قیمت آموزش اتوکد در بازار آنلاین خدمت از ما

این نرم افزار پرطرفدار، قابلیت هایی فراوانی دارد که در این مقاله سعی شده است طی 6 گام ساده آموزش اتوکد را به صورت رایگان برای شما توضیح دهیم. آموزش نرم افزار AutoCAD به صورت گام به گام انجام می شود. در واقع ویژگی Drafting که معادل اصطلاح Technical Drawing است به کاربران امکان می دهد تا با کمک نرم افزار بتوانند به ترسیم نقشه های فنی بپردازند. بله. قطعا کسب و کارهای بزرگی به دنبال طراح اتوکد برای اجراسازی برنامه های معرفی و تبلیغات محصولات و خدمات شان می باشند که به طراحان اتوکد، حقوق های مناسبی می پردازند. Autodesk، شرکت پشتیبان اتوکد، نسخه های سفارشی را توسعه داده است که می تواند توسط مهندسان طراحی، مهندسان عمران، مهندسان برق و الکترونیک و مهندسان مکانیک مورد استفاده قرار گیرد. این دستورات می تواند در یادگیری اتوکد سه بعدی هم موثر باشد، همچنین یادگیر اتوکد را برای شما و هر کسی که تمایل داشته باشد فراهم کند. که از جمله این موارد می توان به آموزش ترسیمات سه بعدی و ارائه طرح ها و نقشه های سه بعدی اشاره کرد. این آموزش به طور قطع بهترین آموزش موجود در بازار طراحی ایران است که به سرعت اتوکد را یاد میگیرید.

قبل از این که بخواهید فرایند آموزش اتوکد را پیش بگیرید باید بدانید اتوکد مادری برای تمامی نرم افزار های حوزه ترسیم و نقشه کشی است ، بنابر این پر کاربرد ترین نرم افزار حوزه طراحی نیز محسوب می شود؛ فرقی نمی کند بخواهید رویت (revit) کار کنید یا etabs شما باید اتوکد بدانید و در نهایت فایل ایجاد شده توسط این نرم افزار را وارد سایر نرم افزار ها کنید؛ همین باعث می شود که شما آموزش اتوکد را جدی بگیرید . پیشرفت و توسعه روزافزون محصولات صنعتی باعث شده تا برای سهولت و افزایش دقت در تولیدات صنعتی، طرحهای اولیه بصورت نقشه های دو بعدی مستند سازی شوند. طراحی با این نرمافزار مستقیما باعث کاهش خطاهای انسانی شده، و یادگیری و استفاده از آن برای طراحی قطعات مکانیکی، تحلیل سیستمهای برق و لولهکشی بسیار به مهندسان توصیه میشود. بلکه تجربیات چند ساله ما در حوزه آموزش و طراحی و اجرای پروژه های مختلفه که می تونه کمک زیادی به رشدکسب و کار شما بکنه. بیشتر ابزارهای اساسی نام کارهایی است که آنها انجام می دهند. در واقع، وجود عبارت CAD در نام این نرم افزار مخففی است از عبارت Computer Aided Design به معنی طراحی به کمک نرم افزار است.

البته در منابع مختلف دیگر CAD را بعنوان کلمه اختصاری عبارت Computer Aided Drafting و به معنای ترسیم فنی به کمک نرم افزار نیز معرفی کرده اند. و در نهایت در ورژن 2010 نرم افزار اتوکد، این قابلیتها با ویژگیهایی نظیر دستورالعملهای پارامتریک و و امکان استفاده از قابلیت Mesh Modeling به اوج کارآیی و توانایی در طراحی و اجرای پروژه های دو و سه بعدی رسید. این پیشرفتها در نقشه کشی صنعتی ابتدا در محدوده ترسیم دو بعدی نقشه ها بصورت کامپیوتری با سرعت و دقت بیشتر خود را نشان داد اما امروزه ترسیم مدلهای سه بعدی، تحلیل مکانیکی و حتی تولید به کمک کامپیوتر نقش به سزایی در تولید محصولات صنعتی ایفا می کند. این نرم افزار که برای نخستین بار در سال 1982 توسط شرکت Autodesk طراحی شد، یکی از نخستین نرم افزارهای طراحی به کمک کامپیوتر بود که کاربران می توانستند آن را بر روی کامپیوترهای شخصی خود اجرا کنند. کاربردهای بیشمار این نرم افزار، زمینه ساز اشتغال بخش عمده ای از کاربران کامپیوتر بوده و می توان این نرم افزار قدرتمند را بعنوان یک بنگاه اشتغال زایی حرفه ای معرفی کرد. بدون شک با امتیازها و جنبه های مثبت نرم افزار اتوکد تا حدود زیادی آشنا دارید.

مطمئن باشید بهترین نقطه شروع اتوکد برای شما هنرجویان عزیز این نقطه است چون تمامی چالشهای محیط کاری شما در این پکیج دیده شده است و با تهیه و دیدن این پکیج شما توانایی این را دارید که به راحتی انواع پروژهها را تکمیل و طراحی کنید. این بسته آموزشی بصورت کاملاً انحصاری برای دانشجویان، مهندسین و اساتید معماری و عمران طراحی و تولید شده و تمامی پروژههای عملی و مثالهای انجام شده در این محصول مرتبط با رشتههای ذکر شده است. شما میتوانید شرح تمامی دستورات مهم اتوکد و همینطور نحوه استفاده از این دستورات رو مرحله به مرحله یاد بگیرید و سعی بر این شده که برای هر دستور تمامی جزئیات بیان بشود. تمامی خواستههای شما از اتوکد در این بسته آموزشی پاسخ داده میشود و شما به هیچ منبع دیگری نیاز ندارید زیرا همراه این بسته آموزشی، کتاب آموزش اتوکد هم برای شما ارسال میگردد که نویسنده این کتاب هم مدرس همین دوره است. که از سال 1982 تا به امروز در نسخه های گوناگون تولید شده است.

دیدگاهتان را بنویسید