قیمت آموزش اتوکد در بازار آنلاین خدمت از ما

در صورتی که فقط از روی وقتگذرانی و بدون هیچ هدفی در کلاس شرکت میکنید. یکی از خصوصیت های نرم افزار اتوکد که آن را از نرم افزار های هم دره خود مجزا میکند و یک سر و گردن بالاتر می بردن بهره گیری از نوار دستور یا command line می باشد. 5. دستور Line و ترسیم خط با طول و زاویه مشخص در اتوکد. 42. دستور های رسم انواع خط اندازه ( dimradius – dimlinear و.. برای رسم اولین شکل خود، Top View را در قطبنما انتخاب کنید. به طور مشابه، طراحی مدنی، طراحی داخلی 3D و طراحی داخلی حرفه ای از اشیاء خاص داده ای پشتیبانی می کنند و محاسبات و نمایندگی های مهندسی عمران را آسان می کنند. یکی از قابلیت های پر قدرت اتوکد قابلیت استفاده از بلاک یا block می باشد. محیط نرم افزار اتوکد به سه محیط کلی: model space و paper space و block editor تقسیم می شود . در این پکیج آموزشی هدف آموزش اتوکد دوبعدی و سه بعدی به زبان ساده و روان است. می چرخد. معماری 98 در چرخه فعالیت خود هدف ها و برنامه های بزرگی برای اجرا دارد. دانش آموزشان رشته های فنی حرفه ای: اگر شما هنوز وارد دانشگاه نشده اید و هنوز در هنرستان تحصیل می کنید بهترین زمان است تا این نرم افزار را یاد بگیرید و به آینده شغلی خود هدف بدهید.

بر همین اساس؛ لزوم فراگیری و کسب آموزش اتوکد برای بسیاری از فعالان و علاقه مندان به حوزه های فنی و صنعتی در رشته های گوناگون، حائز اهمیت تلقی می شود. بنابراین اگر اتوکد به نرم افزاری خروجی ندهد آن نرم افزار خود می تواند فایل های اتوکد را باز کرده و از اطلاعات آن استفاده کند. کمپانی اتودسک معمولا هر ساله بین تاریخ ۲۰ ام تا ۲۷ مارس نسخه جدید این نرم افزار را منتشر میکند و هر ساله سعی در بهبود قابلیت ها و افزودن امکانات جدید به این نرم افزار می کند. ای آموزش یک رویکرد سیستماتیک (هر بار یک قدم) را ارائه می دهد. 1. آنچه در این دوره آموزشی فرا می گیریم. از این فرمان برای ترسیم هاشورها در نرم افزار اتوکد استفاده می کنیم. علاقمندان: فارغ از رشته تحصیلی و شغل، شما در صورت علاقه به دنیای مهندسی می توانید این نرم افزار را یاد بگیرید .

کلیه متخصصین در رشته های مهندسی بر آموزش اتوکد تاکید بسیار دارند. اتوکد در مقایسه با دیگر نرم افزارهای مهندسی بیشترین کاربرد را دارد. یکی دیگر از قابلیت های این نرم افزار خروجی گرفتن به انواع نرم افزار های مهندسی دیگر نظیر رویت، تری دی مکس و … این تغییر به منظور مطابقت بهتر با سایر بسته های خاص رشته نظیر اتودسک مانند اتوکد الکتریک و اتوکد مکانیک ایجاد شده است. از رشته های عمران و معماری گرفته تا رشته های برق، مکانیک، صنایع ، تاسیسات، نقشه برداری و … بنابراین یادگیری نرم افزار اتوکد فقط برای یک قشر خاص نیست و برای تمامی مشاغل مانند مهندس عمران، مکانیک، برق، صنایع، کامپیوتر، شیمی و… تمرین های انتخاب شده در این دوره بیشتر مناسب رشته های مهندسی مکانیک، طراحی صنعتی و سایر رشته های مرتبط می باشد. مهندسین رشته مرمت آثار باستانی هم به کمک این نرمافزار با دقت و ظرافت بیشتری میتوانند هنرشان را به اجرا دربیاورند.

اتوکد به عنوان ابزاری برای برنامه ریزی معماری: این معماران را قادر می سازد که در یک مرحله طراحی، قدرت یک ساختمان را طراحی، برنامه ریزی، اجرا و تحلیل کنند. این برنامه میتواند برای پروژههای ساده مانند نمودارها یا طرحهای پیچیده مانند طراحی معماری یک ساختمان استفاده شود. این فضا به شما این امکان را می دهد تا شکل های ترسیم شده در محیط مدل را در سایز کاغذ مشاهده، شیت بندی و پرینت گرفته و با باز کردن پنجره های متعدد به محیط مدل، آن قسمت از نقشه را که مورد نظر شما است به نمایش در بیاورید و در شیت خود بچینید. در این فضا شما قادر هستید با سرعت زیاد و با در اختیار داشتن تمامی ابزار ها نقشه خود را در فضای نا محدود مختصات رسم کرده و شیت بندی کنید. کاربران با دانلود رایگان آموزش اتوکد ۲۰۱۸ از وب سایت آموزشگاه فنی حرفهای آریا تهران میتوانند تمامی ابزارها و کاربردهای این نرم افزار که کمی قبلتر به آنها اشاره شد را به خوبی یاد گرفته و مهارتهای لازمه را کسب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید