آموزش اتوکد رایگان + فیلم آموزش AutoCAD در 2022 به زبان ساده

در این مقاله با 6 گام آموزش اتوکد AutoCAD دو بعدی و سه بعدی 2020 به زبان ساده آشنا شدید، همانطور که مشاهده کردید برای کار با این نرم افزار توضیح دادیم که ابتدا چگونه باید یک اکانت AutoDesk بسازید، سپس شما را با فضای برنامه آشنا کردیم و به توضیح طراحی دو بعدی پرداختیم. یعنی نسخه 2020 در واقع در سال 2019 منتشر شده است. محیط دوبُعدی و سهبُعدی اتوکد و قابلیتهایی که نسخه به نسخه ارتقا پیدا میکنند، اتوکد را در میان کاربران دنیا به یکی از محبوبترین نرمافزارهای نقشهکشی و طراحی تبدیل کرده است. محیط اتوکد به سه صورت برای کاربران قابل استفاده است: AutoCAD Classic، 3D Modeling و Drafting & Annotation. آموزش اتوکد سه بعدی و دو بعدی به کاربران رشته ­های مهندسی موجب شد تا بازار کار در این زمینه بهتر شود. اما لطفاً کمی در مورد مجموعه آموزشی استوارسازان جستجو کنید، متوجه خواهید شد که مدیر این مجموعه، مولف کتابهای تخصصی عمران و معماری میباشد و گروه آموزشی استوارسازان در این 7 سال گذشته به قدری خوب عمل کرده که تقریباً هیچ معترضی نداشته.

نرم افزار اتوکد اولین بار برای سیستمعامل ویندوز طراحی شده بود اما الان روی سیستمعاملهای مختلفی از جمله mac، IOS و Android هم قابل اجراست. آموزش اتوکد ۲۰۱۷ به گونهای طراحی شده که هم برای افراد مبتدی مناسب بوده و هم برای افرادی که تجربه ی کار با نرم افزار اتوکد دارند، بسیار کمک کننده است. اتوکد یک نرم افزار کاربردی طراحی تجاری به کمک رایانه (CAD) است. اما اگر اتوکد را آموزش ببینید و به آن تسلط داشته باشید، نه تنها می توانید در یک شرکت استخدام شوید بلکه می توانید پروژه هایی مثل؛ نقشه های ساختمانی را با نرم افزار اتوکد طراحی و ترسیم کنید و از این طریق درآمد خوبی داشته باشید.حتی از طریق پروژه های دانشجویی هم میتوانید به کسب درامد برسید. بی تردید کلاس های حضوری به جهت ، شرایط ارتباط دو جانبه و دیگر مزیت های آموزش های حضوری، برای بسیاری از علاقه مندان مناسب بوده اما به علت مباحث اقتصادی و مرقون به صرفه نبودن، سپری کردن دوره های آموزشی طراحی اتوکد در موسسات حضوری، به نظر می رسد؛ انتخاب گذراندن دوره های آموزشی آنلاین طراحی اتوکد، به میزان زیادی برای متقاضیان خوشایند تر و البته مفید بر فایده واقع می شود.

آموزشهای این فایل شامل آموزش جامع و با کیفیت نرم افزار اتوکد ( Autocad ) میباشد که برای راحتی بیشتر متقاضیان به زبان فارسی تولید شده است. حضور استاد سرکلاس و برقراری تعامل میان دانشجو و استاد، کیفیت آموزش را بالا میبرد. شاید برخی تصور کنند فیلمهای آموزشی به اندازه کلاسهای حضوری نتوانند مطالب را راحت بیان کنند و قدرت یادگیری از فیلمهای آموزشی کم باشد، این افکار بسیار غلط است چرا که از استادان مجرب برای آموزش استفاده شده و فیلمها بسیار با کیفیت هستند و به نوعی کلاس درس خصوصی را به شما ارائه میکنند. اتوکد مثل یک زبان مشترک کمک میکند تا طراحان در سراسر جهان به زبان ایدهها و طرحهایشان با هم ارتباط برقرار کنند. سر فصل ها را مشاهده کنید درآنجا گفته شده که در انتها پروژه ای مسکونی استارت میخورد تا به درک بهتر شما کمک کند .فایل مبلمان در کنار پکیج برای شما ارسال خواهد شد .همچنین اصول طراحی فضا همراه با ابعاد استاندارد که دست نوشته های بنده حاصل سالها تلاش و کار میباشد برای شما در پکیج قرار داده شده است .

یکی، از آنجا که اتوکد پرکاربردترین نرم افزار CAD است، استفاده از آن احتمال زیادی را برای به اشتراک گذاشتن پرونده های CAD و داده ها و اطلاعات مربوط به آن با دیگران فراهم می کند. کلیه نکات و مفاهیم پایه ای سیستم های مختصاتی در اتوکد، برای امور نقشه برداری را فرا میگیرید. CAD برای ساخت نمونههای اولیه و طراحی قطعاتی مانند اثاثه یا لوازم داخلی، بردهای مدار، موتورها، لاستیکها و سایر موارد استفاده میشود. اگر شما هم طراح یا مهندس هستید یا به هر دلیلی به نقشه و طرحهای گرافیکی پیوند خوردهاید، این مقاله پیوندتان را مبارک خواهد کرد! این برنامه به نوعی از ضروریترین نرم افزارها در رشتهی معماری بوده و به ویژه مهندسان و معماران به خوبی آن را میشناسند. اولین نسخه آن در سال ۱۹۸۲ عرضه شده و هر روز امکانات و تسهیلات بیشتری را در اختیار افرادی که با نقشه کشی و مدل سازی سرو کار دارند قرار می دهد. راههای یادگیری اتوکد را چهطور پیدا کنیم؟ همچنین راههای آموزش و پیشنیازهای لازم برای یادگیری اتوکد را هم به شما معرفی خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید