برای مشاهده تمامی نسخه های آموزش اتوکد کلیک کنید

این لینک ها هم در ایمیل شما و هم در پروفایل کاربری موجود هستند. کافیست که با نام کاربری و رمز خود وارد سایت شده و همیشه لینک های دانلود را در اختیار داشته باشید. چون قرار است در این مطلب نرمافزار درجه یکی به نام اتوکد را به شما معرفی کنیم. لذا سابقه آموزشی ایشان هم در زمینه عمران و هم معماری باعث شده است تا تمام نیازهای ترسیمی شما سروران گرامی جهت تهیه انواع نقشه ها در این فیلم پاسخ داده شود. دوره آموزشی Autocad بصورت ویدئویی تولید شده است که باعث می شود نیاز به شرکت در کلاس های حضوری را نداشته باشید و وقت خود را در اثر رفت و آمد تلف نکنید و همیشه به محتوای دوره دسترسی داشته باشید. ۳: روش خرید پستی: توصیه می شود برای خرید تنها یک محصول، از این روش استفاده نکنید. آشنایی با این نرم افزار برای کسانی که به قصد فعالیت در زمینه مهندسی را دارند الزامی است. این ویدیوهای آموزش نرم افزار اتوکد ( Autocad ) با تمرینهایی همراه هستند که توضیح ابزارها و کاربردشان را راحت تر میکند. مدرس این فیلم آموزشی کم نظیر، آقای مهندس فرزاد چمن آرا می باشند که هم در زمینه معماری و هم به عنوان مدرس دروس و نرم افزارهای محاسبات و عمران سالها تجربه دارند.

مطمنا شما نیز پس از مطالعه آن، به این نکته پی خواهید برد. توجه : پس از پرداخت، بلافاصله لینک های دانلود تقدیم شما می شود. فیلم آموزش اتوکد بسیار کامل بوده و سعی شده در آن تمام مطالب مورد نیاز شما را پوشش دهیم. برای شروع سعی کنید یک مربع بکشید. با تایپ کردن R و D میتوانید Radius و Diameter را انتخاب کنید. لذا پس از خرید، به منوی پروفایل ( در بالای سایت ) رفته و پس از کلیک روی آن، در صفحه جدید بخش دانلودها را انتخاب کنید. در قسمت بالای سایت روی عبارت خرید این محصول کلیک کنید. بله. در اولین خرید ، یک کد تخفیف، همراه محصول خریداری شده دریافت می کنید که می توانید در خریدهای بعدی از آن استفاده نمایید. اما بهتر است، همیشه لینک ها را از طریق پروفایلتان در سایت دانلود کنید. نسخه دانشجویی اتوکد از لحاظ عملکردی با نسخه تجاری کامل یکسان است، به همراه یک استثنا: فایل های DWG که توسط نسخه دانشجویی ایجاد یا ویرایش شده اند، دارای مجموعه بیت پرچم داخلی (“پرچم آموزشی”) هستند. ایجاد و ویرایش اشکال، لایه ها، بلوک ها، خصیصه ها، ابعاد، طرح ها و چگونگی به اشتراک گذاری طرح هایتان با دیگران را بیان خواهیم کرد و شما را با این نرم افزار فوق العاده کاملا آشنا می کنیم تا هنگام کار با آن احساس راحتی کامل داشته باشید.

کافیست در سایت های مختلف آگهی استخدام مثل ای استخدام کلمه اتوکد را سرچ کنید، شرکت های مختلف روزانه بیشتر از ۱۰۰ عنوان آگهی برای استخدام اتوکد کار در آنجا منتشر می کنند. برای ذخیره سازی نقشه هایی که ترسیم می کند، از دستورات Save استفاده کنید. اما توصیه می کنیم نهایتا تا یک هفته پس از خرید، لینک های محصول را دریافت و دانلود کنید. لذا مجموع حجم کل محصول ۶۰۰ مگابایت می باشد. در پکیج نرم افزار اتوکد شما به صورت جامع از صفر تا صد آموزش می بینین. آشنایی با فضای عمومی نرم افزار، معرفی Modelspace، معرفی نوار Ribbon، استفاده از Pallet، معرفی نوار حالت، نحوه استفاده از، نوار دستور، تنظیمات اصلی نرم افزار، تنظیم محیط کاربری، استفاده از گزینه Help، نحوه باز کردن پروژهها، قابلیتهای Mouse، نحوه، ذخیرهسازی پروژهها، نحوه استفاده از خطوط، ترسیم دایره، خطوط منحنی و سطوح یکپارچه، ترسیم مستطیل، چندضلعیهای منتظم، ترسیم بیضی، الگوهای هاشور زدن، معرفی دستور Move، چرخش و تغییر زاویه، ویرایش توسط Trim و Extend، معرفی دستور Mirror، ویرایش زاویهها توسط Fillet و Chamfer، معرفی دستور Strech، روشهای تغییر مقیاس، شبکهبندی توسط Array، معرفی دستورهای Erase,Xplode و Offset، یکپارچهسازی ترسیم به وسیله Edit Polyline، روشهای انتخاب در Modelspace، استفاده از روش حذف انتخاب، تنظیم واحدهای ترسیم، استفاده از Snap Mode، ویرایش با استفاده از گریپها، معرفی پنل Layers، مدیریت محتوای لایهها، نمونه کار با لایهها، دسترسی به لایهها توسط Layer Control، تغییر مشخصات لایهها، کاربرد Layer Previous، آشنایی با ابزار تایپ متن Single Line، روشهای چینش متن، تنظیم ابزار نوشتاری، تایپ توسط حالت Multiline Text، ویرایش ابزار متن، گروهبندی و شمارهگذاری متنها، استفاده از نمادها و سمبلها، اصلاح غلطهای املایی توسط Dictionary، معرفی پنل Annotation، اندازهگذاری پیوسته، تنظیم حالت نمایش خطوط اندازه، روشهای ویرایش اندازهگذاریها، آشنایی با ابزار Leader، تنظیم حالت نمایش ابزار Leader، روشهای ویرایش ابزار Leader، آشنایی با پنل Block، روشهای ساخت Block و استفاده از Dynamic Block، نمونهی کار با ابزار Block، نحوه ویرایش Blockها، نحوه استفاده از Blockها در پروژههای مختلف، آشنایی با ابزار Rollover، روش کار با پنل Measure، ویرایش توسط Quick Property Changer، ماشین حساب، روش کار با ابزار Plot، تنظیم حالت نمایش فایل خروجی، تعریف ضخامت خطوط در Plot، آماده کردن طرح توسط Layout، روش ترسیم در Layout، تنظیم حالت دید در Layout، استفاده از یک صفحهبندی در پروژههای مختلف، آمادهسازی پروژه برای خروجی نهایی، تنظیم مقیاس ابزار Text، تنظیم مقیاس خطوط اندازه، تنظیم مقیاس ابزار Leader، ویرایش حالت Annotative، روشهای گرفتن خروجی در نسخههای مختلف Autocad، گرفتن خروجی به صورت PDF و گرفتن خروجی به صورت DWFX تمامی عنوانهایی هستند که در پکیج آموزش اتوکد، تدریس میشوند.

۲: روش کارت به کارت: در این روش شما مبلغ محصول مورد نظر را به شماره کارت ۰۶۰۴ ۹۸۲۹ ۳۳۷۸ ۶۱۰۴ بنام وحیده کرمی نژاد واریز کرده و با پشتیبانی (۰۹۱۸۹۴۴۳۷۰۹-۰۹۱۸۵۸۸۶۰۵۷) تماس می گیرید تا لینک محصولات برای شما ارسال شود. پس از خرید چگونه محصول دانلودی را دریافت می کنیم؟ پس از اتمام و نهایی شدن کار طراحی سازه در نرم افزارهای ایتبس و سیف لازم است تا خروجی های نرم افزار روی کاغذ آمده و به نقشه های اجرایی تبدیل شوند. قبل از شروع کار بر روی محصول نهایی، جزئیات به طور کامل با نرم افزار اتوکد برنامه ریزی شده است. زمانیکه قصد سفارش دادن چندین محصول را داشته باشید، روش پستی بهتر است. تمام مشتریانی که این محصول را تاکنون خریداری کرده اند بسیار راضی بوده اند. هدف این دوره آشنا کردن دانشجویان با اصول و مقدمات ترسیم به کمک نرم افزار است. همانگونه که توضیح دادیم، از نحوه باز کردن نرم افزار اتوکد با کلیک کردن روی آیکن آن ،شروع کرده و تا پیشرفته ترین نکات و کنترل ها آموزش داده شده است. برای مشاهده تمامی نسخه های آموزش اتوکد کلیک کنید. میتوانید فرمانِ ابزار موردنظر را تایپ کنید یا روی آیکون آن کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید