آموزش اتوکد دو بعدی – علم چین

مهندسین و طراحان با کمک اتوکد به راحتی طرحهای موردنظر خود را در زمان کمتر و با دقت بسیار بالایی ترسیم میکنند. پس تعجبی هم ندارد که این همه طرفدار داشته باشد، تاجایی که با 200 میلیون کاربر به یکی از پرطرفدارترین برنامههای نقشهکشی در دنیا تبدیل شده است. این برنامه همچنین به کاربر اجازه میدهد تا اشیاء را گروه بندی یا لایه بندی کند، اشیاء ساخته شده را در پایگاه داده برای استفادههای دیگر ذخیره کرده و ویژگیهای اشیاء مانند اندازه، شکل و … اتوکد برنامههای متعددی در زمینههای مختلف طراحی دارد. این ابزار رایانهای به طراحان مختلف اجازه میدهد تا انواع مختلفی از نقشهها و طرحها را ایجاد کنند. پس همراه ما باشید تا شما را با این پادشاه دیجیتال آشنا کنیم. این دوره در کنار آموزش ابزارها و محیط نرم افزار اتوکد، همراه با مثال ها و پروژه های عملی است که کارآموزان بتوانند کاربرد ابزارها را در پروژه های واقعی تمرین کنند.

در کلاس حضوری آموزش اتوکد رادمهر فسا ، کارآموزان طی فرایندی فشرده و بازارکاری با نرم افزار اتوکد ۲۰۱۸ آشنا خواهند شد و در نهایت کارآموز از آموزشگاه اتوکد رادمهر فسا مدرک معتبر فنی و حرفه ی اتوکد را دریافت خواهد کرد. در کلاس های خصوصی و همچنین کلاس های نیمه خصوصی (با توافق همه شرکت کنندگان)، مدت زمان دوره، روز و ساعت برگزاری کلاس و سرفصل ها مطابق با نیاز کارآموزان قابل سفارشی سازی خواهد بود. کلاس های نیمه خصوصی اتوکد معمولا با 2 تا 4 نفر تشکیل می شود. چنان چه چند نفر به طور همزمان ثبت نام کنند، می توانند علاوه بر مزیت کلاس های نیمه خصوصی، از شهریه کمتر دوره نسبت به کلاس خصوصی نیز استفاده کنند. مطمئنم تایید میکنید که وقتی نقشهای را سهبعدی و مدلسازی میکنیم و به کارفرما ارائه میدهیم، اینکار باعث گویاتر شدن طرحهای ما میشود و نظر مالک هم جلب میگردد، دراین دوره شما اصول کامل مدلسازی 3بعدی را میآموزید و چند پروژه واقعی و اجرایی را با هم کار خواهیم کرد. اولین نسخه اتوکد فقط از واحدهایی مانند چند ضلعیها، دایرهها، خطوط، قوسها و متن برای ساخت اشیاء پیچیده استفاده میکرد.

مورد استفاده قرار میگیرد. اتوکد یک نرم افزار قدرتمند طراحی و نقشه کشی است که برای ایجاد طرح های دو بعدی و سه بعدی مورد استفاده قرار می گیرد. امکانات و قابلیتهای بسیار کاربردی در اختیار طراحان قرار داده و به ابزاری کاربردی و ضروری برای طراحان تبدیل شده است. موسسه بازتاب علم ازجمله مراکز معتبر در زمینه ارائه آموزشهای کاربردی است. ما در ابتدا فعالیت خویش را بر پایه اصول پنج گانه کیفیت خدمات و محصولات , احترام , مشتری مداری , افزایش و گسترش دانش و ارائه مطالب و مقالات جدید روز دنیا گسترش می دهیم. موسسات مختلفی در زمینه ارائه خدمات آموزشی در زمینه کار با اتوکد فعالیت میکنند. می چرخد. معماری 98 در چرخه فعالیت خود هدف ها و برنامه های بزرگی برای اجرا دارد. در این پکیج آموزشی هدف آموزش اتوکد دوبعدی و سه بعدی به زبان ساده و روان است. این ویژگیها و بسیاری دیگر، اتوکد را به برنامهای منعطف و کاربردی تبدیل کرده است.

فرض کنید یک درب دو لنگه را می خواهیم ترسیم کنیم، آیا باید هر دوتا لنگه ی این درب را که شبیه به هم ولی معکوس هم هستند را ترسیم کنیم؟ که در دوره مقدماتی به آشنایی کلی با فضای نرم افزار ، آموزش ترسیمات دو بعدی و رسم طرح ها و نقشه های دو بعدی پرداخته می شود. دوره های آنلاین و ویدئویی بستری را برای شما فراهم می کند که در صورتی که شما امکان دسترسی به آموزشگاه آریا تهران را به هر دلیلی ندارید، با استفاده از دوره های آنلاین و ویدئویی بتوانید در زمینه یادگیری نرم افزار اتوکد سطح توانایی خود راارتقا دهید. چندین پلان (مبتدی تا پیشرفته)هم وجود دارد تا شما تمارین را با استفاده از آن انجام دهید. ابزار پنهان: به جز ابزارهای موجود در ریبون، ابزارهای پنهانی هم در اتوکد وجود دارند. البته روشهایی برای حل این مشکل وجود دارد. اتوکد چیست و چه کاربرد هایی دارد؟ برای شرکت در دوره آموزشی اتوکد در یزد، نیاز به پیش زمینه تخصصی نیست. برای مثال در منوی Home می توانید ابزار های ترسیمی، ویرایشی و…

دیدگاهتان را بنویسید