آموزش اتوکد + 🔗 دانلود رایگان ۱۶۰ فیلم آموزش اتوکد Autocad 2022 🏆

در این دوره به شما کمک می کنیم تا با مزایای اصلاحات جدید در اتوکد ۲۰۱۸ آشنا شوید و در مورد تمام ویژگی های جدید توضیح خواهیم داد. ایجاد و ویرایش اشکال، لایه ها، بلوک ها، خصیصه ها، ابعاد، طرح ها و چگونگی به اشتراک گذاری طرح هایتان با دیگران را بیان خواهیم کرد و شما را با این نرم افزار فوق العاده کاملا آشنا می کنیم تا هنگام کار با آن احساس راحتی کامل داشته باشید. آیا میدانستید علاوه بر نرم افزارهایی مثل 3D Max و یا اسکچاپ در اتوکد نیز قابلیت رندرگیری وجود دارد؟ این نکته را فراموش نکنید که اتوکد نرم افزار ۲ بعدی است و باید محیط دو بعدی آن را به خوبی یاد بگیرید و برای مدل سازی سه بعدی اون میتوانید از نرم افزار های مختلف دیگر استفاده کنید که پیشنهاد ما به شما نرم افزار اسکچاپ است که بسیار سریع و کارامد بوده و شما را سریع تر از باقی نرم افزار ها به مقصد مورد نظر میرساند. ویژگی های جدید در اتوکد ۲۰۱۸ را بررسی کنید و یاد بگیرید چگونه از این قابلیت ها استفاده کنید تا بهره وری و اثربخشی خود را بالا برده و نقشه های دو بعدی دقیقی طراحی کنید.

اصول اولیه و مبانی اتوکد ۲۰۲۱ را در دوره آموزش اتوکد – Autocad ما که برای مبتدیان طراحی شده است، فرا بگیرید. در این دوره آموزشی، مواردی فراتر از مبانی پوشش داده شده در دوره آموزش اتوکد – Autocad را کشف کرده، فراخواهید گرفت. اساتید دورههای آموزش اتوکد مکتب تی وی بهصورت تخصصی در این زمینه فعالیت میکنند و بر مباحث تسلط کامل دارند. آیا میدانید فقط 34 درصد از دانشجویان و مهندسین عمران و معماری به اتوکد تسلط کامل دارند و از راه ترسیم نقشههای شهرداری و نظام مهندسی و پروژههای دانشجویی ماهیانه بین 2 تا 10 میلیون تومان درآمد کسب میکنند؟ پلاگینهای موجود نیز تنها از فایلهای باینری پشتیبانی میکنند. از سوی دیگر، اتوکد از این فرمتهای فایل که اکثر چاپگرهای سه بعدی ترجیح میدهند پشتیبانی میکند. به علاوه، روش استفاده از فایل های PDF در اتوکد و تبدیل متن تک خطی به متن چند خطی یا MTEXT را آموزش می دهیم و در مورد اصلاحات صورت گرفته در تکنولوژی و عملکرد اتوکد، از جمله پشتیبانی از مانیتورهای دارای رزولوشن بالا، صحبت خواهیم کرد. در پایان این دوره آموزش AutoCAD تمریناتی را ارائه خواهیم کرد که شما را برای استفاده از اتوکد در هر صنعتی از جمله معماری، مهندسی، ساخت و ساز، تولید و طراحی محصول آماده می کنند.

در این بخش از دوره های رسانه آموزشی مکتب تی وی به دوره های آموزش اتوکد خواهیم پرداخت، که شامل آموزش کلی نرم افزار اتوکد و همچنین کلیه ی مهارت های وابسته به آن خواهد بود. نرم افزار اتوکد و یا Autodesk AutoCAD که برای کاربردهای ترسیم نقشه و همینطور ترسیمات فنی به کار میرود که برای محاسبه مقاومت مصالح ساختمان پیش از شروع ساخت آن گرفته تا طراحی قطعات مکانیکی و سیستم برق ساختمان میتوان از آن بهره جست. هنرجویان با هدف ورود به بازار کار میتوانند در این دوره شرکت نمایند تا با کاربردیترین و معروفترین نرم افزار معماری آشنا شوند. این نرمافزار از محصولات شرکت آمریکایی اتودسک است که تقریبا در سراسر دنیا به عنوان نرم افزار شماره ۱ مهندسین شناخته شده است. اتوکد را می توان محبوب ترین نرم افزار استاندارد طراحی دانست که این روزها طرفداران بسیار در سراسر دنیا دارد. آموزش اتوکد – Autocad : اتوکد ۲۰۲۱ نرم افزاری قدرتمند در زمینه طراحی و ترسیم نقشه است که برای ایجاد طرحهای دقیق دوبعدی و سه بعدی مورد استفاده قرار میگیرد.

در این دوره از آموزش اتوکد – Autocad میتوانید، در مورد رابط کاربری، تکنیکهای ترسیم و طراحی، تولید هندسه ساده، ایجاد حاشیه نویسی و مستندات ساختمانی که برای به اشتراک گذاری و چاپ مناسب است، بیاموزید. این دوره آموزشی ” آموزش اتوکد – Autocad “، دانش بنیادی مورد نیاز برای ایجاد نقشههای ساده، به همراه حاشیه نویسی را به شما ارائه خواهد داد. از دوره­های کلی و یک ­طرفه با استفاده از کتاب آموزش اتوکد، فیلم آموزش اتوکد و جزوه آموزش اتوکد که بگذریم، قیمت آموزش اتوکد 2020 و نسخههای دیگر توسط یک مدرس حرفه­ای چگونه تعیین میشود؟ دوره آموزش اتوکد معمار گلد، از 20 ساعت فیلم آموزشی تشکیل شده است. برای انجام این کار، روی لوگوی اتوکد کلیک، Open، سپس Export، Other File Formats و بعد در File Browser، .dxf را به عنوان File Type انتخاب کنید. این نرمافزار در نقشهکشی ساختمان بهوفور کاربرد دارد. از دیگر کاربردهای این نرمافزار به کاربرد آن در رشته گرافیک، صنعت مد و طراحی سهبعدی میتوان اشاره کرد.

0 دیدگاه دربارهٔ «آموزش اتوکد + 🔗 دانلود رایگان ۱۶۰ فیلم آموزش اتوکد Autocad 2022 🏆;

دیدگاهتان را بنویسید