آموزش اتوکد رایگان + فیلم آموزش AutoCAD در 2022 به زبان ساده

هر چند که تمرکز آموزش بر اتوکد دو بعدی است، اما نیاز شما به اتوکد سه بعدی هم رفع خواهد شد و بسیاری مطالب جذاب را به زبان ساده و در قالب پروژه های واقعی یاد خواهید گرفت. آیا با مشاهده این فیلم ، تمام مطالب را یاد خواهیم گرفت؟ در این حالت شما باید حداقل روزی ۳ ساعت برای یادگیری اتوکد وقت بگذارید توصیه می کنیم روزی ۱ جلسه را مشاهده کرده و تمرین ها را طبق توصیه هایی که مدرس در ابتدای دوره گفته انجام دهید. همانطور که میدانید نقشهکشی در اتوکد شاخه ای بسیار کاربردی و همچنین حساس میباشد، به همین دلیل مجموعه آپادمی برای تدریس این دوره، گروه مهندسی تکلا سازه را برگزیده است. شاون برایانت مدرس دوره آموزش اتوکد – Autocad که دارای گواهینامه (Autodesk Certified Instructor (ACI است، گام به گام نحوه ایجاد نقشههای دقیق برای معماری، ساخت و ساز، تولید و سایر موارد را در این آموزش به شما نشان میدهد. با آپدیت­های سالانه نرم افزار اتوکد و پیشرفت­هایی که هر سال به همراه داشت، اتوکد سه بعدی و دو بعدی گام بزرگ­تری در دنیای طراحی و نقشه ­کشی به حساب آمدند. از آنجا که آموزش بسیار کاربردی، گام به گام و به زبان ساده می باشد و صفر تاصد آموزش اتوکد را پوشش میدهد، برای تمام افرادی که می خواهند اتوکد را حرفه ایی و کاربردی یاد بگیرند توصیه می شود.

در این حالت شما باید برای هر دو روز حداقل ۳ ساعت برای یادگیری اتوکد وقت بگذارید توصیه می کنیم یک روز درمیان ۱ جلسه را مشاهده کرده و تمرین ها را طبق توصیه هایی که مدرس در ابتدای دوره گفته انجام دهید. اکر لازم دارید به سرعت نرم افزار را یاد بگیرید و می توانید حداقل روزی ۶ ساعت برای یادگیری اتوکد وقت بگذارید، توصیه می کنیم روزی ۲ جلسه را مشاهده کرده و تمرین ها را طبق توصیه هایی که مدرس در ابتدای دوره گفته انجام دهید. مشاهده مستمر و منظم جلسات آموزشی همراه با انجام تمرین هایی که برای شما در نظر گرفته شده تسلط شما بر نرم افزار اتوکد را تضمین می کند. هم چنین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعطای لوگو به رسانههای برخط هویت صاحب آن و صلاحیت وی را برای فعالیت احراز میکند که از این باب آکادمی عمران دارای نشان طلایی مرکز فناوری اطلاعات و رسانههای دیجیتال است!

آکادمی عمران در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد. مولف این مجموعه آموزشی آقای مهندس بگوردی دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری و با بیش از 10 سال سابقه آموزش اتوکد در آموزشگاه های معتبر و تالیف چندین کتاب در زمینه معماری و اتوکد می باشند و در این مجموعه تجربیات چند ساله خود در زمینه تهیه نقشه های ساختمانی در اتوکد را به شما آموزش خواهند داد. فیلم های آموزشی ایتبس و سیف ایشان در زمینه مهندسی عمران که در سال گذشته ارائه گردید با استقبال بی نظیری مواجه گردید. تهیه شده است. یعنی کاملا کاربردی بوده و از بیان مطالب غیر ضروری که ممکن است هرگز به کار شما نیایند! شما میتوانید شرح تمامی دستورات مهم اتوکد و همینطور نحوه استفاده از این دستورات رو مرحله به مرحله یاد بگیرید و سعی بر این شده که برای هر دستور تمامی جزئیات بیان بشود.

آموزش حرفه ای اتوکد شامل ۱۴ جلسه است که شما می توانید با توجه به زمانی که برای یادگیری اتوکد در نظر گرفتید یکی از برنامه های زیر را انتخاب کنید. محتوایی که در اختیار شما مهندسین عزیر قرار میگیرد از نظر کیفی و فنی در بالاترین سطح میباشد و از این بابت خیالتان راحت باشد! فایل اتوکد جزییات پروژه های مورد نظر وجود دارد که شما می توانید علاوه بر مطالعه و تمرین، برای انجام پروژه های دیگر از آنها استفاده نمایید. این آموزش در بستر اسپات پلیر که صرفا برای نمایش آموزش به صورت خیلی ساده و کاربر پسند طراحی شده است ارائه میگردد. اسپات پلیر به شما اجازه میدهد همزمان با دانلود، مشاهده نیز بفرمایید. فیلم آموزش اتوکد بسیار کامل بوده و سعی شده در آن تمام مطالب مورد نیاز شما را پوشش دهیم. از همان ابتدا، آموزش از نحوه باز کردن نرم افزار و ترسیم یک پلان مسکونی آغاز شده و ضمن بررسی و آموزش تمامی دستورات مورد نیاز، در پایان نحوه سه بعدی نمودن اشیا و موضوعات و هم چنین یک پلان دو بعدی تدریس شده است. در طراحی تاسیسات و شبکههای آب، برق و گازرسانی و همینطور طراحی سیستم فاضلاب، اتوکد بهعنوان نرمافزاری کلیدی مورد استفاده قرار میگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید