مجتمع فنی تهران نیاوران

این مجموعه که توسط گروه تیم مهندسی آریا تهران توسعه یافته است و با موضوع آموزش نرم افزار اتوکد ۲۰۱۹ در نزدیک به ۸ ساعت میتواند سرعت یادگیری شما را بسیار افزایش دهد. در فصل اول پک آموزش Autocad، ابتدا مفاهیم پایه مربوط به آموزش اتوکد دو بعدی، به شما آموزش داده میشود که شامل: آشنایی با محیط نرمافزار و تمامی ابزارها و دستورات ویرایشی و ترسیمی، هاشورها و متنها، اندازه گذاریها و جداول، لایه بندی و مدیریت لایه ها، آشنایی با بلوکهای داینامیک و هوشمند، پلات گرفن اصولی از نقشههای اتوکد و همچنین کلیه دستورات و تکنیکهایی است که شما برای ترسیم نقشهای دقیق و با بالاترین سرعت به آن نیاز دارید. در زمینه ترسیم آکس بندی و ستون گذاری بصورت مفصل اموزش میبینید. اتوکد صدها دستور را می شناسد و هنگامی که پیشرفت بیشتری کردید، می توانید حتی نوار ابزار را نیز سفارشی کنید – دستوراتی را که می دانید مفیدترین هستند اضافه یا اولویت بندی کنید. شایان ذکر است مدرس دوره، افتخار همکاری با بیش از 50 کارخانه تولید اسکلت فلزی و تالیف کتب فنی مهندسی را نیز در کارنامه خود دارد. از اتوکد ۲۰۱۷ برای طراحی و رسم نقشههایی برای صنایع معماری، ساخت و ساز، مهندسی، تولید و طراحی محصولات به شکل دو بعدی و سه بعدی استفاده میشود.

اما از همین ابتدا بگذار یک عهدی را با هم ببندیم که شما با جدیت این دوره آموزشی رایگان را ببینید و تمرین کنید، من هم قول می دهم که به طور مستمر برایتان محتوای آموزشی رایگان تولید کنم و در اختیارتون قرار بدهم. اما اگر می خواهید به درجه حرفه ای برسید نیاز به تمرین های سخت دارید و دائم باید با نرم افزار اتوکد تعامل داشته باشید. مسلما استفاده از این منابع برای آموزش اتوکد بیتاثیر نیست؛ اما نمیتوان کاملا به آنها اتکا کرد. در واقع هدف از ارائه آزمون آنلاین اتوکد این است که شما سطح علمی خود را بسنجید، و در صورتی که این آزمون ها در طول زمان یادگیری انجام شود، بسیار می تواند برای شما مفید تر باشد، چرا که شما بعد از انجام آزمون آنلاین اتوکد به نقاط ضغف و نقاط قوت خود پی می برید، و در طول دوره آموزش می توانید میزان یادگیری خود را در نرم افزار اتوکد افزایش دهید.. شاید برخی تصور کنند فیلمهای آموزشی به اندازه کلاسهای حضوری نتوانند مطالب را راحت بیان کنند و قدرت یادگیری از فیلمهای آموزشی کم باشد، این افکار بسیار غلط است چرا که از استادان مجرب برای آموزش استفاده شده و فیلمها بسیار با کیفیت هستند و به نوعی کلاس درس خصوصی را به شما ارائه میکنند.

شما همچنین می­توانید اطلاعات و سوابق کاری هر مدرس را همراه با نظرات شاگردان قبلی در مورد کیفیت آموزش آنها مشاهده کنید. همچنین برای رسم نقشههایی مانند مدار فرمان و قدرت در ماشینهای الکتریکی باز نیز نرم افزار اتوکد مورد استفاده قرار میگیرد. در کنار همه این آموزشها، مجتمع فنی آریا تهران نیز یکی از مجموعههای آموزشی برتر ایران در آموزش نرم افزار اتوکد است. برای استفاده از یکی از بهترین مجموعههای آموزشی وارد وب سایت آریا تهران و یا تله تیچرز شده و از دانلود رایگان فیلم آموزشی اتوکد لذت ببرید. اتوکد ۲۰۱۹ نیز مانند سایر ورژنهای خود به دلیل داشتن یک محیط داخلی بسیار مهندسی شده و دشوار، نیاز به آموزش دارد ولی ما این کار را در سایت “آموزشگاه آریا تهران ” با قرار دادن مجموعههای آموزشی نرم افزارها بسیار آسان کردیم. در آموزش اتوکد ۲۰۱۷ تدریس گام به گام ابزارها، منوها، لایهها، بلوکهاف لایه بندی، ابعاد، نحوه ایجاد اشکال هندسی و ویرایش آنها، حاشیه نویسی و اضافه کردن متن آموخته میشود حتی برای افراد متخصص و با تجربه در زمینه اتوکد نیز مطالب جدیدی برای یادگیری وجود دارد که با دانلود رایگان آموزش اتوکد ۲۰۱۷ pdf و مشاهده فیلمهای آموزشی قابل استفاده است.

خط فرمان محلی برای نوشتن عنوان دستور بوده و با فرشدن کلید Enter دستور قابل اجرا خواهد شد. 5. دستور Line و ترسیم خط با طول و زاویه مشخص در اتوکد. آموزش کامل ترسیم دو بعدی و سه بعدی، آموزشها و دستورات ویرایشی و کاربرد آنها,ساخت و مدیریت لایهها و . نرم افزار اتوکد محصول یک شرکت آمریکایی به نام اتودسک (Autodesk) است و همانطور که گفته شد امکان ترسیم نقشههای دو بعدی و سه بعدی را برای کاربران خود فراهم میکند. همانطور که گفته شد هدف ما در مکتب تی وی انتقال دانش کافی در بهترین نحو به دانشجو است بهطوریکه نیاز به مطالعه جزوههای دیگر نداشته باشد. چرا که شما در طول دوره آموزشی تنها دستوراتی را می آموزید که به وسیله آن ها می توانید فقط همان نقشه های ارائه شده در کلاس را رسم نمایید. 42. دستور های رسم انواع خط اندازه ( dimradius – dimlinear و..

دیدگاهتان را بنویسید