آموزش اتوکد + 🔗 دانلود رایگان ۱۶۰ فیلم آموزش اتوکد Autocad 2022 🏆

دوره جامع آموزش اتوکد Autocad شامل 51 ساعت ویدیو آموزشی است که در 5 فصل تمامی مباحث اتوکد دو بعدی و سه بعدی را در یک پکیج و با به صرفهترین قیمت به شما آموزش میدهد. کیفیت آموزش های ما، چه دوره های حضوری و چه دوره های آنلاین و فیلم های آموزشی، همگی از بالا ترین سطح کیفیت آموزشی، محتوا قرار دارند. فرض کنید اتفاقی رخ داده که نمیتوانید در یک جلسه از دوره حضوری شرکت کنید، با این اتفاق تمامی مطالب اون جلسه را از دست میدهید. هرچند داشتن این مدرک ضرورت چندانی ندارد. هرچند این روش هم مزایا و معایبی دارد. این روش هم مزایا و معایب خاص خود را دارد. اگر قصد دارید در خانه بنشینید و از راه دور آموزش ببینید، پس بهتر است پیش از شروع کار از مزایا و معایب این روش مطلع شوید. آموزش اتوکد به شما کمک میکند تا بتوانید در صنایع مختلفی مشغول به کار شوید و خود را به عنوان یک متخصص تمام عیار معرفی کنید. در ادامه هر کدام از این روشها را به شما معرفی میکنیم و از مزایا و معایبشان برایتان میگوییم. با ارایه چند مثال با تکنیک های کاربردی مهم در ترسیمات ساختمانی آشنا می شوید و می توانید با سرعت بالایی انجام این ترسیمات را انجام دهید.

بی شک، هم اکنون نرم افزار حرفه ای اتوکد AutoCAD به عنوان متداول ترین و پرکاربرد ترین نرم افزار ترسیم نقشه های صنعتی و فنی قلمداد می شود که توانسته است؛ محیط های دو بعدی و سه بعدی را در اختیار طراحان مربوطه قرار دهد. اتوکد بوم گسترده ای از مهندسی تا بخش صنعتی را پوشش می دهد، یک بسته اتوکد برای همه وجود دارد. با این فرمان می توانیم مقیاس نقشه های ساختمانی و یا موضوعاتی که ترسیم کرده ایم را به راحتی با چند کلیک ساده تغییر بدیم. ابزارهایی که به شما این امکان را میدهد تا طرح یا نقشههایی را که لازم دارید چاپ و یا منتشر کنید. Copy/Move: با این دستورِ بسیار کاربردی میتوانید یک خط یا حتی کل پروژه را کپی و جابهجا کنید. اگر مدل خیلی کوچک یا بزرگ بود، روی Scale کلیک و یک Scaling Factor انتخاب کنید. اگر در هنگام کار با اتوکد سوالی برایتان پیش بیاید، میتوانید در این فیلد (کادر) سوالتان را تایپ کنید و با کلیک روی علامت سرچ که به شکل دوربین است پاسخ سوالتان را دریافت کنید. این یک شعار نیست در ادامه خواهید دید که تا چه اندازه حرف ما درست است !

ما در این دوره به آموزس اتوکد architecture می پردازیم که برای رشته های عمران و معماری ساخته شده است . پیش نویس ها از نرم افزار طراحی به کمک رایانه (CAD) برای تهیه نقشه های کف، نقشه های ساخت و ساز پروانه ساختمان، برنامه های بازرسی ساختمان و طرح های محوطه سازی استفاده می کنند. درغیراینصورت اتوکد خودش به شما پیشنهاد نصب این برنامه را میدهد. مطالب در این کلاسها بهصورت مختصر و مفید ارائه میشوند و نسبت به کلاسهای حضوری وقت کمتری از هنرجو میگیرند. برای افراد شاغل که وقت شرکت در دورههای حضوری را ندارند، بسیار مناسب است. به دلیل کمبود وقت ممکن است همه مطالب پوشش داده نشوند. این روزها که اینترنت راهش را به همه خانهها باز کرده، بازار کلاسهای آنلاین و غیرحضوری هم حسابی داغ شده است. اول از همه اینکه این روش بسیار منعطف است و محدودیت زمانی و مکانی ندارد. همچنین میتوانید از این طریق فایل موردنظرتان را ضمیمه ایمیل کنید. Offset: با کمک این ابزار میتوانید از هر شکل با فاصله مشخص کپی ایجاد کنید. ابتدایی ترین کاربرد اتوکد ایجاد نقشه ها، مقاطع و ارتفاعات یک ساختار است. اگر دوست دارید معلم خودتان شوید و برای یادگیری اتوکد روش خودآموزی را پیش بگیرید، میتوانید از منابع مختلفی مثل کتاب، مقالات و ویدیوهای آموزشی استفاده کنید.

آموزش اتوکد گام به گام گروه آی سیویل که با بیش از ۵۵ ساعت فیلم آموزشی شما را برای یادگیری این نرم افزار مهم آماده میکند اکنون در دسترس شما هکاران گرامی قرار گرفته است. آموزش اتوکد الکتریکال میتواند برای علاقمندان به کار با مدارهای فرمان و قدرت نیز کاربرد داشته باشد. همچنین اتوکد یکی از بهترین نرم افزار های طراحی پلان نیز می باشد. هزینه کلاس خصوصی اتوکد بصورت ساعتی محاسبه می گردد. یعنی شما با داشتن یک گوشی هوشمند در هر ساعت از شبانهروز میتوانید سر کلاس حاضر شوید! یعنی شما میتوانید یک فیلم آموزشی را چند بار تماشا کنید و یا یک محبث از کتاب را چند بار بخوانید تا به مسئله موردنظرتان مسلط شوید. مزیت مهم یادگیری اتوکد به زبان ساده این است که ، به جای این که یک شی را با خط کش یا دست بکشید، می توانید همان را با اتوکد به صورت سریع و دقیق با رایانه ترسیم کنید. نوار وضعیت در پایین صفحه اتوکد نشانگر فعلی را نشان می دهد، موقعیت و وضعیت حالت های مختلف اتوکد. که از سال ۱۹۸۲ تا به امروز در نسخه های گوناگون تولید شده است. همچنین به شما کمک میکند تا بدانید بعد از انتخاب ابزار موردنظرتان چه کارهایی باید انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید