آموزش اتوکد (AutoCAD)2بعدی (مقدماتی)

از سوی دیگر؛ به دلیل موارد استفاده زیاد نرم افزار اتوکد در بخش های مذکور، نیاز ویژه ای پیرامون طراحان اتوکد احساس می شود که لازم است نیروهای متخصص در این زمینه تحت آموزش قرار گیرند. خرید آموزش اتوکد پیشرفت ها و ویژگی هایی را ارائه می دهد که بلافاصله باعث تغییر در کارایی و بهره وری می شوند. افزایش نمایی قدرت پردازنده – چه برای رایانه های شخصی و چه دستگاه های تلفن همراه – به AutoDesk این امکان را داده است که به طور فزاینده ای از ویژگی های پیچیده تری برخوردار باشد. دوستانی که به دنبال پیشرفت و موفقیت در رشته عمران و معماری نیستند! شما هم اینکه به کار با کامپیوتر و ویندوز آشنایی داشته باشید مطمئنا از پس یادگیری اتوکد برمیآیید. اما عدم دسترسی به استاد، کار را مشکل میکند. برای ترسیم خطوط دیوارها، فونداسیون و به طور کلی برای جاهایی که نیاز به دوخط به صورت موازی داشته باشیم، از این فرمان استفاده می کنیم.

خرید اتوکد 2021 به شما امکان دسترسی به هفت ابزار خاص صنعت مانند معماری و برق را می دهد که می توانند وظایف را به صورت خودکار انجام دهند. با خرید آموزش اتوکد 2021 مباحثی مانند استفاده از نوار ابزار، انتخاب Workplace ها و استفاده از ViewCube را بررسی می کنیم. به شما یاد می دهیم چگونه با ویژگی هایی مثل پنجره Drafting Settings و نوار ابزار Quick Access کار کنید و طریقه استفاده از Off-screen Selection و LineType Gap Selection را نشان خواهیم داد. برای اولین بار از نوار ابزارهای اتوکد استفاده نکنید تا دقت و سرعت عملتان در ترسیم چند برابر شود. یعنی شما میتوانید یک فیلم آموزشی را چند بار تماشا کنید و یا یک محبث از کتاب را چند بار بخوانید تا به مسئله موردنظرتان مسلط شوید. پس در نتیجه یک تیر و چند نشان! پس اگر شما هم به جرگه عاشقان اتوکد پیوستهاید و دلتان میخواهد با کمک این نرمافزار به ایدههای ذهنیتان جان بدهید یا میخواهید با یادگیری اتوکد وارد بازار کار شوید، بدانید و آگاه باشید که بامداد راه را به شما نشان خواهد داد. نرم افزار اتوکد با توجه به قابلیت های بالا و امکانات فراوانی که در اختیار کاربر قرار می دهد به عنوان نرم افزار استاندارد در غالب رشته های مهندسی نظیر معماری، عمران، مکانیک، نقشه برداری، معدن، صنایع، پزشکی، نانو و حتی نجوم جهت انجام ترسیمات بکار برده می شود.

این نرم افزار که آخرین نسخه آن در حال حاضر Auto CAD 2016 می باشد، عمومی ترین و پرکاربردترین نرم افزار در زمینه ترسیم و طراحی به کمک کامپیوتر است. شما قادر خواهید بود که در پنل کاربری خود در سایت، سوالات و ابهامات خود را بپرسید و کارشناسان و پشتیبانان مجموعه علم چین پاسخگوی شما خواهند بود، در پنل کاربریتان میتوانید تمامی سوالاتی که دارید را از مدرستان بپرسید و در سریعترین زمان ممکن به پاسخ آن برسید. با خرید آموزش اتوکد 2021 ،کار را با مبانی کار با رابط کاربری اتوکد آغاز کرده و قدم به قدم هنگام طراحی دقیق اجزاء در کنار شما خواهیم بود. ما همیشه در کنار شما خواهیم بود. در این مقاله قصد داشتیم نرمافزار معروف اتوکد AutoCAD را به شما معرفی کنیم و تا جای ممکن از کاربردهایش برایتان بگوییم. مدرک کلاس اتوکد دوبعدی AUTOCAD مجتمع فنی تهران قابل ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می باشد. هرچند داشتن این مدرک ضرورت چندانی ندارد. افرادی که قصد مهاجرت و کاریابی در خارج از کشور را دارند می توانند با شرکت در این دوره مدرک بین المللی اتوکد را دریافت کنند. در این مطلب قصد داریم تا به صورت خلاصه به معرفی جلسات و درس های مختلف ارائه شده در پکیج آموزش اتوکد سه بعدی بپردازیم.این آموزش شامل ۲۳ درس می باشد که هر درس به صورت یک ویدئو در سایت قابل نمایش است.

Autocad ، یک نرم افزار قدرتمند طراحی و نقشه کشی است که برای ایجاد طرح های دو بعدی و سه بعدی مورد استفاده قرار می گیرد. در پایان این دوره آموزش 2021 AutoCAD تمریناتی را ارائه خواهیم کرد که شما را برای استفاده از اتوکد در هر صنعتی از جمله معماری، مهندسی، ساخت و ساز، تولید و طراحی محصول آماده می کنند. مهندسان همچنین از اتوکد استفاده میکنند زیرا این برنامه ابزارهای سادهتری را برای طراحی در اختیار افراد قرار میدهد و به مدل سازی طرحهای مهندسی، نقشهها و سایر اجزا کمک میکند. بسیاری از طراحان مد برای طراحی جواهر و ساخت زیورآلات از اتوکد استفاده میکنند. در صنایع مختلف برای طراحی نقشه ساخت بویلر، پمپ، طراحی قطعات خودرو و طراحی قطعات ماشینآلات صنعتی، اتوکد عصای دست مهندسین شده است. چراکه محیط سهبعدی اتوکد و دقت بالای این نرمافزار در اندازهگیری و طراحی بینقص مدلهای چندضلعی به طراحان کمک میکند تا در زمان کوتاهی، به یک مدل حرفهای و جذاب دست پیدا کنند. در طی یادگیری اتوکد به روش آنلاین، دانشجو مزیت انجام فعالیتهای دستهجمعی و پروژههای گروهی را از دست خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید