آموزش اتوکد رایگان + فیلم آموزش AutoCAD در 2022 به زبان ساده

نیاز نیست نگران این مورد باشید. کشیدن خط و یا خط چین در اتوکد در اندازه های مختلف یکی از نیاز های اصلی در طراحی نقشه ها در محیط دو بعدی اتوکد است. مزایای آموزش اتوکد توسط یک مدرس خصوصی در مقایسه با استفاده از کتاب آموزش اتوکد، فیلم آموزش اتوکد و انواع جزوه آموزش اتوکد رایگان در اینترنت بدیهی است. وقتی اسم بسته رو میبریم یعنی هر آنچه که شما برای آموزش اتوکد نیاز دارید را ما برای شما فراهم میکنیم تا به یک اتوکدکار حرفهایی تبدیل شوید! و نهایتا از هزینه آموزش اتوکد 2020 پیش از نهایی کردن درخواست مطلع شوید. اگر شما نیز قصد یادگیری این نرمافزار قدرتمند را دارید، بدون پرداخت هزینه درخواست خود را ثبت کنید و از مدرسان پیشنهاد قیمت بگیرید؛ و بهترین فرد را برای آموزش اتوکد سه بعدی یا آموزش اتوکد دو بعدی انتخاب کنید. در این آموزش اتوکد یاد میگیریم که چطور کار با اتوکد را شروع کنیم، طرحهای دوبعدی و سهبعدی رسم کنیم، نرمافزار را برای پرینت سهبعدی آماده کنیم و در انتها چطور یک نقشهی فنی در آن بکشیم.

این نرمافزار دارای بهترین ابزارها برای رسم طرحهای دوبعدی است. پیشرفت و توسعه روزافزون محصولات صنعتی باعث شده تا برای سهولت و افزایش دقت در تولیدات صنعتی، طرحهای اولیه بصورت نقشه های دو بعدی مستند سازی شوند. ما در این مقاله شما را ترفندهای مهم اتوکد دوبعدی و اتوکد صنعتی آشنا می کنیم. مولف این مجموعه آموزشی آقای مهندس بگوردی دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری و با بیش از 10 سال سابقه آموزش اتوکد در آموزشگاه های معتبر و تالیف چندین کتاب در زمینه معماری و اتوکد می باشند و در این مجموعه تجربیات چند ساله خود در زمینه تهیه نقشه های ساختمانی در اتوکد را به شما آموزش خواهند داد. این پیشرفتها در نقشه کشی صنعتی ابتدا در محدوده ترسیم دو بعدی نقشه ها بصورت کامپیوتری با سرعت و دقت بیشتر خود را نشان داد اما امروزه ترسیم مدلهای سه بعدی، تحلیل مکانیکی و حتی تولید به کمک کامپیوتر نقش به سزایی در تولید محصولات صنعتی ایفا می کند.

اگر بسته آموزشی متخصص اتوکد را تهیه نکنیم چه اتفاقی رخ خواهد داد ؟ اتوکد و دوره آموزشی نقشه کشی ساختمان نرم افزار اتوکد بهترین برنامه نقشه کشی و طراحی ساختمان در دنیاست که مجهز به قدرتمندترین، انعطاف پذیرترین و عالی ترین ابزارها در صنعت نقشه کشی می باشد. به طور کلی میتوان autocad را جایگزینی عالی برای میز و وسایل نقشه کشی مهندسان دانست. اصلاً انتظار نداشتم اینقدر مطالب جدید از اتوکد یاد بگیرم، از تلاش شما سپاسگزارم و ممنونم از اینکه تمام اتوکد رو کامل توضیح دادید به برکت آموزشهای عالی مهندس منتظری الان تو یک دفتر مهندسی مشغول بهکارم و تونستم از نظر مالی استقلال داشته باشم. هدف کلی نرم افزار اتوکد پر کردن خلاء بین مهندسین عمران و کارکنان ساختمانی می باشد اکثریت فارغ التحصیلان این رشته با حقوق بسیار خوب در مهندسین مشاور و شرکتهای مختلف مشغول به کار می شوند . پروژه اجرایی بدین معناست که هنرجو در محیط کار مشغول به طراحی است. پیدا کردن مدرسی که بتواند آموزش اتوکد را بهگونهای به پایان برساند که شما بتوانید پروژههای جدی را انجام دهید، فوقالعاده مهم است. در آموزش اتوکد از مثال های زیادی استفاده می شود تا هنرجو بتواند درک بهتری نسبت به مباحث مختلف درسی داشته باشد.

برای مثال رسم متوازی الاضلاع جز این دسته از نیازها است که برای رسم آن باید از دستورات پیچیده تری در اتوکد استفاده کنیم. از این نظر، اتوکد یک محصول افقی است. Mesh و File در اتوکد را توضیح دادیم و در پایان به چگونگی رسم نقشههای فنی پرداختیم. اگر میخواهید نقشهی فنی مدل خود را بکشید، اتوکد ابزاری مناسب برای این کار است. اتوکد از نادرترین برنامه های است که میلیون ها کاربر در سراسر دنیا از آن استفاده می کنند و مجهز به ابزارهای نقشه کشی free-form و قابلیتهای بسیار قدرتمند می باشد. با تهیه بسته آموزشی متخصص اتوکد چه خدمات و امکاناتی را دریافت خواهیم کرد؟ آموزش اتوکد 2020 به افراد کمک میکند تا پروژههای طراحی ساختمان را انجام دهند. در پکیج نرم افزار اتوکد شما به صورت جامع از صفر تا صد آموزش می بینین. تمامی موضوعات ارائه شده در این پکیج، به صورت کامل آموزش داده شده و شما بعد از دیدن آموزش های هر بخش می تونین به تمامی نکات در نرم افزار اتوکد مسلط بشین. کتاب لذت اتوکد – سطح ۱ به قلم محمد معظمی ضمن معرفی این نرمافزار پرکاربرد، به آموزش نحوهی کار با آن بهصورت مقدماتی و گام به گام میپردازد.

دیدگاهتان را بنویسید