آموزش اتوکد رایگان + فیلم آموزش AutoCAD در 2022 به زبان ساده

اتوکد از برنامه ای است که در سال 1977 آغاز شد و سپس در سال 1979 با نام Interact CAD منتشر شد، همچنین در اسناد اولیه Autodesk به عنوان MicroCAD نیز یاد شده بود، که قبل از شکل گیری Autodesk (سپس همکاران نرم افزاری Marinchip) توسط سازنده Autodesk مایکل ریدل نوشته شده بود. کار روی فایل های سنگین و سپس به اشتراک گذاشتن آنها بدون هیچ گونه از دست دادن اطلاعات کار آسانی نیست. اگر میخواهید در نقطهای مشخص بچرخید، روی فلش Extend کلیک و سپس “Free Orbit” را انتخاب کنید. آن را با یک زاویهی 230 درجه روی بیضی کامل کنید. دوره اتوکد شامل ۱۰ جلسه کامل میباشد که در انتهای هر کلاس علاقه مندان باید تمرینات را به صورت کامل و جامع انجام دهند .شما در مقابل هزینه ای که میکنید مسئول هستید پس با برنامه ریزی صحیح تمارین را انجام دهید .بدانید که هر سختی با تکرار و استمرار آسان خواهد شد .عملا شما بعد از جلسه ی سوم قادر به ترسیم پلان میباشید چون تمامی دستورالعمل ها را آموزش خواهید دید .تمامی دستورالعمل هایی که حین کار در بازار کار به کرات استفاده میشود در ویدیوها گفته شده تا شما زوم بیشتری روی یک سری دستورالعمل ها داشته باشید .

برای تغییر مکان شئ روی Move کلیک کنید. از آنجایی که افراد اهمالکار برای تغییر نکردن بهانههایی میخواهند، من میخواهم به دوستان اهمالکار کمک کنم تا زحمت کمتری بکشند و لیست بهانههای متداول را در ادامه برایشان آماده کردهام. دوره آموزش اتوکد از صفر تا صد همراه با نکات کلیدی برگزار میشود. قبل از اینکه آموزش اتوکد را ببینیم باید با انواع روش های معرفی نقاط به اتوکد به صورت کامل آشنا شویم. محیط آموزشی مناسبی که در آن علاوه بر فراگیری کامل نرمافزار CAD، توانایی نقشهخوانی نیز پیدا خواهید کرد و با اصول اولیه نقشهکشی، طراحی، ضوابط طراحی و تکنیکهای اجرا آشنا خواهید شد. تنها با داشتن یک گوشی یا لپ تاپ و اندکی اینترنت می توانیم به صورت نامحدود در هر دوره آموزشی بخواهیم شرکت کنیم.علم چین نیز فرآیند دسترسی به دانش برترین اساتید را برای شما راحت تر کرده است. برای ایجاد پخ در گوشه های دو موضوعی که قبلاً آنها را ترسیم کرده ایم یا برای ایجاد پخ در یک چهارضلعی، می توانیم از این فرمان استفاده کنیم. این به ایجاد و مدیریت یک پایگاه داده گسترده کمک می کند که بخش مهمی از فرایند تولید است. در مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران ، دوره های آموزش اتوکد در دو بخش مقدماتی و پیشرفته ارائه می شود.

اصلی که اتوکد بر اساس آن کار می کند یک مدل مهندسی پویا است. است. این فرمت و تا حدودی فرمت فایل تبادل آن DXF، به صورت اختصاصی، استاندارد هایی برای قابلیت همکاری داده های CAD، به ویژه برای تبادل نقشه 2D، به صورت واقعی تبدیل کرده است. اما، این نرم افزار امکان بارگذاری داده های طراحی شده در اینترنت و به اشتراک گذاری آنها با تعداد زیادی از طراحان دیگر را آسان کرده است. از سال 2010، اتوکد به عنوان یک برنامه موبایل و وب نیز منتشر شد و به عنوان اتوکد 360 به بازار عرضه شد. اولین نسخه توسط Autodesk در Comdex در سال 1982 نشان داده شد و در دسامبر منتشر شد. اولین تاثیر مثبتی که در زندگی می گذارند، صرفه جویی در وقت است؛ تصور کنید میخواهید در یک دوره حضوری آموزش اتوکد ۱ ساعته شرکت کنید، اگر در شهرهای بزرگ باشید حدود ۲ تا ۳ ساعت را بایستی صرف رفت و آمد کنید. اینجانب مهندس شبنم رحیمی مدرس نرم افزار اتوکد دو بعدی با مدرک کارشناسی ارشد و دارنده ی پروانه اشتغال نظام مهندسی و شاغل در امر معماری و نقشه کشی و طراحی داخلی و تجربه ی ۱۰ سال آموزش حضوری و غیر حضوری اتوکد قصد دارم توضیحات کافی درجهت آموزش دوره به شما کاربران گرامی تقدیم کنم.

باید بدانید که نسخه ای که در آموزشگاه آریا تهران، چه در دوره های حضوری و چه در دوره های آنلاین و فیلم های آموزشی به شما تدریس می شود اتوکد ۲۰۲۰ می باشد. ما تلاش کرده ­ایم با استفاده از ساده­ ترین زبان آموزشی به شرح و کارایی این برنامه بپردازیم و مسیر یادگیری را برای شما آسان کنیم. اتوکد، از بهترین نرم افزارهای طراحی و ترسیم نقشه با کمک کامپیوتر است که امروزه بازار کار خوبی بخصوص در ایران پیدا کرده است. آموزشگاه اتوکد تصویرگران پویا اندیش با برگزاری دورههای آموزش اتوکد شرایطی را فراهم کرده است تا شما بتوانید زیر نظر اساتید مجرب، در این رشته حرفهای شوید. آموزش از جایی آغاز می شود که شما یک فایل ایتبس و سیف دارید که طراحی سازه توی اون انجام شده و قرار هست باهم نقشه های اجرایی این سازه رو بر اساس فایل هایی که در دست داریم توی نرم افزار اتوکد بکشیم. همچنین، تبدیل فایل های ppf امکان پذیر است، با این وجود، دقت نتایج ممکن است غیرقابل پیش بینی یا تحریف شده باشد. در حالیکه امروزه معماران می توانند با توجه به دقت و قابلیت های طراحی دوبعدی وسه بعدی موجود در نرم افزار اتوکد طرح های متنوع تر و گسترده تری را ایجاد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید