قیمت آموزش اتوکد در بازار آنلاین خدمت از ما

البته کاربرد اتوکد در عمران و رشتههای مهندسی خلاصه نمیشود و تمامی رشتههای مهندسی را شامل میشود. البته برخی هم آن را مخفف Computer Aided Drafting به معنی «ترسیم فنی به کمک نرمافزار» میدانند. شما به کمک اتوکد میتوانید طرحها و نقشههای حرفهای و دقیقی رسم کنید. اصلاً انتظار نداشتم اینقدر مطالب جدید از اتوکد یاد بگیرم، از تلاش شما سپاسگزارم و ممنونم از اینکه تمام اتوکد رو کامل توضیح دادید به برکت آموزشهای عالی مهندس منتظری الان تو یک دفتر مهندسی مشغول بهکارم و تونستم از نظر مالی استقلال داشته باشم. آموزشهای این فایل شامل آموزش جامع و با کیفیت نرم افزار اتوکد ( Autocad ) میباشد که برای راحتی بیشتر متقاضیان به زبان فارسی تولید شده است. توجه داشته باشید که آموزش اتوکد صنعتی تفاوت چندانی با اتوکد معماری ندارد و اگر به خوبی با ابزار های آن آشنا شده باشید می توانید در زمینه صنعت نیز از آن استفاده کنید. با باز کردن برنامه اتوکد اولین رویارویی شما با پنجرهای خواهد بود که به سه قسمت تقسیم میشود.

در قسمت سمت چپ پنجرهای قرار دارد که ابزارهایی را در اختیارتان قرار میدهد که به کمکشان میتوانید نقشههای قبلی یا یک نقشه جدید را باز کنید و وارد میدان اتوکد شوید. روی Next کلیک کنید تا به اضلاع بهمپیوستهی بعدی بروید. موارد بعدی که میشه بهشون اشاره کرد، اینه که شما با یک بار تهیه آموزش آنلاین به صورت دائمی دوره رو دارید و هر موقع نیاز بود مجددا میتونید مشاهده کنید. نرم افزار اتوکد اولین بار برای سیستمعامل ویندوز طراحی شده بود اما الان روی سیستمعاملهای مختلفی از جمله mac، IOS و Android هم قابل اجراست. برای تأیید Fillet، دو بار کلید Enter را بزنید. حالا Intersect را تایپ، دو شئ را انتخاب و تأیید کنید. با توجه به توضیحات هر قسمت براحتی می توانی بخش مورد نظر خود را انتخاب و از آموزش استفاده کنی . زمانی که چندین خط را با این دستور ترسیم می کنیم، اگر روی یکی از آنها کلیک کنیم فقط آن خطی که روی آن کلیک کردیم، انتخاب می شود، پس خطوطی که با فرمان line ترسیم می کنیم، خطوط بهم پیوسته ای نیستند. چون قرار است در این مطلب نرمافزار درجه یکی به نام اتوکد را به شما معرفی کنیم.

آشنایی با این نرم افزار برای کسانی که به قصد فعالیت در زمینه مهندسی را دارند الزامی است. آشنایی با این نرم افزار برای کسانی که به نحوی قصد فعالیت در زمینه های مهندسی را دارند، الزامی است. همچنین راههای آموزش و پیشنیازهای لازم برای یادگیری اتوکد را هم به شما معرفی خواهیم کرد. در کلاس حضوری آموزش اتوکد رادمهر فسا ، کارآموزان طی فرایندی فشرده و بازارکاری با نرم افزار اتوکد ۲۰۱۸ آشنا خواهند شد و در نهایت کارآموز از آموزشگاه اتوکد رادمهر فسا مدرک معتبر فنی و حرفه ی اتوکد را دریافت خواهد کرد. اگر شما هم طراح یا مهندس هستید یا به هر دلیلی به نقشه و طرحهای گرافیکی پیوند خوردهاید، این مقاله پیوندتان را مبارک خواهد کرد! الان مهندسها، طراحان و نقشهکشها با خیال راحت و با دقت صدم میلیمتر طراحی میکنند، نقشه میکشند، به طرحشان بُعد میدهند و از نتیجه کار لذت میبرند. نرم افزار CAD شیوه کار جهان، به ویژه در صنایع مهندسی و معماری را تغییر داده است. برای مثال اگر شما بخواهید زاویه های 90 درجه را ترسیم کنید می توانید به راحتی با گزینه ORTHRO MODE این کار را انجام دهید.

همچنین در حین انجام این پروژه با ضوابط شهرداری و نظام مهندسی مربوط به این پروژه نیز آشنا خواهید شد. اگر فقط فرمان های ترسیمی را بلد باشیم، نمی توانیم ترسیمات نقشه های ساختمانی را انجام بدهیم. خط فرمان: خط فرمان یا Command line به شما کمک میکند تا ابزار مورد نظرتان را تنها با تایپ چند حرف پیدا کنید. یک نرمافزار طراحی که در قلمروی صفر و یکها پادشاهی میکند. ابزار پنهان: به جز ابزارهای موجود در ریبون، ابزارهای پنهانی هم در اتوکد وجود دارند. فیلم آموزش اتوکد ۲۰۱۳ به زبان فارسی طراحی شده و تمامی اطلاعات لازم برای رسم یک طرح و نقشه به ساده ترین تعریف ممکن توضیح داده میشود. اما هریک از این روشها در طراحی و آموزش اتوکد در چه حوزههایی کاربرد دارد؟ شما میتوانید با کلیک روی فلش پایینِ هر پنل، این ابزار را کشف کنید! نرم افزار 2D CAD همچنین به کاربران امکان می دهد نقشه هایی با ابعاد و جداول را ترسیم و حاشیه نویسی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید