آموزش اتوکد (AutoCAD)2بعدی (مقدماتی)

در طی سالیان اخیر با دور شدن طراحی از فضای ترسیم های دستی و پیشرفت روز به روز نرم افزارهای کامپیوتری ، نرم افزار اتوکد به تمامی مهندسین معماری و عمران این امکان را داد تا با کمترین امکانات و در کمترین زمان ، به انجام طراحی و مدلسازی پرداخته و به سهولت بتوانند طرح های انتزاعی خود را ارائه نمایند. بتوانید قسمت های مختلف طرح خود را مدیریت نمایید. در دوره اتوکد دو بعدی ، شما صفر تا صد کار با نرم افزار کاربردی و قدرتمند اتوکد را در حوزه های مختلف عمران ، معماری ، نقشه کشی و … نرم افزار اتوکد در بخش های مختلف صنعتی و فنی از جمله مهندسی عمران، ساختمان، برق، مکانیک و … این افتخار را داریم که در پکیج تصویری آموزش اتوکد ۲۰۲۰ که ماه ها توسط تیم مهندسی وبسایت طراح شید که هر یک افراد دارای برندی در ایران و این کار هستند جمع اوری شده است و در قالب این محصول به شما ارائه شده است. شما در این دوره کلیه مهارتهای مورد نیاز یک طراح حرفهای را در کوتاه ترین زمان یاد خواهید گرفت.

این یک شعار نیست در ادامه خواهید دید که تا چه اندازه حرف ما درست است ! مورد بعدی اینه که از اتوکد 2009 به بعد که ریبون به اتوکد اضافه شده تا اتوکد 2022 تغییر خاصی نکرده و ما هم از طریق نوار ریبون دستورات رو اجرا می کنیم تو این دوره. این شروع یک راه طولانی است که میتوان این مسیر را خیلی سریع پیش رفت شما فقط نیازمند مسیر درست هستید که ما به شما نشان خواهیم داد. به طور دقیق از کجا شروع کرده و به کجا بروید. مطمئن باشید بهترین نقطه شروع اتوکد برای شما هنرجویان عزیز این نقطه است چون تمامی چالشهای محیط کاری شما در این پکیج دیده شده است و با تهیه و دیدن این پکیج شما توانایی این را دارید که به راحتی انواع پروژهها را تکمیل و طراحی کنید. در حال حاضر، تعدادی از موسسات به صورت حضوری و مجموعه هایی مثل طراح شید به صورت آنلاین و با صرف کمترین هزینه به متقاضیان کسب آموزش طراحی اتوکد، خدمات دهی می نمایند. هزینه دریافت پکیج ویدیویی و متنی آموزش طراحی اتوکد مجموعه طراح شید؛ نسبتا ارزان و مرقون به صرفه تعیین شده است.

با خرید این پکیج چه چیزی دریافت می کنید؟ دغدغه و ابهامات رایج علاقه مندان در رابطه با دریافت آموزش طراحی اتوکد، موضوع برگزیدن متد فراگیری طراحی اتوکد است. با انجام این کار، “DrawSpace.” را باز میکنید. چرا که شما در طول دوره آموزشی تنها دستوراتی را می آموزید که به وسیله آن ها می توانید فقط همان نقشه های ارائه شده در کلاس را رسم نمایید. در این دوره آموزش اتوکد به زبان ساده و کاربردی آموزش داده می شود و ضمن اعطای گواهینامه از دانشگاه، سازمان فنی حرفه و آکادمی URS انگلستان، مهارت جویان معرفی به کار می شوند. به همین جهت در بسته آموزشی شما تمامی بلوکهای موردنیاز مهندسین قرار داده شده تا به سهولت و سرعت بتوانید نقشههای خود را ترسیم و ارائه دهید! تفاوت و ویژگی بارز روش آموزش کلاس جهانی با روش اول ، این است که شما در روش سطح جهانی هیچ دستوری را به طور ناقص نمی آموزید و در قالب یک آموزش صفر تا صد ، هر دستوری را در جایگاه خود خواهید آموخت. با پکیج های آموزشی طراحی اتوکد مجموعه طراح شید؛ در کمترین زمان و با صرف هزینه نسبتا کم، به یک طراح حرفه ای اتوکد تبدیل خواهید شد…

به وبسایت طراح شید مرکز تخصصی آموزشهای کاربردی مهندسی ویژه محیط کار خوش آمدید. شایان ذکر است که با ساخت نرم افزار اتوکد AutoCAD ، به کاربران امکان استفاده نمودن از محیط های دو بعدی و سه بعدی به منظور ترسیم نقشه های مهندسی و صنعتی ارائه شده است که قدم ارزشمندی در جهت توسعه ابعاد فنی در حوزه های مذکور به حساب می آید. یکی از نرم افزارهای کاربردی و پر اهمیت در حوزه های صنعتی و فنی که از لحاظ تخصصی و فراگیری محبوب بسیاری از مهندسان و متخصصان این حوزه می باشد؛ نرم افزار اتوکد از کمپانی اتودسک است. قطعاً در کار نقشهکشی حرف اول را دقت میزند ولی سرعت هم موضوعی کم اهمیت نیست. خیر شما می توانید با گذراندن دوره های آموزشی آنلاین یادگیری اتوکد را تجربه کنید و نیاز نیست هزینه های گزافی را برای آن متحمل شوید زیرا این نوع دوره های آموزشی طبق سیلابس دقیق این نوع آموزشگاه ها و حتی فراتر از آنها طراحی شده است. البته گفتنی است که برای رندر اتوکد زیاد برنامه مناسبی نیست و بهتر است از نرم افزارهای بهتری از جمله تری دی مکس استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید