دوره آموزش اتوکد AutoCad مخصوص مهندسین عمران

چرا باید از دورههای غیرحضوری استفاده کنیم و معایب دورههای حضوری چیست ؟ بی تردید کلاس های حضوری به جهت ، شرایط ارتباط دو جانبه و دیگر مزیت های آموزش های حضوری، برای بسیاری از علاقه مندان مناسب بوده اما به علت مباحث اقتصادی و مرقون به صرفه نبودن، سپری کردن دوره های آموزشی طراحی اتوکد در موسسات حضوری، به نظر می رسد؛ انتخاب گذراندن دوره های آموزشی آنلاین طراحی اتوکد، به میزان زیادی برای متقاضیان خوشایند تر و البته مفید بر فایده واقع می شود. مطمئن باشید بعد از گذراندن این دوره میتوانید به راحتی تمامی پروژههای دانشگاهی و اجرایی و تمامی ایدههای ذهنی خود را در اتوکد ترسیم، ویرایش، مدلسازی، نورپردازی، متریالسازی و رندرگیری کنید و بدون اینکه به کوچکترین مشکلی برخورد کنید! گزینه های یادگیری و آموزش حرفه ای اتوکد شما، از نکات و ترفندهای رایگان، فیلم ها و دوره ای گرفته تا خدمات پولی از متخصصان، مربیان مجاز و شرکای مجاز متغیر است.

البته، استفاده از برنامههای سهبعدی سادهتر است. بنابراین، فراگیری نحوه استفاده از این نرم افزار قدرتمند به شما کمک می کند تا هر چه سریع تر مسیر صحیحی را برای کسب در آمد انتخاب کرده و به سوی آن حرکت کنید. پیشنهاد من به افرادی که نسبت به تهیه این بسته غیرحضوری مردد هستند این است که فرصت را از دست ندهید و حتماً مصمم در این دوره شرکت کنید. دوره آموزش اتوکد معمار گلد، از 20 ساعت فیلم آموزشی تشکیل شده است. با ترسیم مثالی از یک ساختمان تکنیک های ترسیم فضاهای داخلی، نما، برش را فرا می گیرید. این آموزش اتوکد که با زبان فارسی و کیفیت بالا تهیه شده ، می تواند پاسخگوی نیاز علاقه مندان و دانشجویان آموزش اتوکد باشد.مهندسین علاقه مند به یادگیری ، با دنبال کردن آموزش اتوکد سه بعدی می توانند از ابتدای کار که آشنایی با محیط ۳d نرم افزار اتوکد می باشد تا انتهای آموزش ها که شامل نور پردازی و رندر در اتوکد است را با زبانی ساده و به صورت رایگان فرا بگیرند. در فصل آخر با انجام یک پروژه پنج طبقه با پارکینگ و زیرزمین به آموزش های کامل تری از پلان ها، نما و برش یک آپارتمان پرداخته شده و نکات مهم و حائز اهمیت آکس بندی ، ستون گذاری و شیب بندی پشت بام آموزش های داده شده است.

در یک پروژه آپارتمان پنج طبقه تمامی نکات مربوط به نقشه های سایت پلان، پلان پارکینگ، پلان طبقات و برش و نما و همچنین پلان شیب بندی پشت بام را فرا میگیرید. مدرس این دوره آموزشی، محور آموزش خود را بر این امر بنا نهاده و قصد دارد در راستا هر کسی که آموزش های این پکیج را فرا گیرد هر گونه ترسیمی را به صورت حرفه ای و با سرعت و دقت قابل قبولی را انجام دهد. شما پس از اتمام دوره تسلط کامل بر فاز 1 و 2 معماری و توانایی ترسیم انواع نقشه از یک دیاگرام ساده تا طرحهای پیچیده و ترسیمات معماری را خواهید داشت. از قابلیت های این نرم افزار می توان به قابلیت های گسترده طراحی مانند نقطه ثقل هوشمند، ابزار اندازهگیری دقیق و غیره اشاره کرد. به بیان ساده تر در روش clean screen بصورت حرفه ای از صفحه کلید، ماوس و خط فرمان استفاده خواهید کرد که دقت و سرعت عملتان افزایش چشم گیری پیدا خواهد کرد. همراهی ما بعد از تهیه پکیج تمام نخواهد شد. آموزش اتوکد این مزیت را دارد که به شما در تبدیل شدن به یک متخصص تمام عیار کمک میکند تا بتوانید زبان ارتباطی این رشته را درک کنید.

نرم افزار اتوکد یکی از اولین نرم افزار های طراحی به کمک کامپیوتر بود که میتوانست بر روی کامپیوترهای شخصی کاربران اجرا شود. پکیج با پست پیشتاز و بدون صرف هزینه ای از طرف شما ارسال می شود که باعث میشود در کمترین زمان ممکن، یعنی بین 1 تا 3 روز کاری به دست شما برسد. همچنین طراحی و ترسیم آزاد سه بعدی و دو بعدی، کیفیت بالا در پردازش و چاپ طراحیها، بهرهمندی از پسوند اختصاصی DWG، محیط برنامه نویسی پیشرفته برای کاربردهای خاص، امکان اشتراک گذاری طرحها با حداقل حجم و حداکثر کیفیت، انتقال آسان تنظیمات بین کامپیوترهای مختلف، انعطاف پذیری بالای محیط کاربری و جلوگیری از انجام تغییرات ناخواسته از دیگر قابلیت های این نرم افزار است. آن دسته از کاربرانی نیز که دارای ایمیل دانشجویی هستند، میتوانند یک اکانت 3 سالهی دانشجویی داشته باشند. اتودسک دارای مراکزی در سوئد, اتریش, اسپانیا, آلمان, انگلستان, ژاپن, استرالیا و جمهوری چک است. افزونه ها: از آنجا که اتوکد بسیار محبوب است، تعداد زیادی پلاگین در دسترس است که باعث می شود نرم افزار مفیدتر و دوستانه تر باشد. برای اولین بار از نوار ابزارهای اتوکد استفاده نکنید تا دقت و سرعت عملتان در ترسیم چند برابر شود.

دیدگاهتان را بنویسید