آموزش اتوکد رایگان + فیلم آموزش AutoCAD در 2022 به زبان ساده

اتوکد ازجمله نرمافزارهای بسیار کاربردی و مهم در حوزه طراحی است. به همین دلیل بازار کار این حوزه از رونق بالایی برخوردار است. اصلا دلیل اینکه این دوره را برای شما آماده کردهایم این است که بتوانید تغییرات فوقالعادهای را در کسب وکار خود رقم بزنید. دوره آموزشی اتوکد با سرفصل هایی کامل و حرفه ای طراحی شده است به گونه ای که کارآموزان پس از گذراندن این دوره و مرور و تمرین مباحث آموزش داده شده، می توانند کسب و کار خود را در این زمینه به صورت مستقل شروع کنند و یا این که در شرکت های خصوصی معتبر استخدام شوند. از این رو شرکت در دوره آموزش اتوکد AutoCAD به شما توصیه می گردد. که با این اتفاق می تونین تمامی مواردی رو که گفته شد را با نرم افزار اتوکد به سادگی و با دقت بالا ترسیم کنید. تمامی دانشجویان معماری، عمران و تمامی رشته های مهندسی که تمایل به ترسیم نقشه های دو بعدی و سه بعدی را به صورت دقیق دارند.

نرم افزار اتوکد بگونه ای قدرتمند و حرفه ای طراحی شده است که هر دو معنی Design و Drafting را در قالب ساختاری پیچیده و قدرتمند بطور کامل معنا می کند.با توجه به اهمیت فراوان این نرم افزار در رشته های مهندسی و صنعتی ، بر آن شدیم تا با دوره تصویری آموزش نرم افزار اتوکد در خدمت شما عزیزان باشیم. پس از آموزش اتوکد و یادگیری و تسلط کامل روی این نرمافزار، نیاز به تمرین و تکرار دارید. میتوانید فرمانِ ابزار موردنظر را تایپ کنید یا روی آیکون آن کلیک کنید. اگر از قبل نرمافزار را روی سیستم نصب کردهاید، به مرحلهی دوم بروید. معمولا قبل از اجرای پروژه های ساختمانی، نقشه آن در این نرم افزار پیاده سازی می شود تا دید کلی و خوبی را پیش از اجرای پروژه به کاربران بدهد. شاید بخواهید بدانید دلیل و مزایای این آموزش اتوکد نسب به دیگر سایت های آموزشی چیست؟ به دلیل عمومی بودن این نرم افزار در رشته های مهندسی اکثر نرم افزار های مهندسی فایل های اتوکد را باز میکنند. از طرف دیگر حضور در یک زمان و مکان مشخص، ممکن است برای بعضی از افراد به دلیل مشغلههای مختلف امکانپذیر نباشد.

معمولا اتوکد را به عنوان یک نرم افزار نقشه کشی می شناسند. همچنین برای حرفه ی ماکت سازی هم می توان نقشه های گسترده ی حجم مورد نظر را ترسیم کرده و سپس بعد از برش لیزر توسط دستگاه های برش از طریق نقشه های اتوکد، به راحتی ماکت را به هم بچسبانیم. با دستور polyline می توانیم ضخامت خطوط هم در حین ترسیم خط ها و یا کمان ها تغییر بدهیم. با استفاده از این فرمان می توانیم خطوط و موضوعاتی را که قبلاً ترسیم کرده ایم را حذف و پاک کنیم. طراحی تسهیلات و تجهیزات راه؛ نحوه ترسیم و جانمایی شامل روشناییها، نیوجرسیها و گاردریلها، تسهیلات عابرین پیاده، علائم افقی و عمودی (پلان خطکشی و تابلوگذاری مسیر) و … AutoCAD راه را برای تمام صنایع از قبیل ساختمان، مکانیک، برق، تجهیزات پزشکی وغیره هموار کرده است. برای آشنایی بیشتر با نحوه تدریس و مباحث ارائه شده می توانید فیلم جلسه اول را به صورت رایگان از همین صفحه دانلود نمایید. موسسه بازتاب علم ازجمله مراکز معتبر در زمینه ارائه آموزشهای کاربردی است. این دوره، آموزشهایی را ارائه میدهد که شما را در آماده سازی برای به کارگیری شایان اتوکد در هر صنعتی از جمله معماری، ساخت و ساز، انواع شاخههای مهندسی، ساخت و طراحی محصول کمک میکند.

به این صورت که سوالات و اشکالات خود را به طور مستقیم (در حال حاضر در واتس اپ) از استاد دوره بپرسند. متقاضیان دوره آموزش نرم افزار اتوکد AutoCad می بایست این نرم افزار را حتما به صورت کاملا کاربردی ویژه بازار کار فراگیرند که برای رسیدن به این هدف حتما باید تحت آموزش اساتید مجرب با سابقه کار اجرایی خوب و مسلط به قوانین شهرداری قرار گیرند. مورد استفاده قرار میگیرد. می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این نوع مدرک ها در سطح ایران بسیار معتبر هستند و مورد تأیید اکثر سازمان ها و شرکت ها هستند. همانطور که بیان داشته ایم؛ نرم افزار اتوکد AutoCAD ، نوعی نرم افزار حرفه ای می باشد که به منظور طراحی و ترسیم پلان ها و برنامه های مهندسی و صنعتی توسط کمپانی مشهور اتودسک به مرحله ساخت و انتشتر به بازار جهانی رسیده است. قطعاً توی ترسیمات تون بعد از اینکه موضوعات را با فرمان های ترسیمی و کمک ترسیمی کشیدید، یه جاهایی اشتباه ترسیم شدن و یا باید تغییرشون بدیم، بنابراین باید از فرمان های ویرایشی برای اصلاح و تغییر اون فرمان ها استفاده کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید