در دوره آموزش اتوکد AutoCAD را رزرو کند

اگر فقط فرمان های ترسیمی را بلد باشیم، نمی توانیم ترسیمات نقشه های ساختمانی را انجام بدهیم. مهندس فرزاد چمن آرا – طراح سازه و معماری – ۹ سال سابقه طراحی و کار در شرکت های مشاور و همکاری با دفتر فنی ادارات دولتی و ارگان های نظامی – طراحی بیش از ۱۵۰۰ پروژه سازه بتنی با انواع سیستم ها در نقاط مختلف ایران – طراحی بیش از ۸۰۰ سازه فولادی با سیستم های مختلف – نویسنده و مدرس دانشگاه – سابقه تدریس در آموزشگاه های معتبر خصوصی و دولتی – طراحی بیش از ۱۰۰۰ پروژه معماری و اجرای سازه های ساختمانی متعدد- مدرس نرم افزارهای مهندسی عمران و معماری در سایت لرن سیویل و تولید ۱۸ فیلم آموزشی بی نظیر در این سایت. پشتیبانی بی نظیر پشتیبان ­ها← از طریق تلفن ثابت دفتر دارک، پیام رسان تلگرام و واتس آپ و پیج اینستاگرام پاسخگوی مشکلات شما خواهیم بود. با داشتن نسخه PDF این کتاب میتوانید در موبایل خود در هر مکانی مشکلات اتوکدی خود را متوجه و آنها را رفع کنید!

Copy/Move: با این دستورِ بسیار کاربردی میتوانید یک خط یا حتی کل پروژه را کپی و جابهجا کنید. از این دستور برای ترسیم پاره خط ها و کمان های بهم پیوسته استفاده می کنیم. همان دورهای که مهندسها ساعتها پای یک نقشه مینشستند و با هر خطی که میکشیدند از خدا میخواستند کمکشان کند تا این خط یک میلیمتر جابهجا نشود. خیر فقط کافی است که یک لنگه این درب را ترسیم کنیم و بعد فرمان Mirror را اجرا کنیم تا لنگه دوم را دقیقاً معکوس لنگه اول برای ما ترسیم کند. این برنامه به طراح اجازه میدهد تا نقشههای دو بعدی و سه بعدی را ترسیم کند. آموزش اتوکد به صورت تضمینی ( دوبعدی و سه بعدی ) در ۳ ساعت ! با توجه به توضیحات هر قسمت براحتی می توانی بخش مورد نظر خود را انتخاب و از آموزش استفاده کنی . بعد از مشاهدهی یک صلیب سبز کلیک کنید.

در قسمت بالای سایت روی عبارت خرید این محصول کلیک کنید. ۳: روش خرید پستی: توصیه می شود برای خرید تنها یک محصول، از این روش استفاده نکنید. از همان ابتدا، آموزش از نحوه باز کردن نرم افزار و ترسیم یک پلان مسکونی آغاز شده و ضمن بررسی و آموزش تمامی دستورات مورد نیاز، در پایان نحوه سه بعدی نمودن اشیا و موضوعات و هم چنین یک پلان دو بعدی تدریس شده است. تیم تکلا سازه دارای بیش از 10 سال سابقه در تدریس نرمافزارهای عمران و معماری میباشد . آموزش ها کاملا پروژه محور بوده و در قالب مثال های عملی تدریس می گردد. تهیه شده است. یعنی کاملا کاربردی بوده و از بیان مطالب غیر ضروری که ممکن است هرگز به کار شما نیایند! فیلم آموزش اتوکد بسیار کامل بوده و سعی شده در آن تمام مطالب مورد نیاز شما را پوشش دهیم. آیا با مشاهده این فیلم ، تمام مطالب را یاد خواهیم گرفت؟

این فیلم آموزشی را دانلود نموده و در عرض سه ساعت تمام نکات و دستورات لازم نقشه کشی را به طور حرفه ایی یاد بگیرید. پرهیز شده است. هم چنین مراحل مقدماتی لازم جهت ارسال نقشه از اتوکد به برنامه تری دی مکس ( سه بعدی نمودن و لایه بندی) و نیز برنامه های سیف و ایتبس ارائه شده است. از آنجا که آموزش بسیار کاربردی، گام به گام و به زبان ساده می باشد و صفر تاصد آموزش اتوکد را پوشش میدهد، برای تمام افرادی که می خواهند اتوکد را حرفه ایی و کاربردی یاد بگیرند توصیه می شود. آموزش اتوکد به زمان دوره نیست! این آموزش در بستر اسپات پلیر که صرفا برای نمایش آموزش به صورت خیلی ساده و کاربر پسند طراحی شده است ارائه میگردد. این فیلم با هدف آموزش اتوکد دو بعدی و سه بعدی جهت تهیه و ترسیم نقشه های مهندسی عمران و معماری برای ارائه به نظام مهندسی ، دانشگاه، کارفرمایان و … نرم افزار اتوکد محصول یک شرکت آمریکایی به نام اتودسک (Autodesk) است و همانطور که گفته شد امکان ترسیم نقشههای دو بعدی و سه بعدی را برای کاربران خود فراهم میکند.

دیدگاهتان را بنویسید