آموزش اتوکد دوبعدی AUTOCAD نرم افزار (دوره اتوکد AUTOCAD){ کلاس اتوکد دوبعدی }

کیفیت صدا و تصویر در دوره های آنلاین و ویدئویی نیز در بیشترین حد ممکن است و تضمین می شود که کیفیت دوره آموزش آنلاین اتوکد نیز بالا و بدون قطعی باشد. نرم افزار اتوکد با توجه به قابلیتهای بالا و امکانات فراوانی که در اختیار کاربر قرار می دهد به عنوان نرم افزار استاندارد در غالب رشته های مهندسی نظیر معماری، عمران، مکانیک، نقشه برداری، معدن و . این نرم افزار در دامنه وسیعی از صنایع توسط معماران ، مدیران پروژه ، مهندسان طراحان گرافیکی و دیگر افراد مورد استفاده قرار میگیرد . در نسخه های ابتدایی نرم افزار اتوکد ، فقط امکان ترسیم خط، چند ضلعی، دایره ، کمان و متن وجود داشت. بطور کلی از نرم افزار اتوکد (AutoCAD) برای رسم نقشه های مهندس و صنعتی استفاده میشود. این نرم افزار در پردازش طرح ها و تصاویر، از کیفیت بالایی برخوردار است و امکان به اشتراک گذاری و چاپ طرح ها را نیز برای کاربر، به آسانی فراهم می کند. از مهم ترین قابلیت های نرم افزار Autocad را می توان سهولت کار با ابزارهای آن، سرعت بالای اجرای دستورات با استفاده از شورت کات ها و یا کلید های میانبر و محیط کاری user friendly آن اشاره نمود.

در ویدئو زیر هر آنچه که در مورد دوره آموزش نقشه کشی سازه (آموزش صفر تا صد ترسیم نقشه های اجرایی با AutoCAD) باید بدانید گفته شده است .حتما ویدئو رو کامل ببینید. آیا دوره پشتیبانی دارد؟ آموزش اتوکد در تبریزآموزش نرم افزار مادر اتوکد برای ترسیم نقشه های مهندسی و صنعتی که امکان استفاده در محیط های دو بعدی و سه بعدی را دارد . البته، اتودسک نرمافزار دیگری به نام Inventor دارد که برای ساخت یا ویرایش مدلهای سهبعدی بسیار مناسب است. برای خارج کردن از حالت انتخاب شده، کلید Shift را نگه دارید و دوباره روی آن کلیک کنید. حالا میتوانید تمام اضلاع بالایی چندضلعی را انتخاب کنید. حالا با نگه داشتن کلیک Shift و اسکرول موس، مدل را بچرخانید. کافیست از تخصص طراحی اتوکد با استفاده از شیوه های مدرن برخوردار باشید. میتوانید با لایسنس دانشجویی خود به این نرمافزار نیز دسترسی داشته باشید. اگر حتی پاسخ یکی از سوالات مثبت است، مطمئن باشید این محصول آموزشی تغییر چشمگیری در حرفهی مهندسی و کسب درآمد شما ایجاد خواهد کرد. شما با داشتن نرم افزار اتوکد ، میتوانید میز و وسایل نقشه کشی مهندسی را به کلی کنار بگذارید و تمام کارهای نقشه کشی و مهندسی خود را درون کامپیوتر شخصی خود به راحت ترین شکل ممکن انجام دهید.

با گسترش بازار کامیپوترهای شخصی و نرم افزار , شرکت اتودسک به موفقیت زود هنگامی دست یافت. در طول آموزش گام به گام باهم با استفاده از یادگیری مبانی و دستورات نرم افزار AutoCAD که در حال حاضر پرکاربردترین نرم افزار مهندسی عمران است، بندهای آیین نامه های مقررات ملی ساختمان، ضوابط نظام مهندسی و شهرداری و نکات اجرایی سازه ای و معماری، بطور پروژه محور نقشه های اجرایی این سازه ها رو ترسیم می کنیم. در این بخش به طور موثر از فایل تمپلیتی که در طول دوره مهیا کردیم استفاده می کنیم. آموخته های خودمون در طول دوره استفاده کنیم. هنرجویان در پایان دوره می توانند Object های دو بعدی و سه بعدی طراحی نمایند. نرم افزار قدرتمند اتوکد ، امکان استفاده از محیط های دو بعدی و سه بعدی را برای کاربران خود فراهم می کند. بسیاری از دستور های اتوکد ابزار های کمکی هستند که شرایط ترسیم یا حالت نرم افزار را بهبود و کار را ساده تر می کنند.

ما به این اصل معتقدیم که نباید هنرجویان را بعد از خرید به امان خدا رها کرد، ما باور داریم که هنرجو در زمان انجام پروژهها نیازمند کمک است و وظیفه خود میدانیم که در شرایط سخت و در زمانهایی که به مشکلی برخوردید کنارتان باشیم و هر آنچه از دست ما بر میآید را نجام دهیم. درک سیستم های مختصات و ابزار های خط، برای مثال با ابزاری Line یک ترسیم انجام می دهیم و سپس به سراغ مختصات مطلق، مستطیلی نسبی و قطبی نسبی می رویم. پروژه هایی که برای این آموزش انتخاب شدن کاملا اجرایی هستند و تاییدیه سازمان نظام مهندسی رو دارن. اتوکد نام نرمافزاری است که برای ترسیم نقشههای مهندسی و صنعتی به کار میرود. فصل چهارم دوره آموزش Autocad مجموعه آپادمی، مربوط به ترسیمات فاز دوم معماری میباشد و شامل مباحث: ترسیم پلانهای شیببندی و پلان معکوس، برش عرضی از ساخمان، تیپ بندی و ترسیم درب و پنجره، دیتیلهای ساختمانی، بزرگنمایی فضاهای مختلف و همه تکنیکهایی است که شما برای تبدیل شدن به یک طراح حرفهای به آنها نیاز دارید. آموزش اتوکد تخصصی و پیشرفته معماری داخلی1 هم دوره سابقه مدرسین تخصصی رو از ما هم با قیمت مناسب دوره های آموزشی معماری داخلی رو همرا با اجرا یاد بگیرین و و جزوه فنی و رایگان دریافت کنین و در دو ورکشاپ از پروژه های اجرایی ما بصورت رایگان حضور داشته باشین.

دیدگاهتان را بنویسید