آموزش اتوکد رایگان + فیلم آموزش AutoCAD در 2022 به زبان ساده

در هر رشتهای و یا هر بخشی اگر بتوانید به یک متخصص تبدیل شوید قطعاً درآمد شما و اعتبار شما روز به روز رشد چشمگیرتری خواهد داشت، به همین علت سعی کردیم در این بسته (متخصص اتوکد) از سطح مقدماتی تا سطح استادی همهی موارد اتوکد را آموزش دهیم تا بتوانید تمامی نیازهای خود، شرکت و… شما می توانید در طول دوره یا در پایان دور های آموزش اتوکد اقدام به شرکت در آزمون آنلاین اتوکد نمایید و مهارت های خود را در خصوص مباحثی که یاد گرفته اید مهک بزنید. بعنوان یک کاربر فوق حرفهای و یک مهندس باید این موضوع را بدانید که در بعضی از پروژهها، مهندس نقشهبردار، مختصات زمینی را به شما ارائه میدهد و شما باید با استفاده از این مختصات برداشت شده، نقشه زمین را در اتوکد پیادهسازی کنید یا بعنوان مثال: شما یک طرح ذهنی دارید و این طرح را در یک کاغذ ترسیم کردهاید و میخواهید این طرح را در اتوکد پیاده سازی کنید، ترسیم اینگونه طرحها و نقشههایی که در قالب یک عکس هست را آموزش میبینید تا بتوانید با اطمینان خاطر و اعتماد به نفس دست به طراحی و اجرا بزنید. برای حذفِ خطوط انتخابی، دکمهی Delete کیبورد را بزنید یا فرمان Delete را تایپ کنید.

هزینه کلاسهای حضوری به مراتب بیشتر از دورههای غیرحضوری است و علاوه بر آن وقتی هزینه رفت و آمد و کرایه را جمع کنید متوجه خواهید شد که پول زیادی را صرف کردهاید. فرضکنید میخواهید بروید کلاس اتوکد، باید خودتان را سر یک زمان مشخصی به آنجا برسانید، کلی ترافیک و بوق و آلودگی را تحمل کنید، اما در دوره غیرحضوری هر وقت و در هر مکانی که اراده کردید میتوانید ویدئوهای آموزشی را ببینید. تمامی بستهها هر روز ساعت 12 ظهر تحویل اداره پست داده میشود و با پست پیشتاز ارسال میگردد و نهایتاً بعد از 3 الی 4 روزکاری به دست شما میرسد. اتوکد همچنین دارای یک ابزار تشخیص متن SHF است که به کاربران کمک میکند تا متن با فونتهای SHF را به شی متنی تبدیل کنند. درحین آموزشها به شما نحوهی اجرای دستورات ترسیمی و ویرایشی را میگوییم و برای هر دستور، مثالهای کاملاً واقعی و اجرایی ارائه میدهیم که علاوه بر دقت، سرعت شما هم در استفاده از ابزارهای اتوکد بهبود پیدا کند. برای هر کسی که می خواهد CAD را یاد بگیرد، اتوکد پایه خوبی است زیرا بسیاری از مفاهیم و دستورات معرفی شده توسط اتوکد توسط سیستم های دیگر استفاده می شود.

هر چه فرد شما سابقه بیشتری داشته و در میان اساتید آموزش اتوکد شناخته شده­تر باشد، هزینه آموزش اتوکد 2016 یا نسخه­های دیگر آن بیشتر خواهد بود. اهمیت ترسیم اجزای مهندسی، طرحهای پایه و تحلیل سیستمهای HVAC موجب افزایش آموزش اتوکد سه بعدی در رشته مکانیک شده است. کاربران و طرفداران برنامه اتوکد امکان استفاده از قابلیتها و محیطهای دو و سه بعدی رو دارن. آموزشها قدم به قدم طراحی شده، یعنی پس از دیدن هر جلسه میتوانید کارهای عملی آن جلسه را پیش ببرید و پیشرفت خود را احساس کنید. ابتدا به سراغ مطالب مقدماتی آموزش اتوکد میرویم و از ابتداییترین مبحث (نصب اتوکد) شروع میکنیم و هر جلسه مطالب پیشرفتهتری همراه با مثال های واقعی بیان میکنیم که در انتها به یک متخصص حرفهای اتوکد تبدیل شوید. ابتدا فاصله و زاویه را وارد کنید. پنجره فرمان جایی است که شما دستورات اتوکد را تایپ می کنید و اعلان ها را مشاهده می کنید و پیام ها هنگامی که در ابتدا نمایش داده می شود، پنجره فرمان در پایین صفحه، بین ناحیه طراحی و نوار وضعیت. نوار ابزارها احتمالاً ساده ترین و سریعترین راه برای شروع دستورات اتوکد هستند. در این دوره آموزش رایگان اتوکد بهت یاد می دهم که چطور با یک سری از دستورهای ساده بتوانی دشوار ترین پلان ها رو هم در اتوکد ترسیم کنی.

به همین جهت برای راحتی حال شما، شرایطی فراهم کردیم که فقط افرادی که این پکیج تهیه میکنند قادر خواهند بود در پنل کاربری خود سوالات و ابهامات بپرسند و ما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی مشکلات آنها خواهیم بود. بعد از تهیه این محصول، در پنل کاربری خود شرایط پرسش و پاسخ قرار گرفته است و میتوانید تمامی سوالات و ابهامات خود را در این سامانه مطرح کنید. امکان دارد روزی حالتون خوب باشه و روزی حالتون بد، اصلاً حوصله گوش دادن به صحبتهای مدرس را در آن زمان نداشته باشید، صرفاً جسم شما در کلاس است ولی حواستان در جای دیگر است، پس عملاً تمامی مطالب اون جلسهرو از دست میدهید. بهطور ساده، آموزش اتوکد الکتریکال برای طراحی مدارات و تابلو برق کاربرد دارد و برای افراد فعال در این زمینهها ضروریست. استفاده از ابزارهای طراحی بسیار آسان است. و نهایتا از هزینه آموزش اتوکد 2020 پیش از نهایی کردن درخواست مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید