آموزش اتوکد 2022 بهترین دوره و پکیج کامل

ما به شما قول بهترین هزینه تدریس خصوصی اتوکد را خواهیم داد. شرکت Autodesk، نرم افزاری تحت عنوان اتوکد برای طراحی با کامپیوتر ارائه داد. CAD مخفف Computer Aided Design (طراحی به کمک کامپیوتر) است، به هر گونه برنامه ای که، مشابه AutoCAD برای طراحی برداری تهیه شده باشد گفته می شود. اما برای اینکه در مدت کم تر و به صورت موثرتری به اتوکد مسلط شوید، ما توصیه می کنیم یک برنامه منظم داشته باشید. خیر شما می توانید به راحتی اقدام به یادگیری دستورات اتوکد کنید بدون اینکه بخواهید سختی را تحمل کنید، فرآیند یادگیری شما نهایتا ۳ الی ۶ روز زمان خواهد برد. سعی کنید خودتان تمامی دستورات را در اتوکد پیاده سازی کرده و فقط ناظر آموزش نباشید. شما می توانید پکیج حرفه ای اتوکد را هر زمان که مایل بودید و هر چند بار که خواستید مشاهده کنید. علاقه شما به مدلسازی و نقشهکشی و داشتن زمان کافی برای دیدن دوره آموزشی و تمرین با استاد نشان میدهد شما مخاطب این دوره هستید.

این دوره به چه کسانی توصیه نمیشود؟ جالب اینجاست که خروجی کار طراحی سازه فایل ETABS یا SAFE نیست، بلکه فایل اتوکد نقشه های اجرایی هست و بارها شده کارفرماهایی برای مشاوره پیش من اومدن که از کار طراح سازه شون ناراضی بودن و دیگه حاضر نبودن ادامه پروژه یا پروژه های بعدی رو بهش بسپرن و وقتی می پرسیدم چرا، ایرادات زیاد توی نقشه های اجرایی چه از بعد اجرایی بودن و چه از لحاظ بی توجهی به برخی نکات بهینه سازی در نقشه های اجرایی، علت این اشکال بود. با پیش آمدن دانشجو همگام با دوره و حل تمرینهای استاد نهتنها زودتر به نرمافزار مسلط خواهد شد، بلکه پس از پایان دوره میتواند از فایلهای تمرینی خود بهعنوان نمونه کار در رزومهاش کمک بگیرد. بلکه یک ضرورت است. هر آنچه شما به عنوان یک مهندس ، جهت ترسیم نقشه ها ، دتایل ها و جزئیات بدان نیاز دارید در این فیلم آموزشی گنجانده شده است. این فیلم آموزشی را دانلود نموده و در عرض سه ساعت تمام نکات و دستورات لازم نقشه کشی را به طور حرفه ایی یاد بگیرید.

اگر بتوانید در آموزش اتوکد این ها را کامل یاد بگیرید یک نقشه را می توانید ترسیم کنید. اساتید این آموزش ها به دلیل عدم حضور در حوزه های کاری مرتبط با عمران و معماری نیازهای این مهندسین برای بازار کار را به خوبی نمیشناسند. به اندازه کافی به بخش های پر کاربرد نرم افزار اتوکد در حوزه مهندسی عمران و معماری پرداخته نمی شود. در نسخه های بعدی نرم افزار اتوکد که در سال 2007 عرضه شد، امکان استفاده از ابزار ها و قابلیت های سه بعدی پیشرفت چشمگیری داشت و امکان پیمایش Objectها در نمای سه بعدی و همچنین رندرینگ پیشرفته نیز به این نرم افزار قدرتمند اضافه گردید. یکی از مهم ترین مسائل برای تیم تولید محتوا آکادمی عمران رضایت و پیشرفت افراد در حوزه کاری مهندسی عمران می باشد. چرا آموزش اتوکد به سبک آکادمی عمران ؟ اما از آن جایی که اتوکد جزو نرم افزارهای تخصصی است، بدیهی است که آشنایی عمومی با ویندوز و اینترنت لازم است. از دیگر کاربردهای این نرمافزار به کاربرد آن در رشته گرافیک، صنعت مد و طراحی سهبعدی میتوان اشاره کرد. اتوکد (AutoCAD) یک نرمافزار همه فن حریف در دنیای نقشهکشی است.

آیا در حین دوره آموزشی اتوکد از پروژه های واقعی استفاده میشود؟ آیا می خواهید به آموزش اتوکد دوبعد حرفه ای دسترسی داشته باشید و به اتوکد تسلط پیدا کنید؟ اما اگر می خواهید به درجه حرفه ای برسید نیاز به تمرین های سخت دارید و دائم باید با نرم افزار اتوکد تعامل داشته باشید. به بیان ساده تر در روش clean screen بصورت حرفه ای از صفحه کلید، ماوس و خط فرمان استفاده خواهید کرد که دقت و سرعت عملتان افزایش چشم گیری پیدا خواهد کرد. اکر لازم دارید به سرعت نرم افزار را یاد بگیرید و می توانید حداقل روزی ۶ ساعت برای یادگیری اتوکد وقت بگذارید، توصیه می کنیم روزی ۲ جلسه را مشاهده کرده و تمرین ها را طبق توصیه هایی که مدرس در ابتدای دوره گفته انجام دهید. در این حالت شما باید برای هر دو روز حداقل ۳ ساعت برای یادگیری اتوکد وقت بگذارید توصیه می کنیم یک روز درمیان ۱ جلسه را مشاهده کرده و تمرین ها را طبق توصیه هایی که مدرس در ابتدای دوره گفته انجام دهید. این دوره به چه کسانی توصیه میشود؟ شما اولین نرم افزاری که باید یاد بگیرید اتوکد هست و خیلی مهمه که به چه نحوی و با چه معیاری یاد بگیرید چون پایه ی مهمی برای یاد گیری نرم افزار های سه بعدی بوده و می توان گفت آموزش اتوکد پیش نیاز تمامی دوره های سایت طراح شید است.

دیدگاهتان را بنویسید