آموزش اتوکد رایگان + فیلم آموزش AutoCAD در 2022 به زبان ساده

نرم افزار اتوکد بگونه ای قدرتمند و حرفه ای طراحی شده است که هر دو معنی Design و Drafting را در قالب ساختاری پیچیده و قدرتمند بطور کامل معنا می کند.با توجه به اهمیت فراوان این نرم افزار در رشته های مهندسی و صنعتی ، بر آن شدیم تا با دوره تصویری آموزش نرم افزار اتوکد در خدمت شما عزیزان باشیم. شما می توانید پکیج حرفه ای اتوکد را هر زمان که مایل بودید و هر چند بار که خواستید مشاهده کنید. به جای صرف زمان و هزینه های فراوان حضور در کلاس ها و … شما در این دوره کلیه مهارتهای مورد نیاز یک طراح حرفهای را در کوتاه ترین زمان یاد خواهید گرفت. به دلیل غیر حضوری بودن این آموزش، دانش پذیر می تواند چندین بار و هر بار در زمان های دلخواه به یادگیری بپردازد. مدرس این فیلم آموزشی کم نظیر، آقای مهندس فرزاد چمن آرا می باشند که هم در زمینه معماری و هم به عنوان مدرس دروس و نرم افزارهای محاسبات و عمران سالها تجربه دارند. با توجه به اینکه مدرس و تمرینات این دوره در حوزه مهندسی عمران و معماری تعریف شده است. یکی از مهم ترین مسائل برای تیم تولید محتوا آکادمی عمران رضایت و پیشرفت افراد در حوزه کاری مهندسی عمران می باشد.

آکادمی عمران برای آموزش هرچه بهتر نرم افزار اتوکد، تمامی موارد گفته شده در بالا را در نظر گرفته و آموزش حرفه ای اتوکد ویژه مهندسین عمران و معماری را با ویژگی های زیر ارائه کرده است. تدریس توسط یکی از بهترین اساتید اتوکد که تحصیل و حرفه اصلی استاد، تهیه نقشههای ساختمانی است و نیازهای مهندسین عمران و معماری را به خوبی درک میکند. آموزش ها کاملا پروژه محور بوده و در قالب مثال های عملی تدریس می گردد. فایل اتوکد جزییات پروژه های مورد نظر وجود دارد که شما می توانید علاوه بر مطالعه و تمرین، برای انجام پروژه های دیگر از آنها استفاده نمایید. چاپگرهای سه بعدی از فرمتهای مختلف فایل استفاده میکنند که توسط همه نرم افزارهای CAD پشتیبانی نمیشوند. ESRI ArcMap 10 اکسپورت کردن را به عنوان فایل های ترسیم اتوکد مجاز می کند. کتابخانه ای از قطعات و ابزارهای مبتنی بر استانداردها را برای شما در ایجاد، اصلاح و مستندسازی طراحی های مکانیکی برای ساخت به شما کمک می کند.

در این سال ها مهندسان تازه کار یا بعضا کهنه کار زیادی رو دیدم و می بینم که به علت اینکه تسلطی در نقشه کشی سازه نداشتن، بخش نهایی و حیاتی کار طراحی سازه که همون ترسیم نقشه های اجرایی هست رو میدن به همکار دیگه ای تا براشون انجام بده و مجبور بودن بخشی از دریافتی بابت پروژه که میتونست کامل برای خودشون باشه رو به همکار نقشه کش بدن و این یعنی یک ضرر مالی بخاطر ضعف در نقشه کشی! از اتوکد در بسیاری از صنایع برای تهیه و تنظیم نقشه ها استفاده می شود. از رشته های عمران و معماری گرفته تا رشته های برق، مکانیک، صنایع ، تاسیسات، نقشه برداری و … در طول آموزش نکات مهم را یادداشت برداری کنید. در طول یادگیری و پس از آن، دانش پذیر می تواند سوالات خود را از طریق ارسال تیکت از مدرس بپرسد. پشتیبانی این آموزش به صورت مادام العمر از طریق ارسال تیکت در سایت، واتس آپ، تلگرام و اینستاگرام انجام خواهد شد. در این حالت شما باید حداقل روزی ۳ ساعت برای یادگیری اتوکد وقت بگذارید توصیه می کنیم روزی ۱ جلسه را مشاهده کرده و تمرین ها را طبق توصیه هایی که مدرس در ابتدای دوره گفته انجام دهید.

در این حالت شما باید برای هر دو روز حداقل ۳ ساعت برای یادگیری اتوکد وقت بگذارید توصیه می کنیم یک روز درمیان ۱ جلسه را مشاهده کرده و تمرین ها را طبق توصیه هایی که مدرس در ابتدای دوره گفته انجام دهید. اکر لازم دارید به سرعت نرم افزار را یاد بگیرید و می توانید حداقل روزی ۶ ساعت برای یادگیری اتوکد وقت بگذارید، توصیه می کنیم روزی ۲ جلسه را مشاهده کرده و تمرین ها را طبق توصیه هایی که مدرس در ابتدای دوره گفته انجام دهید. این آموزش اتوکد که با زبان فارسی و کیفیت بالا تهیه شده ، می تواند پاسخگوی نیاز علاقه مندان و دانشجویان آموزش اتوکد باشد.مهندسین علاقه مند به یادگیری ، با دنبال کردن آموزش اتوکد سه بعدی می توانند از ابتدای کار که آشنایی با محیط ۳d نرم افزار اتوکد می باشد تا انتهای آموزش ها که شامل نور پردازی و رندر در اتوکد است را با زبانی ساده و به صورت رایگان فرا بگیرند. در دورههای آموزشی اتوکد مکتب تی وی آخرین نسخه از این برنامه آموزش داشته شده و همچنین سایت مکتب تی وی دهها مقاله رایگان برای دانشجویان خود درزمینهٔ منتشر کرده است. ابزارهایی که به شما این امکان را میدهد تا طرح یا نقشههایی را که لازم دارید چاپ و یا منتشر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید