آموزش اتوکد + فیلم آموزش رایگان مقدماتی تا پیشرفته

شما اولین نرم افزاری که باید یاد بگیرید اتوکد هست و خیلی مهمه که به چه نحوی و با چه معیاری یاد بگیرید چون پایه ی مهمی برای یاد گیری نرم افزار های سه بعدی بوده و می توان گفت آموزش اتوکد پیش نیاز تمامی دوره های سایت طراح شید است. در این پکیج تصویری که تهیه شده است تمامی متد ها و دستورات مطابق با اتوکد ۲۰۲۰ است و این به شما کمک میکند که یک آموزش سریع و کارامد را تجربه کنید. این بسته آموزشی بصورت کاملاً انحصاری برای دانشجویان، مهندسین و اساتید معماری و عمران طراحی و تولید شده و تمامی پروژههای عملی و مثالهای انجام شده در این محصول مرتبط با رشتههای ذکر شده است. ماهوارهها، وسایل نقلیه فضایی، موشکها و هواپیماها در صنعت هوافضا تولید میشوند. اتوکد و دوره آموزشی نقشه کشی ساختمان نرم افزار اتوکد بهترین برنامه نقشه کشی و طراحی ساختمان در دنیاست که مجهز به قدرتمندترین، انعطاف پذیرترین و عالی ترین ابزارها در صنعت نقشه کشی می باشد.

روش سریع دیگر این است که یک فایل stl را به کانورتر (Converter) CAD-Forum بدهید و یک فایل .dxf بسازید. چه فرصتهایی را ممکن است از دست بدهید؟ ویدئو بالا را ببینید. در فیلم بالا بیشتر با این دستور آشنا خواهید شد. عکس این دستور، دستور break است که به منظور فصل کردن است به این معنا که خطوط را از هم جدا می سازد. دستور join در اتوکد همانطور که از نامش پیدا است به منظور متصل کردن موضاعات استفاده میشود. همانطور که بیان داشته ایم؛ نرم افزار اتوکد AutoCAD ، نوعی نرم افزار حرفه ای می باشد که به منظور طراحی و ترسیم پلان ها و برنامه های مهندسی و صنعتی توسط کمپانی مشهور اتودسک به مرحله ساخت و انتشتر به بازار جهانی رسیده است. اتوکد نام نرمافزاری است که برای ترسیم نقشههای مهندسی و صنعتی به کار میرود. ابزارها و دستورات نرم افزار اتوکد به اندازه ای پیشرفته و حرفه ای است که هر کاربری با فراگیری نحوه استفاده از آن می تواند اوضاع کاری خود را بطور کلی دگرگون کند. این امر تنها پس از تهیه نقشه اولیه ساختمان در نرم افزار اتوکد امکان پذیر است. نرم افزار Autocad، که اخیراً نسخه 2020 آن منتشر شده است سال هاست که عنوان پر استفاده ترین نرم افزار کامپیوتری در زمینه نقشه کشی ساختمان را در اختیار دارد.

شما برای طراحی نقشه یک ساختمان یا طراحی های دیگری نیاز به ترسیم خط در اتوکد دارد. اگر قصد پرینت سهبعدی دارید یا میخواهید طرحهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، باید یک فایل Mesh مثل .stl را ایجاد و ویرایش کنید. بدون شک با امتیازها و جنبه های مثبت نرم افزار اتوکد تا حدود زیادی آشنا دارید. پس از مطالعه و مشاهده دوره های آموزشی طراحی اتوکد مجموعه حرفه ای طراح شید؛ با ابزارهای کاربردی نرم افزارهای مدرن طراحی اتوکد آشنا شده و می توانید با تسلط نسبتا کامل، اقدام به فعالیت در زمینه طراحی اتوکد نمایید. با یک بررسی ساده میتوان به این نتیجه رسید که بلوکهای اتوکدی یکی از ضروریات یک طراح و ترسیمگر نقشه است. رندر چیزی است که شما بعد از مدلسازی میتوانید تجربه کنید. ” مرحله به مرحله ببیینید و بعد از دیدن، پکیج بالا را دانلود کرده و استاد اتوکد شوید. روی این پکیج حساب کنید! اساتید آموزش دهنده طراحی اتوکد مجموعه طراح شید؛ از متخصصان و بهترین طراحان اتوکد در ایران به حساب می آیند که با برخورداری از تجارب چندین ساله در این حوزه، بهترین راهکار برای کسب آموزش طراحی اتوکد را در اختیار متقاضیان محترم قرار می دهند. بله. قطعا کسب و کارهای بزرگی به دنبال طراح اتوکد برای اجراسازی برنامه های معرفی و تبلیغات محصولات و خدمات شان می باشند که به طراحان اتوکد، حقوق های مناسبی می پردازند.

این نرم افزار از محصولات شرکت آمریکایی اتودسک است. زیرا دانشجویان و کسانی که در رشته های مرتبط فعالیت دارند با استفاده از این نرم افزار ترسیمات دقیق، فنی و مهندسی دارند. شایان ذکر است که با ساخت نرم افزار اتوکد AutoCAD ، به کاربران امکان استفاده نمودن از محیط های دو بعدی و سه بعدی به منظور ترسیم نقشه های مهندسی و صنعتی ارائه شده است که قدم ارزشمندی در جهت توسعه ابعاد فنی در حوزه های مذکور به حساب می آید. پکیج آموزش اتوکد به کار چه کسانی می آید؟ گاهی پیش می آید که نیاز است در اتوکد تصاویر پیجیده تری را رسم کنیم. این دستورات می تواند در یادگیری اتوکد سه بعدی هم موثر باشد، همچنین یادگیر اتوکد را برای شما و هر کسی که تمایل داشته باشد فراهم کند. یادگیری آن میانبرهای صفحه کلید می تواند بهره وری شما را در هنگام طراحی با اتوکد افزایش دهد. سه، اگر در اتوکد از یک موسسه معتبر آموزش می بینید، چشم انداز شما برای ایجاد شغل و بازار کار یادگیری اتوکد در صنعت CAD و اتوکد در عمران و معماری بسیار زیاد است.

دیدگاهتان را بنویسید