آموزش اتوکد رایگان + فیلم آموزش AutoCAD در 2022 به زبان ساده

رابط کاربری اتوکد در ورژن های به روز و جدید تغییرات زیادی به خود دیده است و اکنون نسبت به قبل آسان تر است. کسی که جسی برست, مقاله نویس پی سی ویک او را به عنوان ” با استعدادترین و عجیب غریب ترین شخصی که تا بحال دیده ام ” معرفی کرده است. Autodesk اتوکد مکانیک 2021 یک برنامه افزودنی قدرتمند به طراحی استاندارد اتوکد و نرم افزار تهیه 2D با قابلیت های ویژه برای بخش های ساخت، مهندسی و طراحی مکانیکی و شرکت هایی است که در گردش کار نمونه سازی دیجیتال نقش دارند. شرکت اتودسک علاوه بر نسخه عمومی AutoCAD که در تمام رشته های مهندسی کاربرد دارد، نسخه های متنوع و تخصصی شده ای نظیر Architectural Desktop و Mechanical Desktop و LandCAD و . بر این اساس مطالب به گونهای بیان شده که طیف وسیعی از دانشجویان تمامی رشتههای مهندسی مرتبط با نرمافزار را از مبتدی تا پیشرفته پوشش میدهد. آموزش اتوکد معماری و آموزش اتوکد عمران را شاید بتوان پرطرفدارترین نوع آموزش با این نرمافزار دانست. نرمافزار اتوکد یکی از اولین و قدرتمندترین نرمافزارهای طراحی به کمک رایانه است که در ابتدای تحصیلات دانشگاهی در رشتههای مهندسی، آموزش آن به دانشجویان و فعالان عرصههای مهندسی توصیه میشود.

اتوکد یک نرم افزار پیش نویس دو بعدی و سه بعدی است که برای تهیه نقشها، مدل ها و سایر نقشه های مهندسی استفاده می شود. ارائه حداکثر 65٪ بهره وری بیش از نرم افزار 2D CAD، نرم افزار AutoCAD Mechanics CAD به شما امکان می دهد پروژه ها را در بازه های زمانی کوتاهتر از آنچه که ممکن است با اتوکد استاندارد قابل دستیابی باشد تحویل دهند، در نتیجه هزینه های پروژه را کاهش می دهد و سودآوری را بهبود می بخشد. علاوه بر این، اشیاء معماری هوشمند پیوندهای پویا را با اسناد و مشخصات ساخت و سازها حفظ می کنند و در نتیجه تحویل های دقیق تری از پروژه می گیرند. ترسیمات اتوکد به اندازه ای دقیق هستند که می توان قطعات پیشرفته صنعتی را در آن ترسیم نمود. 1- روش موضوعی : آموزش اتوکد دارای روش های مختلفی می باشد. با روش های مختلفی می توانیم یک چهارضلعی را با این دستور ترسیم کنیم، مثلاً براساس طول و عرض آن یا براساس مساحت آن یا با براساس طول قطر و یک زاویه و خیلی موارد دیگر.

دستور join در اتوکد همانطور که از نامش پیدا است به منظور متصل کردن موضاعات استفاده میشود. اگر می خواهید در متریک کار کنید، acad3d.dwt را انتخاب کنید. به گفته اندرو کوهن، کارشناس آموزش الکترونیکی، یادگیری کلید های میانبر هر ساله ۸ روز کاری شما را صرفه جویی می کند. این برنامه با کمک به صرفه جویی در ساعت ها تلاش، مهندسین کنترل را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانند زمان بیشتری را برای نوآوری صرف کنند. اتوکد به عنوان ابزاری برای طراحی صنعتی: به شما در کاهش هزینه های تولید کمک می کند زیرا باعث صرفه جویی در وقت و تلاش مورد نیاز برای طراحی دستی می شود. از نرم افزار CAD برای تهیه پیش نویس 2D می توانید بدون استفاده از استنسیل و ابزار طراحی تکنیک برای تهیه سریع تر و با دقت بیشتر طرح ها استفاده کنید. هر چه فرد شما سابقه بیشتری داشته و در میان اساتید آموزش اتوکد شناخته شده­تر باشد، هزینه آموزش اتوکد 2016 یا نسخه­های دیگر آن بیشتر خواهد بود. معماری AutoCAD قبلاً با نام AutoCAD Architectural Desktop شناخته می شد (اغلب به اختصار ADT) اما Autodesk نام خود را برای نسخه 2008 تغییر داد.

همراهی ما بعد از تهیه پکیج تمام نخواهد شد. به مجموعه ای جامع از ابزارهای ویرایش، طراحی و حاشیه نویسی دسترسی پیدا کنید. ما می خواهیم به نقش CAD در صنعت معماری نگاهی بیندازیم، و برجسته می کنیم که CAD چگونه انقلابی در پیچیدگی های برنامه ریزی، طراحی و ارزیابی ارزیابی کرده است. زمان تدریس خصوصی انعطاف پذیر است، مطابق میل فراگیر و استاد تعیین میشود و میتواند در صورت لزوم تغییر کند. همچنین برای راحتی کاربران محترم مهندس یار نسخه کامل نرم افزار Autocad 2019 شامل یک dvd نه گیگابایتی یا DVD 9 همراه با فیلم آموزش نصب به صورت رایگان همراه با این پکیج قرار گرفته است. آموزش اتوکد گام به گام گروه آی سیویل که با بیش از ۵۵ ساعت فیلم آموزشی شما را برای یادگیری این نرم افزار مهم آماده میکند اکنون در دسترس شما هکاران گرامی قرار گرفته است. انواع دستورات مهم و کاربردی در ترسیمات مهندسی را، مطابق سبک clean screen فرا میگیرید و میتوانید با استفاده ی همزمان کیبورد و موس با سرعت بالا و حرفه ای به ترسیمات بپردازید. آموزش اتوکد (AutoCAD) برای مهندسان عمران و مکانیک، معماران و بهطور کلی هر فردی که با ترسیمهای فنی و مهندسی سروکار داشته باشد، نامی آشناست.

دیدگاهتان را بنویسید