آموزش اتوکد AUTOCAD

گستردگی کار با اتوکد باعث شده است تا بسیاری از کسب و کارها به این برنامه نیاز داشته باشد. آیا برای شرکت در این دوره، نیاز به دانش قبلی است؟ پروژه دانشجویی داشته باشید و بخاطر عدم اعتماد به نفس و استرس نتوانستید پروژهی خودتان را در اتوکد ترسیم کنید؟ این دوره در کنار آموزش ابزارها و محیط نرم افزار اتوکد، همراه با مثال ها و پروژه های عملی است که کارآموزان بتوانند کاربرد ابزارها را در پروژه های واقعی تمرین کنند. معمولا قبل از اجرای پروژه های ساختمانی، نقشه آن در این نرم افزار پیاده سازی می شود تا دید کلی و خوبی را پیش از اجرای پروژه به کاربران بدهد. برخی از سرفصل های کلی این دوره به شرح زیر است. این نرمافزار به منظور طراحی و ایجاد نقشه، طرحهای دو بعدی و سه بعدی و … این نرم افزار قابلیت ترسیم مدل و طرح های سه بعدی را هم دارد و در این زمینه هم از توانایی بالایی برخوردار است. همچنین برای راحتی کاربران محترم مهندس یار نسخه کامل نرم افزار Autocad 2019 شامل یک dvd نه گیگابایتی یا DVD 9 همراه با فیلم آموزش نصب به صورت رایگان همراه با این پکیج قرار گرفته است.

کلاس حضوری آموزش اتوکد دو و سه بعدی از تاریخ 1401/1/18 (احتمال تا 3 هفته تاخیر) آغاز شده و در روزهای فرد 18 الی 20 تشکیل خواهد شد. از سال 2010، اتوکد به عنوان یک برنامه موبایل و وب نیز منتشر شد و به عنوان اتوکد 360 به بازار عرضه شد. ذکر این نکته را اساسی میدانیم که این پکیج شروع راه شما خواهد بود و در ادامه با دو پکیج دیگر سایت آشنا خواهید شد که شما را به دنیای حرفه ای اتوکد وارد خواهد کرد. AutoCAD راه را برای تمام صنایع از قبیل ساختمان، مکانیک، برق، تجهیزات پزشکی وغیره هموار کرده است. لازم به ذکر است که کاربرد این نرم افزار معطوف به رشته های معماری یا عمران نمی باشد، بلکه در رشته های مهندسی مکانیک، طراحی صنعتی، صنایع، برق و … اتوکد همواره به عنوان نرم افزار شماره یک دنیا برای رشتههای مهندسی عمران و معماری شناخته میشود. علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره آموزشی می توانند با شماره آموزشگاه (در هدر بالای سایت) یا با پر کردن فرم انتهای همین صفحه با ما در ارتباط باشند. در عوض، ما تفاوت بین اتوکد و سایر نرم افزارهای CAD را که اتوکد را به یک ابزار پیش نویس محبوب تبدیل می کنند، مطرح می کنیم.

حالا اگر یکی از فرمان های ترسیمی یا ویرایشی را اجرا کنیم، و فرمان Snap Mode هم فعال باشد، مکان نما را که در بین محل برخورد خطوط افقی و عمودی می بریم، پرش اتفاق می افتد که می توانیم تنظیم کنیم که این میزان پرش یا حتی فاصله بین این خطوط شبکه شطرنجی چقدر باشد. نقشههایی که در بازار کار ایران استفاده میشود اصول خاصی در آنها رعایت شده است و شما در این دوره ترفندهایی میآموزید که بتوانید نقشههایی مطابق با بازار کار ایران ارائه دهید. در کلاس های خصوصی و همچنین کلاس های نیمه خصوصی (با توافق همه شرکت کنندگان)، مدت زمان دوره، روز و ساعت برگزاری کلاس و سرفصل ها مطابق با نیاز کارآموزان قابل سفارشی سازی خواهد بود. ابتدا سطح فراگیر توسط استاد مجرب اتوکد سنجیده می شود و باتوجه به آن آموزشگاه تعداد ساعت اصلی مورد نیاز برای تدریس خصوصی اتوکد را مشخص می کند و هزینه کلاس خصوصی اتوکد تعیین می گردد که در صورت نیاز کارآموز نیز می تواند تعداد ساعت بیشتری برای رفع مشکل و … برای شرکت در دوره آموزشی اتوکد در یزد، نیاز به پیش زمینه تخصصی نیست.

پس باید یه سری فرمان های دیگر به نام فرمان های کمک ترسیمی را بلد باشیم تا بتوانیم ترسیمات را با کمک آنها انجام بدهیم. چنان چه چند نفر به طور همزمان ثبت نام کنند، می توانند علاوه بر مزیت کلاس های نیمه خصوصی، از شهریه کمتر دوره نسبت به کلاس خصوصی نیز استفاده کنند. کلاس اتوکد در یزد به صورت جامع و کاربردی، از سطح پایه تا حرفه ای، به صورت عمومی، نیمه خصوصی، خصوصی و آنلاین در آموزشگاه کامپیوتر فرزانگان برگزار می شود. دوره آموزش اتوکد AutoCAD یک دوره کاملا جامع است و اغلب کارآموزان پس از شرکت در این کلاس، برای ورود به بازار کار نیازی به حضور در کلاس های پیشرفته تر نخواهند داشت. آموزش اتوکد سه بعدی از جمله موضوعاتی است که در فضای مجازی کمتر به آن پرداخته شده است. روی لوگوی اتوکد کلیک، Open، سپس Drawing و بعد در File Browser، .dxf را به عنوان File Type انتخاب کنید. تا حالا پیش اومده فارسی تایپ کنید توی اتوکد و موقع پرینت درست نشون نده؟ آموزش روشهای اندازه گذاری، نوشتن متن فارسی و انگلیسی، Plot گیری و …

دیدگاهتان را بنویسید