آموزش اتوکد در 32 روز به سبکی نوین با تدریس بهترین مدرس اتوکد ایران

اتوکد LT نسخه کم هزینه AutoCAD است، با کاهش توانایی، اولین بار در ماه نوامبر 1993 منتشر شد. اتوکد توسط اتودسک (Autodesk) طراحی و به بازار عرضه شد، برای اولین بار در دسامبر 1982 به عنوان یک برنامه دسکتاپ در حال اجرا روی میکرو کامپیوتر ها با کنترل کننده های گرافیک داخلی منتشر شد. این برنامه دارای ویژگی Auto-Dimensioning است که به طراحی آسان و دقیق کمک می کند. این به ایجاد و مدیریت یک پایگاه داده گسترده کمک می کند که بخش مهمی از فرایند تولید است. این برنامه که تکامل و ترکیبی از محصولات قبلی است، از مدل تجاری freemium با برنامه رایگان و دو سطح پرداخت شده استفاده می کند، به صورت Pro (ماهانه 4.99 دلار یا 49.99 دلار در سال) و Pro Plus (سالانه 99.99 دلار) به همراه ابزارها و دسترسی آنلاین به نقشه ها در بازار عرضه می شود. اتوکد در صنعت، توسط معماران، مدیران پروژه، مهندسین، طراحان گرافیک، برنامه ریزان شهر و سایر متخصصان مورد استفاده قرار می گیرد. سر فصل ها را مشاهده کنید درآنجا گفته شده که در انتها پروژه ای مسکونی استارت میخورد تا به درک بهتر شما کمک کند .فایل مبلمان در کنار پکیج برای شما ارسال خواهد شد .همچنین اصول طراحی فضا همراه با ابعاد استاندارد که دست نوشته های بنده حاصل سالها تلاش و کار میباشد برای شما در پکیج قرار داده شده است .

اتوکد از برنامه ای است که در سال 1977 آغاز شد و سپس در سال 1979 با نام Interact CAD منتشر شد، همچنین در اسناد اولیه Autodesk به عنوان MicroCAD نیز یاد شده بود، که قبل از شکل گیری Autodesk (سپس همکاران نرم افزاری Marinchip) توسط سازنده Autodesk مایکل ریدل نوشته شده بود. اتوکد امکان ایجاد داده های تولیدی مانند مواد مورد نیاز اجزا، ابعاد و شکل مدل ها، محصول و نقشه های اجزا را فراهم می کند. شما می توانید برخی از آن ها در شکل زیر مشاهده کنید. شرکت اتودسک نرم افزار اتوکد را به منظور ترسیم نقشههای صنعتی و مهندسی تولید کرد که برای کاربران استفاده از محیطهای دو و سه بعدی را فراهم می کند. اتوکد (AutoCAD) نرمافزاری برای ترسیم و طراحی نقشههای دقیق و حرفه ای مهندسی و صنعتیه. ما می خواهیم به نقش CAD در صنعت معماری نگاهی بیندازیم، و برجسته می کنیم که CAD چگونه انقلابی در پیچیدگی های برنامه ریزی، طراحی و ارزیابی ارزیابی کرده است. این مدل طراحی و پیش نویس تولید را با هم مخلوط می کند که اجازه می دهد در هر زمان از کل پروژه تغییرات در هر قسمت از طرح ایجاد شود. اما اگر اتوکد را آموزش ببینید و به آن تسلط داشته باشید، نه تنها می توانید در یک شرکت استخدام شوید بلکه می توانید پروژه هایی مثل؛ نقشه های ساختمانی را با نرم افزار اتوکد طراحی و ترسیم کنید و از این طریق درآمد خوبی داشته باشید.حتی از طریق پروژه های دانشجویی هم میتوانید به کسب درامد برسید.

کاربرد این فرمان ها از نام آنها کاملاً مشخص می باشد. مربوط به اون که پس از اتمام ترسیمات کاربرد دارن آشنا میشین. این داده ها می توانند برای نمایش محصولات معماری خاص که در صنعت ساختمان فروخته می شوند، برنامه ریزی شوند و یا برای قیمت گذاری، تخمین مواد و سایر مقادیر مربوط به اشیاء ارائه شده در فایل داده استخراج شوند. قبلاً AutoCAD WS به عنوان AutoCAD WS به بازار عرضه شده بود و برنامه کاربردی مبتنی بر تلفن همراه و وب است که به کاربران ثبت نام شده امکان مشاهده، ویرایش و به اشتراک گذاری فایل های اتوکد را از طریق دستگاه تلفن همراه و وب با استفاده از مجموعه ویژگی محدود اتوکد و امکان استفاده از فایل های ترسیم شده توسط ابر را می دهد. به عنوان محصول پرچمدار Autodesk، تا مارس 1986 اتوکد به همه جاذبه ترین برنامه CAD در سراسر جهان تبدیل شده بود. قبل از معرفی اتوکد، بیشتر برنامه های تجاری CAD روی رایانه های اصلی یا مینی رایانه اجرا می شدند که هر اپراتور CAD (کاربر) در یک ترمینال گرافیکی مجزا کار می کرد. خیلی دیدم فارغ التحصیلانی که وارد کارگاه می شوند و می خوان کارشون رو شروع کنن اما با یک مساله ظاهرا ساده همیشه مواجه بودن که بحث نقشه خوانی بود.

اما نقطه قوت دوره غیرحضوری این است که یک جلسه را میتوانید چندین و چندبار ببینید. با اتوکد میتوان فایلها را به صورت.stl ذخیره کرد، اما نمیتوان فایلهای .stl و .obj را باز کرد. از ماژول های اتوکد می توان به AutoCAD Architecture، AutoCAD Electrical، AutoCAD Mechanical، AutoCAD Civil 3D، AutoCAD Map 3D، AutoCAD Plant 3D، AutoCAD MEP و AutoCAD P&ID اشاره کرد. آیا می خواهید به آموزش اتوکد دوبعد حرفه ای دسترسی داشته باشید و به اتوکد تسلط پیدا کنید؟ با توجه به این که تمامی مراحل انجام یک پروژه از طراحی تا اجرا بر مبنای نقشه های دو بعدی ترسیم شده در اتوکد پیش میروند همه افراد دخیل در پروژه نیاز به تسلط کامل بر این نرمافزار دارند. طراحی با این نرمافزار مستقیما باعث کاهش خطاهای انسانی شده، و یادگیری و استفاده از آن برای طراحی قطعات مکانیکی، تحلیل سیستمهای برق و لولهکشی بسیار به مهندسان توصیه میشود. این منجر به کاهش خطا و احتمال اشتباه کمتر می شود. دوره آموزشی Autocad بصورت ویدئویی تولید شده است که باعث می شود نیاز به شرکت در کلاس های حضوری را نداشته باشید و وقت خود را در اثر رفت و آمد تلف نکنید و همیشه به محتوای دوره دسترسی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید