آموزش اتوکد رایگان + فیلم آموزش AutoCAD در 2022 به زبان ساده

از رشته های عمران و معماری گرفته تا رشته های برق، مکانیک، صنایع ، تاسیسات، نقشه برداری و … تمرین های انتخاب شده در این دوره بیشتر مناسب رشته های مهندسی مکانیک، طراحی صنعتی و سایر رشته های مرتبط می باشد. پس از کلیک میتوانید برای رفتن به سایر Viewها Orientation را انتخاب کنید. البته روشهایی برای حل این مشکل وجود دارد. در نسخه های ابتدایی نرم افزار اتوکد ، فقط امکان ترسیم خط، چند ضلعی، دایره ، کمان و متن وجود داشت. مهندسین و طراحان با کمک اتوکد به راحتی طرحهای موردنظر خود را در زمان کمتر و با دقت بسیار بالایی ترسیم میکنند. CAD مخفف computer-aided design به معنی طراحی به کمک کامپیوتر است. این برنامه به طراحان کمک میکند طرحهای خود را بسیار سریعتر و دقیقتر از ابزارهای دستی ایجاد کنند و از امکانات بسیار متنوع نرمافزار استفاده نمایند. قیمت محصولات این شرکت اغلب بسیار زیاد است، اما اگر دانشجو هستید، میتوانید به مدت 3 سال از تمامی محصولات این شرکت استفاده کنید. یک Arc از مرکز مختصات رسم کنید کهSweep Path خواهد بود.

این قابلیت به شما این امکان را میدهد که شکل هایی که به تعداد زیاد در نقشه کپی شده را بلاک کرده و با ویرایش بر روی یکی از شکل ها تمامی شکل های مشابه ویرایش شده و از تکرار یک عمل جلوگیری میکند. ما همیشه در کنار شما خواهیم بود. در هر جلسه سعی شده در کنار آیکن های تدریس شده تعدادی تمرین انجام شود تا کاربرد آیکن مورد نظر به خوبی درک شود. شما با داشتن نرم افزار اتوکد ، میتوانید میز و وسایل نقشه کشی مهندسی را به کلی کنار بگذارید و تمام کارهای نقشه کشی و مهندسی خود را درون کامپیوتر شخصی خود به راحت ترین شکل ممکن انجام دهید. همچنین خصوصیت بارز دیگر این نرم افزار انعطاف پذیری بالای آن می باشد و کمپانی اتودسک هر گونه ابزاری را در اختیار کاربر قرار داده تا سرعت رسم نقشه توسط نرم افزار اتوکد افزایش یابد که تمام این ابزار ها و فنون در دوره آموزش اتوکد مفصلا توضیح داده شده است. در ترسیمِ طرحهای متقارن، میتوان تنها یک قسمت از طرح را رسم کرد و با استفاده از آن و با عمل Mirror قسمت دوم را نیز بهدست آورد. اما برای کاربران حرفه ای و مهندسینی که قصد ورود به بازار کار دارند زمان، راندمان و سرعت بالای استفاده از نرم افزار بسیار حائز اهمیت بوده که شاید در هیچ یک از این آموزش ها اسمی از این پارامتر ها برده نشده است.

با شرکت در این دوره آموزشی نحوه کار با نرمافزار اتوکد به صورت کامل آموزش داده میشود. باید بدانید که نسخه ای که در آموزشگاه آریا تهران، چه در دوره های حضوری و چه در دوره های آنلاین و فیلم های آموزشی به شما تدریس می شود اتوکد ۲۰۲۰ می باشد. دوره آموزش اتوکد در این موسسه توسط اساتید برجسته و حرفهای به صورت حضوری و غیرحضوری برگزار میشود. نسبت به کلاسهای حضوری هزینه کمتری دارند. خیر شما می توانید با گذراندن دوره های آموزشی آنلاین یادگیری اتوکد را تجربه کنید و نیاز نیست هزینه های گزافی را برای آن متحمل شوید زیرا این نوع دوره های آموزشی طبق سیلابس دقیق این نوع آموزشگاه ها و حتی فراتر از آنها طراحی شده است. موسسات مختلفی در زمینه ارائه خدمات آموزشی در زمینه کار با اتوکد فعالیت میکنند. مهندسین: قطعا تمامی مهندسینی که در بازار کار فعالیت میکنند فارغ از رشته تحصیلی ضروری است این نرم افزار را به خوبی بلد باشند. یکی دیگر از قابلیت های این نرم افزار خروجی گرفتن به انواع نرم افزار های مهندسی دیگر نظیر رویت، تری دی مکس و … این ابزار رایانهای به طراحان مختلف اجازه میدهد تا انواع مختلفی از نقشهها و طرحها را ایجاد کنند.

با استفاده از نوار دستور شما میتوانید بدون اینکه روی ابزاری با موس کلیک کنید با تایپ چند حرف آن ابزار را فعال کنید و همچنین برای تنظیمات ابزار ها به جای باز شدن صفحه گرافیکی از زیر دستور ها استفاده شده و همین امر سرعت رسم یک نقشه در نرم افزار اتوکد را چندین برابر سایر نرم افزار های هم رده خود میکند. یکی از خصوصیت های نرم افزار اتوکد که آن را از نرم افزار های هم دره خود مجزا میکند و یک سر و گردن بالاتر می بردن بهره گیری از نوار دستور یا command line می باشد. دانستن یک نرم افزار زمانی شیرین است که بدانی چه نتیجه ای از آن می توان گرفت. این ویژگی به کاربر اجازه می دهد تا جزئیات خاص یک گروه پیچیده از نقاشی ها را برای درک دقیق پنهان یا نشان دهد. این برنامه میتواند برای پروژههای ساده مانند نمودارها یا طرحهای پیچیده مانند طراحی معماری یک ساختمان استفاده شود. از قابلیت های خوب نرم افزار اتوکد می توان به یادگیری ساده آن و استفاده راحت اشاره کرد . در این پکیج آموزشی هدف آموزش اتوکد دوبعدی و سه بعدی به زبان ساده و روان است. به همین جهت در بسته آموزشی شما تمامی بلوکهای موردنیاز مهندسین قرار داده شده تا به سهولت و سرعت بتوانید نقشههای خود را ترسیم و ارائه دهید!

دیدگاهتان را بنویسید