قیمت آموزش اتوکد در بازار آنلاین خدمت از ما

بله، این آموزشها از سطح مقدماتی تا پیشرفته طراحی شده و اگر دانشی از اتوکد ندارید باز هم به یک متخصص اتوکد تبدیل میشوید و میتوانید تمامی پروژههای شخصی، شرکت، دانشگاه و نظام مهندسی را انجام دهید. در واقع از سطح مبتدی تا پیشرفته را پوشش میدهد. همانگونه که توضیح دادیم، از نحوه باز کردن نرم افزار اتوکد با کلیک کردن روی آیکن آن ،شروع کرده و تا پیشرفته ترین نکات و کنترل ها آموزش داده شده است. CAD در نام این نرم افزار مخفف Computer Aided Design به معنی طراحی به کمک نرم افزار و در منابع دیگر، مخفف Computer Aided Drafting به معنای ترسیم فنی به کمک نرم افزار است. طراحان و برنامه نویسان نرم افزار اتوکد سالهاست به سرعت کاربری و دقت آن توجه ویژه ای داشته اند که موجب به وجود آمدن یک سبک از استفاده نرم افزار به نام Clean Screen گردید که در کمتر کتاب و آموزش موجود در بازار سخنی از ان به میان آمده است. نرم افزار قدرتمند اتوکد ، امکان استفاده از محیط های دو بعدی و سه بعدی را برای کاربران خود فراهم می کند. توجه نمایید که هر محصول تکی خریداری شده، فقط برای یک نفر و در یک سیستم قابل مشاهده و استفاده می باشد.

به ازای هر نفر اضافه ۱۰ درصد تخفیف در نظر گرفته می شود. ضمنا شما با عضویت در گروه تلگرام لرن سیویل با هزاران نفر از همکاران خود در ارتباط بوده و در فضای مجازی نیز با شما همراه خواهیم بود. بله. در اولین خرید ، یک کد تخفیف، همراه محصول خریداری شده دریافت می کنید که می توانید در خریدهای بعدی از آن استفاده نمایید. طبق آمارها و شاخصهای جهانی از سال ۲۰۱۰ میلادی اتوکد به محبوبترین و پرکاربردترین نرمافزار در حوزه طراحی دو بعدی تبدیل شده است و بالغ بر ۹۳٪ طراحان جهان از این نرمافزار استفاده میکنند. آیا میدانید محبوبترین نرم افزار دو بعدی اتوکد است؟ در این محصول دستورات اتوکد و اصول کار با با این نرم افزار برای مهندسین آموزش داده شده است. ۲: روش کارت به کارت: در این روش شما مبلغ محصول مورد نظر را به شماره کارت ۰۶۰۴ ۹۸۲۹ ۳۳۷۸ ۶۱۰۴ بنام وحیده کرمی نژاد واریز کرده و با پشتیبانی (۰۹۱۸۹۴۴۳۷۰۹-۰۹۱۸۵۸۸۶۰۵۷) تماس می گیرید تا لینک محصولات برای شما ارسال شود.

شماره تماس های ۰۹۱۸۵۸۸۶۰۵۷ – ۰۹۱۸۹۴۴۳۷۰۹ برای راهنمایی و پشتیبانی در دسترس شما هستند. واحد فروش ما این امتیاز را برای همکارانی که به صورت گروهی یا چند نفره خرید می کنند قائل شده است. اولین نسخه اتوکد فقط از واحدهایی مانند چند ضلعیها، دایرهها، خطوط، قوسها و متن برای ساخت اشیاء پیچیده استفاده میکرد. با ارایه چند مثال با تکنیک های کاربردی مهم در ترسیمات ساختمانی آشنا می شوید و می توانید با سرعت بالایی انجام این ترسیمات را انجام دهید. برای مثال برخی قصد یادگیری آموزش اتوکد معماری دارند، برخی هم آموزش اتوکد عمران یا آموزش اتوکد الکتریکال برای برق ساختمان. بر همین اساس لزوم استخدام و به کارگیری متخصصان و طراحان مجرب و متخصص در حوزه طراحی اتوکد بسیار جدی و مهم برای این شرکت ها قلمداد می شود. اگر دانشجوی یکی از این رشته ها هستید آموزش اتوکد را در صدر برنامه خود قرار دهید. من رشته ام عمران و معماری نیست،رشته ام برق هست ولی برای کارام نیاز به آموزش اتوکد داشتم. نرم افزار اتوکد برای رشته های مهندسی، چیزی فرارتر از یک ضرورت است. در این بخش مجموعه ای از آموزش های این نرم افزار، بلاک، ترفند ها و کتاب آموزشی اتوکد را برای جامعه طراحان، معماران، دانشجویان و علاقمندان فراهم آورده ایم و امیدواریم که مفید واقع شوند.

از مزایای این نرم افزار، می توان به برخورداری از نسخه های اندروید و وب اشاره نمود. مهندس فرزاد چمن آرا – طراح سازه و معماری – ۹ سال سابقه طراحی و کار در شرکت های مشاور و همکاری با دفتر فنی ادارات دولتی و ارگان های نظامی – طراحی بیش از ۱۵۰۰ پروژه سازه بتنی با انواع سیستم ها در نقاط مختلف ایران – طراحی بیش از ۸۰۰ سازه فولادی با سیستم های مختلف – نویسنده و مدرس دانشگاه – سابقه تدریس در آموزشگاه های معتبر خصوصی و دولتی – طراحی بیش از ۱۰۰۰ پروژه معماری و اجرای سازه های ساختمانی متعدد- مدرس نرم افزارهای مهندسی عمران و معماری در سایت لرن سیویل و تولید ۱۸ فیلم آموزشی بی نظیر در این سایت. با یادگیری اتوکد میتوانید مهارتهای نرم افزاری خود را بهبود ببخشید و نقاط ضعف و قوت خود را بهتر بشناسید. فیلم آموزش اتوکد به زبان ساده ( همین محصول ) نیز از محبوبیت ویژه ایی در بین کاربران لرن سیویل برخوردار است و یادگیری مطالب آن برای هر مهندسی بسیار واجب و ضروری می باشد. اتوکد به نوعی یک وسیله مترجم بین مهندسین در تمامی نقاط جهان است که می توانند از این طریق بدون حضور طراح باهم ارتباط کاری برقرار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید