آموزش اتوکد 2022 بهترین دوره و پکیج کامل

در ادامه به معرفی انواع دستورات و با استفاده از خط فرمان (command line) به آموزش کامل تمام دستورات مهم و حائز اهمیت برای ترسیمات مهندسین عمران و معماری پرداخته می شود.ذانجام تمریناتی که فایل آنها نیز در داخل پکیج قرار گرفته شده است این دستورات را در ذهن مخاطب خود ماندگار تر خواهد کرد. مدرس این دوره آموزشی، محور آموزش خود را بر این امر بنا نهاده و قصد دارد در راستا هر کسی که آموزش های این پکیج را فرا گیرد هر گونه ترسیمی را به صورت حرفه ای و با سرعت و دقت قابل قبولی را انجام دهد. طراحان و برنامه نویسان نرم افزار اتوکد سالهاست به سرعت کاربری و دقت آن توجه ویژه ای داشته اند که موجب به وجود آمدن یک سبک از استفاده نرم افزار به نام Clean Screen گردید که در کمتر کتاب و آموزش موجود در بازار سخنی از ان به میان آمده است. برای اولین بار از نوار ابزارهای اتوکد استفاده نکنید تا دقت و سرعت عملتان در ترسیم چند برابر شود.

اگر بصورت حرفه ای کار با خط فرمان را یاد بگیرید، دیگر مجبور به استفاده از واسط های گرافیکی و نوار ابزارهای اتوکد را ندارید! در کنار تهیه نقشه ­های فاز 1 ساختمانی ، می تونید تمام نقشه های معماری ، نما ، برش ها را ترسیم کنید و در این نرم افزار به سادگی می­تونید مدلسازی رو هم یاد بگیرید . آموزشگاه فنی و حرفه ای رادمهــر برای آموزش جامع اتوکد، دو دوره مجزای اتوکد (کلاس اتوکد مقدماتی – کلاس اتوکد حرفه ای) را با هم تلفیق کرده، و شما هنرجویان عزیز با صرف وقت و هزینه کمتر و طی ۱ دوره جامع اتوکد، می توانید از صفر تا ۱۰۰ نرم افزار اتوکد را یاد بگیرید و با در نظر گرفتن مدت زمان بالا برای آموزش این نرم افزار، امکان ترسیم نقشه های مختلف در حوزه های گوناگون مهندسی را برای دانشجویان در طول مدت کلاس فراهم آورده است و دانشجویان پس از اتمام دوره قادر خواهند بود تمامی ترسیمات دوبعدی و سه بعدی را در نرم افزار ترسیم نمایند. پکیج با پست پیشتاز و بدون صرف هزینه ای از طرف شما ارسال می شود که باعث میشود در کمترین زمان ممکن، یعنی بین 1 تا 3 روز کاری به دست شما برسد.

مخترع اتوکد یعنی مایک ریدل طراحی این نرم افزار را در سال 1970 شروع کرد. بعد از اینکه با رابط کاربری اتوکد و ابزار های مهم آن آشنا شدید، اکنون وقت آن فرا رسیده است که نحوه استفاده از ابزارهای طراحی را بیاموزید. در این دوره آموزشی ابتدا با سبک Clean Screen و مبانی مختصاتی آن از جمله انواع سیستم های مختصاتی و مختصات دهی ها آشنا می شوید و در این حین با ترسیم چند مثال نحوه درست کار کردن با کیبورد را فرا می گیرید. در این روش آموزش (سبک clean screen) تمامی ورژن های ارائه شدۀ اتوکد قابل استفاده است و به هیچ ورژن خاصی از نرم افزار وابسته نخواهید بود! اما برای کاربران حرفه ای و مهندسینی که قصد ورود به بازار کار دارند زمان، راندمان و سرعت بالای استفاده از نرم افزار بسیار حائز اهمیت بوده که شاید در هیچ یک از این آموزش ها اسمی از این پارامتر ها برده نشده است. نکته مهم اینه که تو این دوره، تکنیک های زیادی وجود داره که تو هیچ آموزشی گفته نشده. نکته انکار ناپذیر در خصوص کسب و کارهای حوزه صنعت و موضوعات فنی، در رابطه با نقش گسترده و اساسی تکنولوژی ها نوین و ابزارهای سخت افزاری و نرم افزاری در جهت ارتقای سطح خدماتی رشته های گوناگون فنی و صنعتی است.

یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید. ابتدا به سراغ مطالب مقدماتی آموزش اتوکد میرویم و از ابتداییترین مبحث (نصب اتوکد) شروع میکنیم و هر جلسه مطالب پیشرفتهتری همراه با مثال های واقعی بیان میکنیم که در انتها به یک متخصص حرفهای اتوکد تبدیل شوید. سرفصل های دوره آموزش اتوکد AutoCAD طوری تنطیم شده که کارآموز بصورت گام به گام و همراه با تمرین عملی روی پروژه ها جلو رفته و به تمامی بخش های نرم افزار اتوکد مسلط شود. مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــرزیر نظر سازمان فنی و حرفه ای به فراگیران دوره مقدماتی و پشرفته اتوکد، بعد از گذراندن کامل دوره دو نوع مدرک معتبر اتوکد قابل ارائه به شرکت ها و سازمان های مختلف ارائه می دهد. مجتمع فنی و حرفه ای رادمهــر دو نوع کلاس آموزشی بصورت کلاس عمومی و کلاس خصوصی اتوکد برگزار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید