آموزش اتوکد (AutoCAD)2بعدی (مقدماتی)

در آموزش اتوکد ۲۰۱۷ تدریس گام به گام ابزارها، منوها، لایهها، بلوکهاف لایه بندی، ابعاد، نحوه ایجاد اشکال هندسی و ویرایش آنها، حاشیه نویسی و اضافه کردن متن آموخته میشود حتی برای افراد متخصص و با تجربه در زمینه اتوکد نیز مطالب جدیدی برای یادگیری وجود دارد که با دانلود رایگان آموزش اتوکد ۲۰۱۷ pdf و مشاهده فیلمهای آموزشی قابل استفاده است. همه مطالب اتوکد خیلی روان و ساده توضیح میدن، حتی اگه نخوای اتوکد یاد بگیری بازم با روش آموزشی ایشون یاد میگیری. اتوکد (AutoCAD) یک نرمافزار همه فن حریف در دنیای نقشهکشی است. AutoCAD LT 2015 اشتراک 360 دلاری در سال را برای Desktop اشتراك معرفی كرد. اگر میخواهید فرمان Dimension را برای دایره یا سوراخ اجرا کنید، اول باید یک نقطهی مرکزی داشته باشید. از اشتباهات موجود در طرحها یا محصول میتوان جلوگیری کرد و میتوان آن را در صورت لزوم دوباره ویرایش نمود. اولین نسخه آن در سال ۱۹۸۲ عرضه شده و هر روز امکانات و تسهیلات بیشتری را در اختیار افرادی که با نقشه کشی و مدل سازی سرو کار دارند قرار می دهد.

جالب است بدانید که شرکت اتودسک، برای هر کدام از این مشاغل یک نسخه ویژه اتوکد را طراحی کرده است. تمرینهایی نیز طراحی شده که پس از مشاهده ویدیوها با انجام این تمارین میتوانید بیشتر مسائل و ابزارهای تولید شده را درک کنید. دانلود فیلم آموزش اتوکد مقدماتی ۲۰۱۶ به نحوه نقشه کشی و نوشتن متن و شماره گذاری و حاشیه نویسی و نحوه کار با ابزارهای اندازه گیری به شکل ساده و مقدماتی برای افراد مبتدی میپردازد. آشنایی با فضای عمومی نرم افزار، معرفی Modelspace، معرفی نوار Ribbon، استفاده از Pallet، معرفی نوار حالت، نحوه استفاده از، نوار دستور، تنظیمات اصلی نرم افزار، تنظیم محیط کاربری، استفاده از گزینه Help، نحوه باز کردن پروژهها، قابلیتهای Mouse، نحوه، ذخیرهسازی پروژهها، نحوه استفاده از خطوط، ترسیم دایره، خطوط منحنی و سطوح یکپارچه، ترسیم مستطیل، چندضلعیهای منتظم، ترسیم بیضی، الگوهای هاشور زدن، معرفی دستور Move، چرخش و تغییر زاویه، ویرایش توسط Trim و Extend، معرفی دستور Mirror، ویرایش زاویهها توسط Fillet و Chamfer، معرفی دستور Strech، روشهای تغییر مقیاس، شبکهبندی توسط Array، معرفی دستورهای Erase,Xplode و Offset، یکپارچهسازی ترسیم به وسیله Edit Polyline، روشهای انتخاب در Modelspace، استفاده از روش حذف انتخاب، تنظیم واحدهای ترسیم، استفاده از Snap Mode، ویرایش با استفاده از گریپها، معرفی پنل Layers، مدیریت محتوای لایهها، نمونه کار با لایهها، دسترسی به لایهها توسط Layer Control، تغییر مشخصات لایهها، کاربرد Layer Previous، آشنایی با ابزار تایپ متن Single Line، روشهای چینش متن، تنظیم ابزار نوشتاری، تایپ توسط حالت Multiline Text، ویرایش ابزار متن، گروهبندی و شمارهگذاری متنها، استفاده از نمادها و سمبلها، اصلاح غلطهای املایی توسط Dictionary، معرفی پنل Annotation، اندازهگذاری پیوسته، تنظیم حالت نمایش خطوط اندازه، روشهای ویرایش اندازهگذاریها، آشنایی با ابزار Leader، تنظیم حالت نمایش ابزار Leader، روشهای ویرایش ابزار Leader، آشنایی با پنل Block، روشهای ساخت Block و استفاده از Dynamic Block، نمونهی کار با ابزار Block، نحوه ویرایش Blockها، نحوه استفاده از Blockها در پروژههای مختلف، آشنایی با ابزار Rollover، روش کار با پنل Measure، ویرایش توسط Quick Property Changer، ماشین حساب، روش کار با ابزار Plot، تنظیم حالت نمایش فایل خروجی، تعریف ضخامت خطوط در Plot، آماده کردن طرح توسط Layout، روش ترسیم در Layout، تنظیم حالت دید در Layout، استفاده از یک صفحهبندی در پروژههای مختلف، آمادهسازی پروژه برای خروجی نهایی، تنظیم مقیاس ابزار Text، تنظیم مقیاس خطوط اندازه، تنظیم مقیاس ابزار Leader، ویرایش حالت Annotative، روشهای گرفتن خروجی در نسخههای مختلف Autocad، گرفتن خروجی به صورت PDF و گرفتن خروجی به صورت DWFX تمامی عنوانهایی هستند که در پکیج آموزش اتوکد، تدریس میشوند.

پس از گذراندن آموزش اتوکد ۲۰۱۸ pdf و فیلمهای آموزشی مقدماتی، شما برای شرکت در دورههای آموزش حرفهای اتوکد ۲۰۱۸ آماده میشوید. چرا باید در این دوره آموزشی شرکت کنم؟ اینجانب مهندس شبنم رحیمی مدرس نرم افزار اتوکد دو بعدی با مدرک کارشناسی ارشد و دارنده ی پروانه اشتغال نظام مهندسی و شاغل در امر معماری و نقشه کشی و طراحی داخلی و تجربه ی ۱۰ سال آموزش حضوری و غیر حضوری اتوکد قصد دارم توضیحات کافی درجهت آموزش دوره به شما کاربران گرامی تقدیم کنم. شما با شرکت در دوره اتوکد حضوری مجتمع فنی آریا تهران، علاوه بر یادگیری امکان دریافت مدرک بین المللی را نیز خواهید داشت. سپس با ترکیب چندین دستور روش های سریع تر ترسیم یا تکنیک های ترسیم بیان می شود و با انجام یک پروژه خانه ویلایی به آموزش ترسیم سایت پلان، پلان مبلمان، برش و نما پرداخته می شود که در این فصل علاوه بر آموزش تکنیک های متعدد ترسیم آنها، نیم نگاهی به ضوابط سازمان نظام مهندسی داریم. همه روشهای آموزش برای یادگیری سریع و آموزش اتوکد ۲۰۱۸ رایگان. ما در آموزشگاه اتوکد آریا تهران همه چیز را برای یادگیری شما فراهم کردهایم.

لیست مهم ترین فرمان های ترسیمی را در زیر بررسی کرده ایم. برای دانلود این فیلم آموزشی میتوانید از لینکهای زیر استفاده کنید. یک Arc از مرکز مختصات رسم کنید کهSweep Path خواهد بود. فیلم آموزش اتوکد ۲۰۱۳ به زبان فارسی طراحی شده و تمامی اطلاعات لازم برای رسم یک طرح و نقشه به ساده ترین تعریف ممکن توضیح داده میشود. پکیج آموزش اتوکد ۲۰۲۰ آموزشگاه اتوکد آریا تهران آموزشهای لازم برای کار با فضای اتوکد را به کاربران ارائه داده و آموزش فارسی اتوکد ۲۰۲۰ به درک بهتر و راحتتر مطالب کمک میکند. آموزشهای این فایل شامل آموزش جامع و با کیفیت نرم افزار اتوکد ( Autocad ) میباشد که برای راحتی بیشتر متقاضیان به زبان فارسی تولید شده است. در آموزشهای حرفهای همانطور که از نامش پیداست به طور حرفهایتر از محیط اتوکد برای رسم و طراحی نقشهها استفاده میکنید. از اتوکد ۲۰۱۷ برای طراحی و رسم نقشههایی برای صنایع معماری، ساخت و ساز، مهندسی، تولید و طراحی محصولات به شکل دو بعدی و سه بعدی استفاده میشود. نرمافزاری که در دنیا بهعنوان پرکاربردترین برنامه طراحی صنعتی و رسم نقشههای فنی شناخته میشود. اتوکد نام نرم افزاری است که برای ترسیم نقشه های مهندسی و صنعتی به کار میرود.

دیدگاهتان را بنویسید