آموزش اتوکد در 32 روز به سبکی نوین با تدریس بهترین مدرس اتوکد ایران

قبل از شروع پروژه ساخت و ساز قطعی، ساختمانها باید کاملاً برنامه ریزی شوند. درحین آموزشها به شما نحوهی اجرای دستورات ترسیمی و ویرایشی را میگوییم و برای هر دستور، مثالهای کاملاً واقعی و اجرایی ارائه میدهیم که علاوه بر دقت، سرعت شما هم در استفاده از ابزارهای اتوکد بهبود پیدا کند. اکنون با کمک این نرمافزار میتوان در محیطهای دو بعدی و سه بعدی با ابزارهای اتوکد به طراحی هوشمند و مستندسازی ایدهها پرداخت. اما از مهم ترین این موارد میشه به ، ترسیم فوق العاده سریع ، مدلسازی بدون حد و مرز ، دقت بسیار زیاد، ابزارهای فراوان ، امکان ارتباطی زیاد با نرم افزار های جانبی (excel , Revit Architecture , …)اشاره کرد. افرادی که اعتبار مهندسی برایشان مهم است و میخواهند با آموزش اتوکد به یک فرد مورد اعتماد برای دیگران تبدیل شوند. آموزش های ما برای تمامی افراد است. برای یادگیری پکیج آموزش Auto Cad شما نیاز به هیچ پیش زمینه ای ندارین و به صورت کامل، از صفر تا صد تمامی مباحث رو آموزش می بینید .

با توجه به مزایا و مشخصاتی که تا اینجای کار گفته شده و با توجه به دانشی که کسب میکنید، هزینهی بسته بسیار ارزان هم است، زیرا شما مبلغی را بر روی خود سرمایهگذاری میکنید که ظرف 2 ماه آینده میتوانید با انجام فقط یک پروژه دانشجویی کل مبلغ دوره را بدست بیاورید! قطعاً در کار نقشهکشی حرف اول را دقت میزند ولی سرعت هم موضوعی کم اهمیت نیست. درحوزه تخصصی نقشهکشی با نرمافزار اتوکد بهترین و معروفترین میشوید. بهطور کلی آموزش طراحی به این نرمافزار را میتوان به دو دسته آموزش اتوکد سه بعدی و آموزش اتوکد دو بعدی تقسیم کرد. اگر شما نیز قصد یادگیری این نرمافزار قدرتمند را دارید، بدون پرداخت هزینه درخواست خود را ثبت کنید و از مدرسان پیشنهاد قیمت بگیرید؛ و بهترین فرد را برای آموزش اتوکد سه بعدی یا آموزش اتوکد دو بعدی انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر می خواهید قوس بکشید، به جای اینکه در بین ابزارها به دنبال قوس باشید، می توانید از یک دستور استفاده کنید. آموزش اتوکد الکتریکال یا آموزش اتوکد برق ساختمان به عنوان یک ابزار طراحی فنی و مهندسی نیز همیشه متقاضیان خود را داشته است. اما نقطه قوت دوره غیرحضوری این است که یک جلسه را میتوانید چندین و چندبار ببینید.

فرضکنید میخواهید بروید کلاس اتوکد، باید خودتان را سر یک زمان مشخصی به آنجا برسانید، کلی ترافیک و بوق و آلودگی را تحمل کنید، اما در دوره غیرحضوری هر وقت و در هر مکانی که اراده کردید میتوانید ویدئوهای آموزشی را ببینید. کاملترین نرمافزار برای انجام پروژههای معماری و عمران، اتوکد است ولی قبل یادگیری اتوکد باید شناخت کاملی از آن پیدا کنیم، یک کاربر حرفهای در ابتدا باید اتوکد را خوب بشناسد و بعد با تسلط کامل، این نرمافزار را مدیریت کند. نکته دیگری که ممکن است روی هزینه آموزش اتوکد به زبان ساده تاثیر بگذارد، نوع آموزش مورد نظر شماست که با توجه به هدف­تان تعیین می­شود. به دلیل عدم تخصص در اتوکد فرصتهای شغلی عالی را از دست بدهید؟ پروژه های مختلف (مجتمع مسکونی ، مجتمع تجاری و هتل ) و از گام نخست تا پایان ترسیم کنیم و در نهایت یک فایل تبلیغاتی برایشان بسازیم. در این شیوه آموزش، مراحل به صورت پیوسته به هم متصل هستند تا در نهایت هنرجو بتواند مهارت خود در درک مفاهیم افزایش دهد و به صورت عمیق مباحث را در حافظه خود ذخیره کند. تا حالا برای شما پیش آمده که…

حالا کلمهی “line” را تایپ کنید و Enter را بزنید. حالا Union را تایپ و روی استوانه و کره کلیک کنید. پس از ایمپورت شدن مدل، میتوانید ظاهر آن را با تایپ VISUALSTYLES تغییر دهید. به دلیل متخصص نبودن در اتوکد از قبول پروژههای واقعی و اجرایی طفره رفته باشید؟ واقعا حق دارید نگران باشید. توجه داشته باشید که برای دریافت پیشنهاد قیمت، نیازی به نهایی کردن درخواست­تان نیست. سعی کنید ویوهایی کافی از شئ داشته باشید تا بیشتر قابلیتها را بتوانید ببینید. ، به شما کمک می­کند تا به بهترین استادان و مدرسین آموزش اتوکد به زبان ساده دسترسی داشته باشید، و از دورهای آموزشی به صورت اختصاصی با توجه به نیازهای خود بهره ببرید. در این مجموعه آموزشی سعی شده تا کاملترین آموزش نقشه کشی ساختمان در اتوکد بر اساس ضوابط و سیستم های رایج در شرکت های ساختمانی ایرانی بیان شود. با استفاده از فرمان Trim میتوانید خطوط اضافی را تا محل تداخل آنها با خطی دیگر پاک کنید. این خطوط بعداً در فرایند سهبعدی کردن شکل مشکلساز میشوند. برای رسم اولین شکل خود، Top View را در قطبنما انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید