آموزش اتوکد AUTOCAD

در پایان نیز خط کوچک بیضی را در مثلث بالایی انتخاب و پاک کنید. مشکل کمبود اتوکدکار حرفهای در دنیا روز به روز نمایانتر میشود! در روز یک ساعت وقت خالی داشته باشند! در این روش صرفنظر از اینکه، هیچ آموختهای از اتوکد نداشته باشید یا تا حدی با اتوکد آشنا باشید، میتوانید فقط در عرض 32 روز آینده و فقط با روزی یک ساعت تمرین به یادگیری نرمافزار اتوکد بپردازید و به یک متخصص اتوکد تبدیل شوید. پروژه دانشجویی داشته باشید و بخاطر عدم اعتماد به نفس و استرس نتوانستید پروژهی خودتان را در اتوکد ترسیم کنید؟ اگر تاکنون به دلیل نداشتن دانش و تخصص کافی نتوانستهاید در بازار کار موفق باشید با تماشای این دوره شانس خود را برای ورود و موفقیت در این بازار بیشتر خواهید کرد. با شرکت در این دوره در 32 روز آینده خودتان را برای گرفتن ظرفیتهای خالی بازار کار بیمه میکنید. جدای از مزایای آن، هر دو الزامات پشتیبانی پروژه خود را برای طراحی اجزای مختلف و بازسازی آنها با تغییر فناوری برای آینده دارند. البته سالیان زیادی طول کشید تا ساختار ابزارهای دو و سه بعدی تکمیل شود.

این برنامه که تکامل و ترکیبی از محصولات قبلی است، از مدل تجاری freemium با برنامه رایگان و دو سطح پرداخت شده استفاده می کند، به صورت Pro (ماهانه 4.99 دلار یا 49.99 دلار در سال) و Pro Plus (سالانه 99.99 دلار) به همراه ابزارها و دسترسی آنلاین به نقشه ها در بازار عرضه می شود. همانطور که بیان داشته ایم؛ نرم افزار اتوکد AutoCAD ، نوعی نرم افزار حرفه ای می باشد که به منظور طراحی و ترسیم پلان ها و برنامه های مهندسی و صنعتی توسط کمپانی مشهور اتودسک به مرحله ساخت و انتشتر به بازار جهانی رسیده است. قبلاً AutoCAD WS به عنوان AutoCAD WS به بازار عرضه شده بود و برنامه کاربردی مبتنی بر تلفن همراه و وب است که به کاربران ثبت نام شده امکان مشاهده، ویرایش و به اشتراک گذاری فایل های اتوکد را از طریق دستگاه تلفن همراه و وب با استفاده از مجموعه ویژگی محدود اتوکد و امکان استفاده از فایل های ترسیم شده توسط ابر را می دهد. در اتوکد، چندین ابزار همراه با اشتراک اتوکد به عنوان مجموعه ابزار خاص صنعت گنجانده شده است.

اساتید آموزش دهنده طراحی اتوکد مجموعه طراح شید؛ از متخصصان و بهترین طراحان اتوکد در ایران به حساب می آیند که با برخورداری از تجارب چندین ساله در این حوزه، بهترین راهکار برای کسب آموزش طراحی اتوکد را در اختیار متقاضیان محترم قرار می دهند. به عنوان مثال، AutoCAD Architecture به طراحان معماری اجازه می دهد تا اشیاء سه بعدی مانند دیوارها، درها و پنجره ها را با داده های هوشمندانه تر مرتبط با آنها بجای اشیاء ساده مانند خطوط و دایره ها ترسیم کنند. این داده ها می توانند برای نمایش محصولات معماری خاص که در صنعت ساختمان فروخته می شوند، برنامه ریزی شوند و یا برای قیمت گذاری، تخمین مواد و سایر مقادیر مربوط به اشیاء ارائه شده در فایل داده استخراج شوند. به تازگی امکان ثبت سفارش برای آموزش اتوکد معماری، آموزش اتوکد عمران و سایر رشتهها را نیز به خدمات خود اضافه کرده است. سایر برنامه های رایانه ای را می توان به نرم افزار طراحی پیوند داد. دانشجویان با محیط کاربری و اهداف نرم افزار اتوکد سه بعدی آشنا می شوند. امکاناتی را اضافه می کند تا به شما در پیش نویس، طراحی و مستند سازی سیستم های ساخت و ساز MEP در یک محیط اتوکد کمک کند.

نقشه های اسکن شده را در یک محیط آشنا اتوکد ویرایش کنید. شاون در آموزش اتوکد – Autocad همچنین مباحثی چون مدیریت واحدها و گزینهها، ترسیم و اصلاح اشیاء، کار با تکنیکهای ابعاد و استفاده از ویژگیها، جداول و منابع خارجی را پوشش خواهد داد. همچنین دانشپذیران می توانند بنا به درخواست، مدارک بین المللی از مؤسسات معتبر خارجی اخذ نمایند. مدرک اتوکد فنی و حرفه ای یک مدرک بین المللی و قابل ترجمه است. کتابخانه ای از قطعات و ابزارهای مبتنی بر استانداردها را برای شما در ایجاد، اصلاح و مستندسازی طراحی های مکانیکی برای ساخت به شما کمک می کند. امکاناتی را به شما کمک می کند تا بتوانید P & ID را تهیه کنید و سپس آنها را در یک مدل طراحی گیاه سه بعدی ادغام کنید. ابزارهای اضافی از مدل معماری سه بعدی نقشه های استاندارد 2D مانند ارتفاعات و مقاطع تولید می کنند. قابلیت های AutoCAD LT: فاقد توانایی ایجاد3D، تجسم و ارائه مدل های سه بعدی و همچنین چاپ سه بعدی است. از سال 2018، سه طرح اشتراک، از 50 دلار در ماه تا 3 سال، 1170 دلار مجوز در دسترس بود.

دیدگاهتان را بنویسید