آموزش اتوکد رایگان + فیلم آموزش AutoCAD در 2022 به زبان ساده

اگر به مراحل طراحی مهندسی نگاهی بیندازیم خواهیم دید که فرایند طراحی با تجسم و به منظور مشاهده راه حل های ممکن برای حل آن شروع می شود. با پیشرفت علم و تولید نرم افزار های متعدد در زمینه طراحی و گرافیک، این ذهنیت ممکن است بوجود آید که نقشه کشی سنتی به صورت دستی و با وسایل اولیه همچون مداد و خط کش و پرگار و . آموزش اتوکد، اگر قصد دارید در زمینه رشته مهندسی عمران و مهندسی معماری فعالیت نمایید باید آموزش اتوکد را بیاموزید. برای دانلود این فایل ها از لینک زیر استفاده نمایید. شما می توانید این تمام این فایل های PDF که حجم زیادی ندارند را دانلود نمایید. تنها کافیست روی طرح آماده ای که می خواهید کلید کنید و از لینک موجود در صفحه آن را دانلود و در پروژه اتوکدی خود آن را باز کنید. کلاس های اتوکد معمولاً به صورت ساعتی محاسبه می شود و در پایان دوره در صورتی که باز هم نیاز به رفع اشکال داشتید می توانید مشکل خود با آموزشگاه اتوکد درمیان بگذارید و با گرفتن ساعتی اضافه مشکل خود را رفع کنید.

مثل شکل، خطوط اضافه را Trim کنید. با آن میتوانید جزئیات خوبی را به طرحتان اضافه کنید. برای حذفِ خطوط انتخابی، دکمهی Delete کیبورد را بزنید یا فرمان Delete را تایپ کنید. با تایپ VISUALSTYLES، میتوانید ظاهر اشیاء سهبعدی را در اتوکد تغییر دهید. برای قرار دادنِ اولین ویو (که Front View است) در وسط Sheet کلیک کنید. به ویو Isometric برگردید و Cylinder را تایپ کنید. برای حذفِ خطوط انتخابی، دکمهی Delete کیبورد را بزنید یا فرمان Delete را تایپ کنید. دایرهای را به مرکز(0,40)بسازید و Enter را بزنید. برای تأیید Fillet، دو بار کلید Enter را بزنید. آنقدر Next بزنید تا حلقهی زیرین چندضلعی هایلایت شود. در دوره جامع آموزش صفر تا صد اتوکد در معماری، تمام مواردی که برای تسلط کامل به ترسیم نقشههای فاز یک و دو معماری و سازه نیاز دارید، بهصورت کامل به شما آموزش داده میشود.اما در این آموزش، قصد دارم به شما یاد دهم که چطور فقط با ۷ دستور اتوکد، یک پلان معماری را ترسیم کنید. با شرکت در این دوره آموزشی نحوه کار با نرمافزار اتوکد به صورت کامل آموزش داده میشود. پس از اجرای فرمان Line، از شما خواسته میشود تا اولین نقطه (First Point) را مشخص کنید.

در واقع، ارتباطات گرافیکی به کمک نقشه کشی صنعتی و مدل های سه بعدی، یک زبان روشن و دقیق با قوانین مشخص است که برای موفقیت در طراحی مهندسی باید بر آن تسلط یافت. در این حالت مرکز محور مختصات را به عنوان نقطهی شروع مشخص کردهاید. تمامی سرفصل هایی که در طول دوره آموزش اتوکد به شما گفته می شود در تمامی دوره های اتوکد دو بعدی و سه بعدی یکی می باشد. پیش تر وب سایت خط معمار، فیلم های آموزش نرم افزار اتوکد را قرار دادیم که با استقبال خوبی از سوی کاربران روبرو شد. همانطور که قبل تر گفته شد مدرک اتوکد در همه جای دنیا معتبر بوده و کار را برای متقضیان راحت تر کرده است، مخصوصا اگر مدرک بین المللی و قابل استعلام باشد. نکته: در خرید دانلودی یا فیزیکی، کتاب آموزش اتوکد بصورت نسخه الکترونیکی برای شما ارسال خواهد شد. همچنین باید بدانید که موضوع اصلی این است که نسخه ی ۲۰۲۰ نرم افزار اتوکد چندان تفاوتی با نسخه های قدیمی تر یعنی ۲۰۱۹ و ۲۰۱۸ ندارد و تقریبا تمامی آن یا شبیه به هم هستند. اما آموزشگاه آریا تهران به عنوان یکی از بهترین مراکز سازمان فنی و حرفه ای در غرب تهران یکی از بهترین آموزشگاه های اتوکد تهران است.

ما در آموزشگاه اتوکد آریا تهران نتنها اتوکد دو بعدی و سه بعدی را کامل به شما آموزش خواهیم داد. از این رو بر آن شدیم تا در این بخش، بهترین جزوه ها و کتاب های آموزش اتوکد در قالب PDF که در وب سایت ها موجود هستند را جمع آوری و بصورت یک جا به کاربران ارائه کنیم. اتوکد از کاربردی ترین نرم افزارهای مهندسی و طراحی می باشد که در این مجموعه به صورت تصویری به آموزش اتوکد سه بعدی 2018 پرداخته شده است. برای اینکه اتوکد را از ابتدا و خیلی کاربردی یاد بگیرید، میتوانید پکیج آموزش صفر تا صد اتوکد را از سایت رادآرشیتکت تهیه بفرمایید. البته که جدیدترین نسخه هر نرم افزاری که منتشر می شود، در بازار کار آن نرم افزار بیشتر طرفدار پیدا می کند و کاربران مختلف علاقه مند هستند که از نسخه جدید نرم افزار استفاده نمایند. امروزه با حضور نرم افزار های CAD که مخفف عبارت Computer Aided Design می باشد، استفاده از تجهیزات نقشه کشی نظیر خط کش تی، نقاله، پرگار، پیستوله و . ، برای دانلود از لینک مستقیم استفاده کنید و در صورت مشکل داشتن از لینک غیر مستقیم استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید