مجتمع فنی تهران نیاوران

البته گفتنی است که برای رندر اتوکد زیاد برنامه مناسبی نیست و بهتر است از نرم افزارهای بهتری از جمله تری دی مکس استفاده کنید. البته هنرجویان عزیز در صورت تمایل می توانند در دوره آموزش اتوکد مقدماتی و دوره آموزش اتوکد پیشرفته بصورت مجزا ثبت نام کنند. بنابراین بر آن شدیم تا یک ویدیوی آموزش مقدماتی کامل و به زبان فارسی را برای کاربران عزیز منتشر کنیم. شایان ذکر است که با ساخت نرم افزار اتوکد AutoCAD ، به کاربران امکان استفاده نمودن از محیط های دو بعدی و سه بعدی به منظور ترسیم نقشه های مهندسی و صنعتی ارائه شده است که قدم ارزشمندی در جهت توسعه ابعاد فنی در حوزه های مذکور به حساب می آید. مهندسین محاسب و طراح، پلان، محل ستون گذاری و تمام دیتیل های سازه ای و غیر سازه ای را که طراحی شده با کمک نرم افزار اتوکد ارائه می کنند. با خرید آموزش اتوکد با تمام ویژگی های جدید اتوکد ۲۰۱۷ و تاثیر آنها در کارهای طراحی تان آشنا می شوید. بدون شک یادگیری نرم افزار اتوکد، به عنوان یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین نرم افزارهای طراحی و مدلسازی، برای تمامی دانشجویان و مهندسین عمران، مکانیک، معماری و بسیاری دیگر از رشته ها که با طراحی، نقشه کشی و مدلسازی سر و کار دارند، یک امر ضروری محسوب می شود.

مهندسین دفترفنی در طول اجرای پروژه جزئیات ترسیمی صورت جلسات و ازبیلت نقشه ها را در اتوکد می کشند. پس تو این بازار کار رقابتی از مهندسین دیگر جا نمون! مهندسین اجرایی در کارگاه های ساختمانی و راهسازی جزئیات نقشه ها را از نرم افزار اتوکد استخراج کرده و پروژه را طبق نقشه اجرا می کنند. بر همین اساس لزوم استخدام و به کارگیری متخصصان و طراحان مجرب و متخصص در حوزه طراحی اتوکد بسیار جدی و مهم برای این شرکت ها قلمداد می شود. آموزش شما بزرگوار بسیار مفید است.سپاسگزارم از این همه زحمت حضرتعالی. این شروع یک راه طولانی است که میتوان این مسیر را خیلی سریع پیش رفت شما فقط نیازمند مسیر درست هستید که ما به شما نشان خواهیم داد. اتوکد از کاربردی ترین نرم افزارهای مهندسی و طراحی می باشد که در این مجموعه به صورت تصویری به آموزش اتوکد سه بعدی 2018 پرداخته شده است.

در این دوره مخاطب با الزامات فراگیری این نرم افزار و نیز بصورت کلی با محیط کاربری آن و ابزار های مختلف موجود در این محیط آشنا می شود. از این رو بر آن شدیم تا در این بخش، بهترین جزوه ها و کتاب های آموزش اتوکد در قالب PDF که در وب سایت ها موجود هستند را جمع آوری و بصورت یک جا به کاربران ارائه کنیم. انتقال بی ایراد داده ها بین سایر نرم افزار های طراحی و مدلسازی و نرم افزار اتوکد از دیگر مزیت های شاخص آن به شمار می رود که باعث شده اتوکد نرم افزاری بی رغیب در حوزه خود محسوب شود. همچنین آشنایی با دستورات مختلف و کاربردی ترسیمی و ویرایشی نرم افزار از دیگر اهداف دوره آموزش اتوکد دوبعدی به شمار می رود. نرم افزار اتوکد، یکی از پرطرفدارین و پرکاربردین نرم افزارها در رشته ی معماری است. آموزش اتوکد، اگر قصد دارید در زمینه رشته مهندسی عمران و مهندسی معماری فعالیت نمایید باید آموزش اتوکد را بیاموزید. نرم افزار اتوکد AutoCAD از نرم افزارهای فوق العاده مهم و پرطرفدار در علوم مهندسی از جمله معماری ، مکانیک و ترسیم فنی به حساب می آید.

سرفصل های اتوکد در آموزشگاه آریا تهران با دو هدف تهیه و تنظیم شده اند، اول این که این سرفصل ها مطابق با استاندارد های سازمان های فنی حرفه ای تهیه و تنظیم شده اند، و این سرفصل ها با مشورتی که با اساتید اتوکد صروت گرفته و بررسی نیاز های بازار کار نرم افزار اتوکد، یکسری از مباحث به این سرفصل ها اضافه شده است. در کنار همه این ها می تونید با استفاده از آموزش های اتوکد سه بعدی، پروژه هاتون رو مدلسازی کنید. کاربران اتوکد امکان استفاده از محیطهای دو و سه بعدی را دارند. دانشجویان پس از پایان دوره می توانند یک طرح سه بعدی از طرح خود داشته باشند. در این ویدئوی آموزشی یاد میگیریم، چطور یک پلان ساختمان را فقط با استفاده از ۷ دستور اتوکد ترسیم کنیم.همانطور که میدانید نرمافزار اتوکد یک نرمافزار کامل و جامع هست که از آن برای ترسیم انواع مختلف نقشهها، از نقشه های معماری و سازه گرفته تا نقشههای شهرسازی، سیویل، سدسازی، راهسازی و حتی صنایعی مثل کشتیسازی، طراحی خودرو و… چگونه میتوانم در عرض یکی دو ماه یاد بگیرم. بسته آموزشی متخصص اتوکد در 4 فصل که شامل 29 ساعت آموزش مفید و عملی در قالب ویدئوهای آموزشی است که با بهترین کیفیت ممکن، راههای حرفهای ترسیم نقشههای دو بعدی و مدلسازی انواع نماها، ویلا و …

دیدگاهتان را بنویسید