آموزش اتوکد رایگان + فیلم آموزش AutoCAD در 2022 به زبان ساده

با خرید آموزش اتوکد با تمام ویژگی های جدید اتوکد ۲۰۱۷ و تاثیر آنها در کارهای طراحی تان آشنا می شوید. آموزشگاه اتوکد تصویرگران پویا اندیش با برگزاری دورههای آموزش اتوکد شرایطی را فراهم کرده است تا شما بتوانید زیر نظر اساتید مجرب، در این رشته حرفهای شوید. در نتیجه دوره های آنلاین بسیار انعطاف پذیرند و راحتی بیشتری را برای شما فراهم میکنند (شما بدون اینکه انرژیتون رو صرف رفت و آمد کنید فقط کافیست در خانه لپ تاپ رو روشن کنید و ویدئو روببینید، بنده هم به عنوان پشتیبان در کنار شما هستیم. از این برنامه بسیار استفاده میشود. علاوه بر اینها در مشاغل دیگری مثل طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی کابینت، طراحی مبلمان و طراحی فضای سبز استفاده از اتوکد بسیار ضروری است. همانطورکه گفتیم اتوکد با قابلیتهای فراوانش حسابی توانسته خودش را در دل طراحان و مهندسان جا کند. عجیب هم نیست که چنین نرمافزار کاربردی و منعطفی طرافداران و مشتاقان بسیاری را به خود جذب کند. محیط آموزشی مناسبی که در آن علاوه بر فراگیری کامل نرمافزار CAD، توانایی نقشهخوانی نیز پیدا خواهید کرد و با اصول اولیه نقشهکشی، طراحی، ضوابط طراحی و تکنیکهای اجرا آشنا خواهید شد. دوره اتوکد شامل ۱۰ جلسه کامل میباشد که در انتهای هر کلاس علاقه مندان باید تمرینات را به صورت کامل و جامع انجام دهند .شما در مقابل هزینه ای که میکنید مسئول هستید پس با برنامه ریزی صحیح تمارین را انجام دهید .بدانید که هر سختی با تکرار و استمرار آسان خواهد شد .عملا شما بعد از جلسه ی سوم قادر به ترسیم پلان میباشید چون تمامی دستورالعمل ها را آموزش خواهید دید .تمامی دستورالعمل هایی که حین کار در بازار کار به کرات استفاده میشود در ویدیوها گفته شده تا شما زوم بیشتری روی یک سری دستورالعمل ها داشته باشید .

نرم افزار اتوکد بگونه ای قدرتمند و حرفه ای طراحی شده است که هر دو معنی Design و Drafting را در قالب ساختاری پیچیده و قدرتمند بطور کامل معنا می کند.با توجه به اهمیت فراوان این نرم افزار در رشته های مهندسی و صنعتی ، بر آن شدیم تا با دوره تصویری آموزش نرم افزار اتوکد در خدمت شما عزیزان باشیم. یعنی برای یک ساعت آموزش ۳ یا ۴ ساعت زمان بگذارید.(خستگی راه و هزینه رو هم حساب کنید!). اولین تاثیر مثبتی که در زندگی می گذارند، صرفه جویی در وقت است؛ تصور کنید میخواهید در یک دوره حضوری آموزش اتوکد ۱ ساعته شرکت کنید، اگر در شهرهای بزرگ باشید حدود ۲ تا ۳ ساعت را بایستی صرف رفت و آمد کنید. فرقی نمی کند که شما در دوره های حضوری آموزش اتوکد و یا در دوره های آنلاین و یا فیلم آموزش اتوکد آریا تهران شرکت و آن را خریداری کرده باشید. شاید یک نقشه کار فقط با این دو ناحیه کار کند و بتواند یک نقشه را به اتمام برساند زیرا اصلی ترین بخش های اتوکد هستند.

اتوکد به کاربر کمک میکند تا زیرساخت بهتری را توسعه دهد و آن را اصلاح و طراحی کند. با خرید آموزش اتوکد 2021 مباحثی مانند استفاده از نوار ابزار، انتخاب Workplace ها و استفاده از ViewCube را بررسی می کنیم. سرفصل های دوره آموزش اتوکد AutoCAD طوری تنطیم شده که کارآموز بصورت گام به گام و همراه با تمرین عملی روی پروژه ها جلو رفته و به تمامی بخش های نرم افزار اتوکد مسلط شود. شما همراهان گرامی سایت فرانش در صورتیکه نظر یا پیشنهادی در این زمینه دارید می توانید در بخش دیدگاه انتهای مقاله بیان کنید. سپس با ترکیب چندین دستور روش های سریع تر ترسیم یا تکنیک های ترسیم بیان می شود و با انجام یک پروژه خانه ویلایی به آموزش ترسیم سایت پلان، پلان مبلمان، برش و نما پرداخته می شود که در این فصل علاوه بر آموزش تکنیک های متعدد ترسیم آنها، نیم نگاهی به ضوابط سازمان نظام مهندسی داریم.

اتوکد (Autocad) که به اختصار کَد (CAD) نامیده می ­شود، نرم افزار طراحی به کمک رایانه است که برای ترسیم و طراحی نقشه­ های دو و سه بعدی کارایی دارد. نسخههای تخصصی و متنوع اتوکد را میتوانید در جدول زیر ببینید. در حالیکه امروزه معماران می توانند با توجه به دقت و قابلیت های طراحی دوبعدی وسه بعدی موجود در نرم افزار اتوکد طرح های متنوع تر و گسترده تری را ایجاد کنند. همچنین می توانید برای درک بهتر، نقشه های سه بعدی نیز ایجاد کنید. درک سیستم های مختصات و ابزار های خط، برای مثال با ابزاری Line یک ترسیم انجام می دهیم و سپس به سراغ مختصات مطلق، مستطیلی نسبی و قطبی نسبی می رویم. زمانی که با دستور point در صفحه ترسیم اتوکد، نقطه ترسیم می کنیم، این نقاط خیلی کوچیک هستن و تقریباً هم دیده نمیشن، برای اینکه بتوانیم شکل و اندازه این نقاط را تغییر بدهیم باید از این فرمان استفاده کنیم. نقطه ابتدایی برای هر ترسیم مطلق است زیرا نقطه ی قبلی وجود ندارد که نسبت به آن ترسیم صورت بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید