه رفت و آمد و کرایه را جمع کنید متوجه خواهید شد که پول زیادی را صرف کردهاید. بنده به نوبهی خودم از آن لذت بردم و مطالب زیادی از اتوکد یاد گرفتم. با سپاس ویژه از جناب مهندس منتظری بابت مطالب ارزشمند که در طول دوره متخصص اتوکد آموزش دادهاند. این ضمانت را به شما میدهیم که در صورت عدم رضایت شما از مطالب ارائه شده در این محصول آموزشی، مبلغ پرداختی شما را بدون هیچ سوالی و بارضایت کامل به شما باز میگردانیم. به دلیل حرفهایی نبودن در اتوکد اعتبار مهندسی شما زیر سوال رفته باشد؟ یک دانشجو یا مهندس عمران و معماری باید این قابلیت را داشته باشد که طرحها و ایدههای مهندسی خود و یا شرکت و نظام مهندسی را در نرمافزار اتوکد پیادهسازی کند.

تجزیه و تحلیل جزئیات شی: ویژگی های موجود در اتوکد امکان تجزیه و تحلیل عمیق و تجسم مدل های 2D و 3D را فراهم می کند. مشکل کمبود اتوکدکار حرفهای در دنیا روز به روز نمایانتر میشود! افرادی که علاقه به پیشرفت و کسب درآمد از راه ترسیم نقشهها و یا حتی آموزش اتوکد داشته باشند! تمامی بستهها هر روز ساعت 12 ظهر تحویل اداره پست داده میشود و با پست پیشتاز ارسال میگردد و نهایتاً بعد از 3 الی 4 روزکاری به دست شما میرسد. زیرا دانشجویان و کسانی که در رشته های مرتبط فعالیت دارند با استفاده از این نرم افزار ترسیمات دقیق، فنی و مهندسی دارند. آموزش اتوکد این مزیت را دارد که به شما در تبدیل شدن به یک متخصص تمام عیار کمک میکند تا بتوانید زبان ارتباطی این رشته را درک کنید. این فرمان، مثل فرمان Delete، خطوطی را که با هم تداخل ندارند، پاک میکند. لطفا این مبلغ را یادداشت کنید. اولین کار این است که Quick Action Toolbar را تنظیم کنید و با کلیک روی “Workspace” آن را به تولبار اضافه کنید. آن را 70 بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید