آموزش اتوکد رایگان + فیلم آموزش AutoCAD در 2022 به زبان ساده

در یک پروژه آپارتمان پنج طبقه تمامی نکات مربوط به نقشه های سایت پلان، پلان پارکینگ، پلان طبقات و برش و نما و همچنین پلان شیب بندی پشت بام را فرا میگیرید. سپس با ترکیب چندین دستور روش های سریع تر ترسیم یا تکنیک های ترسیم بیان می شود و با انجام یک پروژه خانه ویلایی به آموزش ترسیم سایت پلان، پلان مبلمان، برش و نما پرداخته می شود که در این فصل علاوه بر آموزش تکنیک های متعدد ترسیم آنها، نیم نگاهی به ضوابط سازمان نظام مهندسی داریم. برای انجام این کار، روی لوگوی اتوکد کلیک، Open، سپس Export، Other File Formats و بعد در File Browser، .dxf را به عنوان File Type انتخاب کنید. نحوه فارسی نوشتن در اتوکد و تنظیمات لازم برای پرینت متون فارسی را فرا می گیرید. یک مختصات مثبت در محور Y را نیز به عنوان نقطهی دوم درنظر بگیرید. در رابطه با آموزش اتوکد باید بگوییم در حالی که امروزه سیستم های CAD دیگری (مانند CATIA، Ansys و غیره) در دسترس هستند، اتوکد جایگاه ویژه ای در بازار دارد. بعضی از دستورات با میانبر (یک گزینه جایگزین برای یک حرف) ارائه می شوند، در حالی که عملکردهایی که کمی معمول تر هستند، به دستوراتی نیاز دارند که دارای ۳حرف یا بیشتر باشد.

هزینه کلاسهای حضوری به مراتب بیشتر از دورههای غیرحضوری است و علاوه بر آن وقتی هزینه رفت و آمد و کرایه را جمع کنید متوجه خواهید شد که پول زیادی را صرف کردهاید. آشنایی با این نرم افزار برای کسانی که به نحوی قصد فعالیت در زمینه های مهندسی را دارند، الزامی است. این آموزش اتوکد که با زبان فارسی و کیفیت بالا تهیه شده ، می تواند پاسخگوی نیاز علاقه مندان و دانشجویان آموزش اتوکد باشد.مهندسین علاقه مند به یادگیری ، با دنبال کردن آموزش اتوکد سه بعدی می توانند از ابتدای کار که آشنایی با محیط ۳d نرم افزار اتوکد می باشد تا انتهای آموزش ها که شامل نور پردازی و رندر در اتوکد است را با زبانی ساده و به صورت رایگان فرا بگیرند. پس برای یک مهندس یا هر فردی که به نقشه کشی ساختمان و اجزای صنعتی علاقه مند است، یک دوره آموزش اتوکد توصیه میشود. با سپاس ویژه از جناب مهندس منتظری بابت مطالب ارزشمند که در طول دوره متخصص اتوکد آموزش دادهاند. البته باید بدانید در زمینه استخدامی و بازار کار در رشته مهندسی عمران و معماری تسلط به برنامه اتوکد مزیت بسیار عالی محسوب میشود و امتیازی ویژه در روند استخدامی شما به حساب می آید.

در زمینه معماری، مهندسی ساخت و ساز و مدیریت پروژه، درک درستی از طراحی به کمک کامپیوتر قطعا به شما برتری ویژه خواهد داد. شما با داشتن نرم افزار اتوکد، می توانید میز و وسایل نقشه کشی مهندسی را به کلی کنار بگذارید و تمام کارهای نقشه کشی و مهندسی خود را درون کامپیوتر شخصی خود به راحت ترین شکل ممکن انجام دهید. ابتدایی ترین کاربرد اتوکد ایجاد نقشه ها، مقاطع و ارتفاعات یک ساختار است. کسی که جسی برست, مقاله نویس پی سی ویک او را به عنوان ” با استعدادترین و عجیب غریب ترین شخصی که تا بحال دیده ام ” معرفی کرده است. لیست مهم ترین فرمان های ترسیمی را در زیر بررسی کرده ایم. سبک clean screen در آموزش اتوکد چیست؟ با مفاهیم پایه سبک clean screen در اتوکد آشنا میشوید. دفاتر مرکزی در ساسالیتوی کالیفرنیا, چندمایل دورتر از شمال سان فرانسیسکو واقع شده است. در فصل آخر با انجام یک پروژه پنج طبقه با پارکینگ و زیرزمین به آموزش های کامل تری از پلان ها، نما و برش یک آپارتمان پرداخته شده و نکات مهم و حائز اهمیت آکس بندی ، ستون گذاری و شیب بندی پشت بام آموزش های داده شده است. آموزش نرم افزار اتوکد، آموزش اتوکد سه بعدی و دو بعدی و سایر نرم افزار های معماری توسط تیم متخصص و حرفه ای در دوره آموزش اتوکد کلیه نکات آموزشی و کاربردی و مرتبط با بازار کار به هنرجویان عزیز آموزش داده خواهد شد.

آموزشگاه فنی و حرفه ای رادمهــر برای آموزش جامع اتوکد، دو دوره مجزای اتوکد (کلاس اتوکد مقدماتی – کلاس اتوکد حرفه ای) را با هم تلفیق کرده، و شما هنرجویان عزیز با صرف وقت و هزینه کمتر و طی ۱ دوره جامع اتوکد، می توانید از صفر تا ۱۰۰ نرم افزار اتوکد را یاد بگیرید و با در نظر گرفتن مدت زمان بالا برای آموزش این نرم افزار، امکان ترسیم نقشه های مختلف در حوزه های گوناگون مهندسی را برای دانشجویان در طول مدت کلاس فراهم آورده است و دانشجویان پس از اتمام دوره قادر خواهند بود تمامی ترسیمات دوبعدی و سه بعدی را در نرم افزار ترسیم نمایند. هنرجویان خواهند توانست نقشه های مورد نیاز خود را طراحی کنند. این برنامه به طراح اجازه میدهد تا نقشههای دو بعدی و سه بعدی را ترسیم کند. نرم افزار اتوکد AutoCAD از مهمترین نرم افزارهای طراحی های دو و سه بعدی می باشد که برای ترسیم نقشههای مهندسی و صنعتی به کار میرود. همچنین می توانید از آن برای تولید نقشه های تکمیل کننده دیگر مانند، طرح بندی دقیق، برنامه های تأمین آب، نقشه های زهکشی، طرح های الکتریکی و غیره استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید