آموزش اتوکد 2022 بهترین دوره و پکیج کامل

کتاب لذت اتوکد – سطح ۲ به قلم محمد معظمی به آموزش تخصصی و حرفهای نرم افزار اتوکد بهصورت گام به گام میپردازد. شما هم میتوانید بعد از آموزش اتوکد بصورت تخصصی و حرفهای با کارفرمایان بزرگ همکاری کنید و بابت تخصص خود درآمد بالایی داشته باشید، علاوه بر آن میتوانید در راه آموزش به دیگران هم ایفای نقش کنید و از راه تدریس اتوکد، درآمد قابل قبولی داشته باشید و باعث پیشرفت دیگران شوید و زندگی اطرافیان خود را تحت تأثیر قرار دهید. اتوکد به اندازه ای پیشرفته است که صنایع مختلف مانند صنایع نظامی، صنایع تولید قطعات و دیگر صنعت های مهم به نوعی وابسته به این برنامه شده اند، به طوری که نبود چنین برنامه هایی باعث عقب افتادگی آنها می شود. قبل از این که بخواهید فرایند آموزش اتوکد را پیش بگیرید باید بدانید اتوکد مادری برای تمامی نرم افزار های حوزه ترسیم و نقشه کشی است ، بنابر این پر کاربرد ترین نرم افزار حوزه طراحی نیز محسوب می شود؛ فرقی نمی کند بخواهید رویت (revit) کار کنید یا etabs شما باید اتوکد بدانید و در نهایت فایل ایجاد شده توسط این نرم افزار را وارد سایر نرم افزار ها کنید؛ همین باعث می شود که شما آموزش اتوکد را جدی بگیرید .

سپس Accept کنید. حالا روی Distance کلیک و اولین طول Chamfer را وارد کنید. شما مانند خط می توانید هزاران شکل دیگر مانند، دایره، بیضی، مستطیل، مربع،حجم های نامتقارن را تنها با یک کلیک ترسیم کنید. در رابطه با آموزش اتوکد باید بگوییم در حالی که امروزه سیستم های CAD دیگری (مانند CATIA، Ansys و غیره) در دسترس هستند، اتوکد جایگاه ویژه ای در بازار دارد. از آنجایی که طی چند سال گذشته افراد زیادی بستههای آموزشی این مجموعه را از شهرهای مختلف ایران تهیه کردهاند همواره غالب مخاطبان در نظرسنجیهای انجام شده از دورههای ما رضایت داشتند. به این نکته توجه کنید که تمامی این 1000 نقشه کاملا اجرا شده است و از سازمان نظام مهندسی شهرهای مختلف ایران جمعآوری شده! در فصل آخر تمامی مباحث اتوکد سه بعدی از معرفی محیط و زوایای آن، تا ترسیم و مدل سازی آثار معروف معماری ایران و جهان به طور کامل ترسیم و به شما آموزش داده میشود.

همانطور که مکان نما را حرکت می دهید، مختصات را به طور خودکار به روز می کند می توانید نمایش مختصات خودکار را روشن کنید و با کلیک کردن در قسمت نمایش مختصات یا فشار دادن کلید عملکرد F6 خاموش شوید. به عنوان مثال، قالب .DXF که توسط Autodesk معرفی شده است، به عنوان استاندارد تبدیل فایل CAD بین سیستم ها به طور جهانی پذیرفته شده است. هدف این است که مخاطب و کاربر را به یک حرفه ای تبدیل کند. از مقدماتی تا سطح پیشرفته و حرفه ای. در سطح جهانی توسط تیمهای توسعه محصول، تاسیسات تولیدی، متخصصان پزشکی، در موسسات آموزشی، متخصصان و مهندسان استفاده میشود. Autodesk، شرکت پشتیبان اتوکد، نسخه های سفارشی را توسعه داده است که می تواند توسط مهندسان طراحی، مهندسان عمران، مهندسان برق و الکترونیک و مهندسان مکانیک مورد استفاده قرار گیرد. حداقل سیستم مورد نیاز برای کار با اتوکد باید دارای CPU دو هستهایی و RAM دو گیگ باشد. CAD برای ساخت نمونههای اولیه و طراحی قطعاتی مانند اثاثه یا لوازم داخلی، بردهای مدار، موتورها، لاستیکها و سایر موارد استفاده میشود. با نرم افزارهایی مانند اتوکد، کل فرآیند طراحی به صورت دیجیتالی و ساده شد.

آموزش اتوکد، اگر قصد دارید در زمینه رشته مهندسی عمران و مهندسی معماری فعالیت نمایید باید آموزش اتوکد را بیاموزید. اتوکد با نسخه های مختلف خود به غیر از زمینه های طراحی معماری و مهندسی استاندارد، در صنایع مختلفی مانند طراحی مد، 3D نیز کاربرد دارد. حاضر بودید چقدر پول خرج کنید تا مانند یک متخصص اتوکد این نرمافزار را بلد باشید و با اعتماد به نفس جلوی جمع بایستید و بگویید من هم یک متخصص اتوکد هستم. از آنجایی که افراد اهمالکار برای تغییر نکردن بهانههایی میخواهند، من میخواهم به دوستان اهمالکار کمک کنم تا زحمت کمتری بکشند و لیست بهانههای متداول را در ادامه برایشان آماده کردهام. دوستان و همکاران شما نرم افزار اتوکد را بلد هستند ولی شما به دلیل متخصص نبودن در اتوکد همیشه موقع انجام پروژهها دست و پایتان میلرزد. دیگر مجبور نباشید برای انجام پروژهها به دیگران پول بدهید… بعد از کسب تخصص در اتوکد تو دنبال پول نمیری بلکه پول دنبال تو میاد! به عنوان مثال، اگر می خواهید قوس بکشید، به جای اینکه در بین ابزارها به دنبال قوس باشید، می توانید از یک دستور استفاده کنید. بعضی از دستورات با میانبر (یک گزینه جایگزین برای یک حرف) ارائه می شوند، در حالی که عملکردهایی که کمی معمول تر هستند، به دستوراتی نیاز دارند که دارای ۳حرف یا بیشتر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید