آموزش اتوکد رایگان + فیلم آموزش AutoCAD در 2022 به زبان ساده

فیلم آموزش اتوکد به زبان ساده ( همین محصول ) نیز از محبوبیت ویژه ایی در بین کاربران لرن سیویل برخوردار است و یادگیری مطالب آن برای هر مهندسی بسیار واجب و ضروری می باشد. نقطه ابتدایی برای هر ترسیم مطلق است زیرا نقطه ی قبلی وجود ندارد که نسبت به آن ترسیم صورت بگیرد. به ازای هر نفر اضافه ۱۰ درصد تخفیف در نظر گرفته می شود. توجه نمایید که هر محصول تکی خریداری شده، فقط برای یک نفر و در یک سیستم قابل مشاهده و استفاده می باشد. برای ترسیم پاره خط های افقی، عمودی و یا مایل از دستور line می توانیم استفاده کنیم. به طور مثال برای طراحی کابینت هم بایستی ابتدا نقشه های کابینت را رسم کرده و با استفاده از این نرم افزار مساحت و فضای اشغال کابینت را به دست آورد. لینک دانلود تمام خریدهای شما ( از گذشته تا به امروز ) در بخش دانلودها قرار دارد.

که در دوره مقدماتی به آشنایی کلی با فضای نرم افزار ، آموزش ترسیمات دو بعدی و رسم طرح ها و نقشه های دو بعدی پرداخته می شود. اطرافیان، فامیلها و دوستان فکر میکنند شما یک مهندس معمار یا عمران هستید و بعضاً از شما میخواهند تا پروژههایشان انجام دهید، ولی به دلیل حرفهایی نبودن در اتوکد و نقشهکشی از زیر این کارها شانه خالی میکنید و دائماً بهانه می آورید. آموزش نرم افزار AutoCAD هر ساله در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب زیر نظر اساتید با تجربه برگزار می گردد. با دیدن این فیلم، در عرض چند ساعت، تمام تجربه نرم افزاری بنده را به صورت تقریبا رایگان دریافت کنید. خیلی راحت عرض می کنم که نداستن دستورات اولیه اتوکد برای ترسیم و ویرایش نقشه ها و پروژه ها، یک افت بزرگ برای شما به عنوان یک مهندس خواهد بود. یعنی شما برای تعیین یک نقطه باید طول و عرض آن را مشخص کنید.

Circular بروید. اول روی Parent View موردنظر کلیک کنید و سپس با کلیک در وسط Detail یک نقطهی مرکزی تعریف کنید. در ادامه لیست برترین محصولات آموزشی سایت لرن سیویل را مشاهده می فرمایید.برای مشاهده توضیحات کامل هر محصول، روی آن کلیک نمایید. فقط کافیست در هر نقطه از منطقه نقاشی خود کلیک کنید به همین راحتی شما اولین خط و یا شکل خود را در اتوکد ترسیم کردید. شما با نگهداشتن موس روی آیکون هر ابزار میتوانید توضیحات کوتاه مربوط به آن را بخوانید و تا حدودی با عملکرد هر کدام آشنا شوید. یعنی ۱۲۰۰۰ تومان برای هر محصول تخفیف خواهید گرفت. سقف تخفیف خرید گروهی تا ۴۰ درصد می باشد. اما توصیه می کنیم نهایتا تا یک هفته پس از خرید، لینک های محصول را دریافت و دانلود کنید. اما بهتر است، همیشه لینک ها را از طریق پروفایلتان در سایت دانلود کنید. حال می توان به دانشجویان رشته های مهندسی گفت که بهتر است، با شرکت در این دوره ی آموزشی، خود را به استانداردهای ارایه کار نزدیک کنند، زیرا در بازار کار امروز، برای نشان دادن طراح های اولیه به کارفرما بایستی نقشه های خود را در نرم افزار اتوکد (AUTOCAD) ترسیم کرده و به کارفرما ارائه کنیم.

کاربرد مستقیم دارد، به همین دلیل است که نسخه های متفاوتی را تحت عنوان AUTOCAD Mechanical یا AUTOCAD Electerical را به بازار ارائه کرده است. به عبارتی میتوان گفت که نرم افزار AUTOCAD، جایگزین مداد، کاغذ، خط کش، گونیا و حتی میز رسم طراح می شود، زیرا بدون در اختیار داشتن این لوازم اولیه مهندسی، می توان با نرم افزار اتوکد (AUTOCAD)، نقشه ها با اندازه ی مشخص و دقیق رسم کرد. این دو محصول به نوعی مکمل همدیگر هستند. در این دوره آموزش رایگان اتوکد بهت یاد می دهم که چطور با یک سری از دستورهای ساده بتوانی دشوار ترین پلان ها رو هم در اتوکد ترسیم کنی. در حالیکه فیلم آموزش نقشه کشی به نحوه ترسیم پلان، برش، نما، سایت پلان و … واحد فروش ما این امتیاز را برای همکارانی که به صورت گروهی یا چند نفره خرید می کنند قائل شده است. البته هنرجویان عزیز در صورت تمایل می توانند در دوره آموزش اتوکد مقدماتی و دوره آموزش اتوکد پیشرفته بصورت مجزا ثبت نام کنند. در آموزش نقشه کشی معماری، نحوه ترسیم فنی و تهیه نقشه ها را ارائه نموده ایم که از پرفروشترین محصولات سایت ما بشمار می آید.

دیدگاهتان را بنویسید