آموزش اتوکد در 32 روز به سبکی نوین با تدریس بهترین مدرس اتوکد ایران

برای ترسیم خطوط دیوارها، فونداسیون و به طور کلی برای جاهایی که نیاز به دوخط به صورت موازی داشته باشیم، از این فرمان استفاده می کنیم. آزمون آنلاین اتوکد متناسب با استاندغارد های سازمان فنی و حرفه ای و نیاز های مبرم بازار کار نرم افزار اتوکد تهیه و تنظیم می شود. از مهم ترین قابلیت های نرم افزار Autocad را می توان سهولت کار با ابزارهای آن، سرعت بالای اجرای دستورات با استفاده از شورت کات ها و یا کلید های میانبر و محیط کاری user friendly آن اشاره نمود. با استفاده از این فرمان می توانیم چندضلعی های منتظم (محیطی و محاطی) را ترسیم کنیم، چندضلعی منتظم به چندضلعی گفته می شود که علاوه بر مساوی بودن تمام زاویه های داخلی آن، اندازه ضلع های آنها هم با همدیگر مساوی هستند. کاربردهای گسترده نرم افزار CAD و نقشههای نمونه اتوکد، اجتناب ناپذیر بودن و دوام آن را در دنیای امروزی تضمین میکنند. با فعال بودن این دستور طول، زاویه و مختصات قرار گرفتن مکان نمای ماوس در صفحه ترسیم برای ما مشخص می شود. آموزشگاه فنی و حرفه ای رادمهــر برای آموزش جامع اتوکد، دو دوره مجزای اتوکد (کلاس اتوکد مقدماتی – کلاس اتوکد حرفه ای) را با هم تلفیق کرده، و شما هنرجویان عزیز با صرف وقت و هزینه کمتر و طی ۱ دوره جامع اتوکد، می توانید از صفر تا ۱۰۰ نرم افزار اتوکد را یاد بگیرید و با در نظر گرفتن مدت زمان بالا برای آموزش این نرم افزار، امکان ترسیم نقشه های مختلف در حوزه های گوناگون مهندسی را برای دانشجویان در طول مدت کلاس فراهم آورده است و دانشجویان پس از اتمام دوره قادر خواهند بود تمامی ترسیمات دوبعدی و سه بعدی را در نرم افزار ترسیم نمایند.

آموزش اتوکد – Autocad : اتوکد ۲۰۲۱ نرم افزاری قدرتمند در زمینه طراحی و ترسیم نقشه است که برای ایجاد طرحهای دقیق دوبعدی و سه بعدی مورد استفاده قرار میگیرد. مدرک کلاس اتوکد دوبعدی AUTOCAD مجتمع فنی تهران قابل ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می باشد. قابل ذکر است تعداد افراد در کلاس های خصوصی ۱ تا ۲ نفر می باشد و در کلاس های عمومی اتوکد حداقل ۳ نفر می باشد. مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــرزیر نظر سازمان فنی و حرفه ای به فراگیران دوره مقدماتی و پشرفته اتوکد، بعد از گذراندن کامل دوره دو نوع مدرک معتبر اتوکد قابل ارائه به شرکت ها و سازمان های مختلف ارائه می دهد. کافیست در سایت های مختلف آگهی استخدام مثل ای استخدام کلمه اتوکد را سرچ کنید، شرکت های مختلف روزانه بیشتر از ۱۰۰ عنوان آگهی برای استخدام اتوکد کار در آنجا منتشر می کنند.

مفهوم اتوکد در دهه 1980 تکمیل شد، زمانی که مهندسان و معماران در تلاش بودند تا از قدرت رایانه های شخصی تازه وارد شده برای کاهش زمان پیش نویس استفاده کنند. نرم افزار اتوکد AutoCAD از مهمترین نرم افزارهای طراحی های دو و سه بعدی می باشد که برای ترسیم نقشههای مهندسی و صنعتی به کار میرود. از دستور Arc برای ترسیم کمان ها استفاده می کنیم، یک کمان را می توانیم به ۱۱ روش ترسیم کنیم، تفاوت بین این روش ها فقط در ترتیب معرفی نقاط ابتدا، انتها، زاویه و … در ابتدای این مقاله یک ویدیو از دوره آموزش اتوکد برایتان قرار دادم که داخل آن کامل روش های معرفی نقاط به اتوکد را توضیح داده ام، اگر آن را ندیده اید برگردید و آن را ببینید تا کامل با این روش ها آشنا بشید. مرکز ، برای ترسیم یک بیضی باید این اطلاعات را در حین کار با این فرمان وارد کنیم.

هست و هیچ فرقی بین این روش ها وجود ندارد و در آخر یک کمان برای ما ترسیم می شود. اگر به صورت کامل به نرم افزار اتوکد مسلط نباشید، فرصت های شغلی خیلی زیادی را از دست می دهید، فرقی نمی کند در رشته های عمران، معماری، نقشه برداری، مکانیک و یا رشته های دیگر هستید، در هر صورت باید آموزش اتوکد را ببینید و به آن مسلط شوید. و کاربردهای بی شمار این نرم افزار زمینه ساز اشتغال بخش عمده ای از کاربران کامپیوتر بوده و می توان این نرم افزار قدرتمند را به عنوان یک بنگاه اشتغال زایی حرفه ای معرفی کرد. شما کارآموزان عزیز بعد از سپری کردن دوره آموزش اتوکد AutoCAD در مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر، مدرک فنی و حرفه ای اتوکد نیز دریافت خواهید کرد. مخترع اتوکد یعنی مایک ریدل طراحی این نرم افزار را در سال 1970 شروع کرد. اگر این فرمان فعال باشد و کلید Tab را از صفحه کلید بزنیم، بین پارامترهای طول و زاویه جابجا می شویم. در ادامه همین مقاله میخواهم شما را با هر کدوم از این فرمان ها آشنا کنم.

دیدگاهتان را بنویسید