آموزش اتوکد رایگان + فیلم آموزش AutoCAD در 2022 به زبان ساده

لازم نیست از نمادِ درجه (°) در اتوکد استفاده کنید. این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟ آیا با وجود اینکه با اتوکد 2022 تدریس کردید، این آموزش برای سایر اتوکدها قابل استفاده است؟ در دورههای آموزشی اتوکد مکتب تی وی آخرین نسخه از این برنامه آموزش داشته شده و همچنین سایت مکتب تی وی دهها مقاله رایگان برای دانشجویان خود درزمینهٔ منتشر کرده است. با توجه به این که تمامی مراحل انجام یک پروژه از طراحی تا اجرا بر مبنای نقشه های دو بعدی ترسیم شده در اتوکد پیش میروند همه افراد دخیل در پروژه نیاز به تسلط کامل بر این نرمافزار دارند. نتیجه گیری: با تهیه این دوره می توانید با همه نسخه های اتوکد کار کنید نه فقط نسخه خاصی. Entr اجرا میشه در اتوکد 2022 هم با تایپ همین حروف اجرا میشه و تفاوتی نداره پس شما در این دوره کار کردن با همه اتوکدها رو یاد میگیرید نه فقط نسخه خاصی. در این دوره آموزش AutoCAD به شما یاد می دهیم چگونه با ویژگی هایی مثل پنجره Drafting Settings و نوار ابزار Quick Access کار کنید و طریقه استفاده از Off-screen Selection و LineType Gap Selection را نشان خواهیم داد.

استاد این دوره ها برای آموزش فرد مناسبی است؟ یک کلام عالی عالی عالی، مرسی استاد. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید. اما در پکیجی که پیش روی شماست تلاش بر این شده است که به صورت کاملا کاربردی تمامی نکات آورده شود تا شما هر موقع کاربرد هر دستور رو فراموش کردید به سرعت به فهرست پکیج مراجعه کرده و دستور مربوطه را پیدا کنید و بتوانید ابهام خودتان را حل کنید. چطور از کیفیت و فن بیان مدرس دوره های آموزشی اتوکد اطمینان پیدا کنم؟ در این دوره اصلاحات انجام شده روی رابط کاربری، ابزار Migration با تنظیمات اختصاصی، گزینه های انتشار بر روی وب و اشتراک گذاری برای نقشه های دو بعدی و سه بعدی، مشاهده اشکال هندسی با کیفیت بالا، علامت های و خطوط محور و اصلاحات ابزارهای PDF را بررسی می کنیم. کیفیت دورهها Full HDاست و تمامی دورهها در استودیو ضبطشده و بعد از دو مرحله تدوین در اختیار دانشجویان قرارگرفته میشود. این دوره طی مدت 30 ساعت با جدیدترین مطالب و منابع آموزشی در موسسه هنر و معماری استودیو طراحان برگزار میگردد.

مورد بعدی اینه که از اتوکد 2009 به بعد که ریبون به اتوکد اضافه شده تا اتوکد 2022 تغییر خاصی نکرده و ما هم از طریق نوار ریبون دستورات رو اجرا می کنیم تو این دوره. ویرایش یا ترسیم از خط فرمان داخلی نرم افزار انجام میشود و کاربر میتواند با نوار دستورات، ابزار مورد نظر را انتخاب کند و طرح خود در نهایت سادگی و در زمان کوتاهی ترسیم کند. در این حالت، ‘ARC‘ یا حتی ‘A‘ را در پنجره دستور تایپ کنید، Enter را فشار دهید و ابزار قوس ظاهر می شود. حساسیتی که برای مدرس دوره های آموزشی اتوکد وجود دارد این است که مدرس باید فردی متخصص و در این زمینه حرفه ای باشد تا با استفاده از تجربیات خود بتواند به خوبی مطالب را به دانشجویی این دوره منتقل نماید. بی شک، هم اکنون نرم افزار حرفه ای اتوکد AutoCAD به عنوان متداول ترین و پرکاربرد ترین نرم افزار ترسیم نقشه های صنعتی و فنی قلمداد می شود که توانسته است؛ محیط های دو بعدی و سه بعدی را در اختیار طراحان مربوطه قرار دهد. هنگامی که شما به عنوان یک مهندس عمران ، مهندس معماری و یا مهندس نقشه کشی ، برای همکاری در یک پروژه اقدام می کنید ، بی تردید صاحب پروژه و کارفرما با فرض این که شما به نرم افزارهای مهم و کاربردی این حوزه همچون نرم افزار اتوکد مسلط هستید ، با شما مصاحبه به عمل خواهند آورد.

و با وجود این که این نرم افزار در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی ، به عنوان یک واحد درسی مجزا به دانشجویان آموزش داده نمی شود ، اما از جمله ابزارهایی است که فعالان حوزه طراحی ، مدلسازی و نقشه کشی ، برای ورود به بازار کار می بایست به آن مسلط باشند. نرم افزارهای اولیه به کاربران این امکان را می دادند تا فقط به ترسیم خط، چند ضلعی، دایره، کمان و متن بپردازند. چرا که شما در طول دوره آموزشی تنها دستوراتی را می آموزید که به وسیله آن ها می توانید فقط همان نقشه های ارائه شده در کلاس را رسم نمایید. و در هر نسخه جدید، امکانات و قابلیت های متنوع تری ارائه شده است. همچنین جالب است بدانید که آتودسک نسخه هایی متنوع از نرم افزار اتوکد را متناسب با کاربرد آن در رشته های گوناگون، مانند معماری، مکانیک، جغرافیا، طراحی صنعتی و …

دیدگاهتان را بنویسید